Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obrazkowe dowcipy

15051535556117

Komentarz

  • Mam gorzej. Kupiłam sobie 2 lata temu sukienkę, w którą zaraz nie wlazłam. Teraz wreszcie do niej schudłam i się okazało... że już mi się nie podoba  :D


  • Podziękowali 1isza
  • Ida powiedział(a):



    Bardzo to głębokie. Połóżmy się wszyscy, bez wyjątków, i patrzmy uważnie, jak ratujemy ludzkość. I cieszmy się bardzo, że niczego nie spie*dolimy...
  • Moja taka, że coś w tym jest, bo wiadomo że każdy Polak wzorem swych przodków powstańców i zgodnie z napisami na koszulkach chciałby z mieczem, czy z innym kałachem wrogów zabijać albo przynajmniej rany opatrywać, a tu trzeba się blisko domu trzymać, nierzadko robić mniej niż by się chciało i uziemienie jest trudne. Ale ja z tych przekonanych do izolacji
    Podziękowali 1Ida

  • Ojtam, ojtam.
    Myślę, że ten mem nie jest skierowany do wszystkich, tylko do tych, którzy nie mają za wiele do roboty, a są przekorni i ich nosi.
    Bardziej do młodych, niż do nas dorosłych (dorosły zawsze sobie jakąś robotę znajdzie, a młodym raczej się nudzi w domu).

    I tak, wielu z nas siedząc w domach może uratować ludzkość. A przynajmniej część tej ludzkości.

    Bądźmy wdzięczni tym, którzy nie mogą być w domach, bo jeszcze pracują.
     Zwłaszcza lekarzom i pielęgniarkom.
     I nie dokładamy im roboty.


    Ja tak odczytuję ten mem.

    Podziękowali 1Gosia5
  • Katarzyna powiedział(a):

    to akurat, całkiem na serio powiedział Zdrojewski.
  • Ida powiedział(a):

    Ojtam, ojtam.
    Myślę, że ten mem nie jest skierowany do wszystkich, tylko do tych, którzy nie mają za wiele do roboty, a są przekorni i ich nosi.
    Bardziej do młodych, niż do nas dorosłych (dorosły zawsze sobie jakąś robotę znajdzie, a młodym raczej się nudzi w domu).

    I tak, wielu z nas siedząc w domach może uratować ludzkość. A przynajmniej część tej ludzkości.

    Bądźmy wdzięczni tym, którzy nie mogą być w domach, bo jeszcze pracują.
     Zwłaszcza lekarzom i pielęgniarkom.
     I nie dokładamy im roboty.


    Ja tak odczytuję ten mem.

    Młodym wystarczy zaproponować odkurzanie, rozpakowywanie zmywarki albo poczytanie lektury. W sekundę nikt się nie nudzi.
    Podziękowali 2Aneta mamababcia
  • W sumie nieśmieszne. Dziś sobie właśnie myślę, że jak wybuchła wojna, to też ludzie myśleli, że potrwa dwa tygodnie. 
  • edytowano kwiecień 2020
    Jak dla mnie to w ogóle nie śmieszne.
    Moi dziadkowie przezyli wojnę i trochę czasu po niej też. I ja nie śmiem tamtego czsu z niczym porównać.
    Podziękowali 4Rejczel kluska In Spe Katia
  • @Elunia, dwa lata to za krótko. Dziewczynka na zdjęciu ma chyba więcej niż dwa lata :)
  • andora powiedział(a):
    Ida powiedział(a):

    Ojtam, ojtam.
    Myślę, że ten mem nie jest skierowany do wszystkich, tylko do tych, którzy nie mają za wiele do roboty, a są przekorni i ich nosi.
    Bardziej do młodych, niż do nas dorosłych (dorosły zawsze sobie jakąś robotę znajdzie, a młodym raczej się nudzi w domu).

    I tak, wielu z nas siedząc w domach może uratować ludzkość. A przynajmniej część tej ludzkości.

    Bądźmy wdzięczni tym, którzy nie mogą być w domach, bo jeszcze pracują.
     Zwłaszcza lekarzom i pielęgniarkom.
     I nie dokładamy im roboty.


    Ja tak odczytuję ten mem.

    Młodym wystarczy zaproponować odkurzanie, rozpakowywanie zmywarki albo poczytanie lektury. W sekundę nikt się nie nudzi.


    Żartujesz, prawda?  :)




  • Podziękowali 1Isako
  • edytowano kwiecień 2020

    Po Monachijskich dzielnicach nawet  jeżdżą takie szczekaczki a komunikat zaczyna się od słow: Achtung, achtung....
    Kiedy po raz pierwszy wprowadzili obcojęzyczne zapowiedzi na dworcach, miałem okazję jechać pociągiem na Targi Poznańskie. Zaspany wysiadam wczesnym rankiem na poznańskim dworcu, a tam z megafonu... "Achtung, achtung...". Natychmiast się obudziłem :D
    Podziękowali 2Taw Izka
  • Ale w Monachium chyba nie macie zakazu spacerow z dziecmi

     Auch Spazieren gehen und sportliche Betätigung an der frischen Luft oder Gassigehen mit dem Hund sind gestattet – allerdings ausschließlich alleine oder mit Angehörigen des eigenen Hausstands. Jede sonstige Gruppenbildung ist untersagt.
  • TecumSeh powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Moja taka, że coś w tym jest, bo wiadomo że każdy Polak wzorem swych przodków powstańców i zgodnie z napisami na koszulkach chciałby z mieczem, czy z innym kałachem wrogów zabijać
    Nie nie - od niedawna nowym polskim karabinkiem modułowym MSBS "Grot":

    Sobie przypomniałam że w powstaniu mieli wisy, przynajmniej wg piosenki, jak pisałam posta właśnie nie mogłam sobie przypomnieć, zresztą w powstaniu to mieli to co się udało mieć... 
  • U mnie co jak co lodowka nie trzyma dystansu.
    Podziękowali 3Izka isza Milagro
  • Co do tych memów, że od kwarantanny się tyje - to prawda! Kocica sąsiadów utyła ponad kilogram, czyli 1/3 dotychczasowej wagi ;)
  • Coś nie koronowirusowego :)

  • OT: zauważyliście, że jak się podziękuje i wciśnie backspace, podziękowanie znika? ;)
  • @Katia, ciekawe, nie sprawdzałam. Ale jeśli to prawda to nie będzie podziękowań  pod Twoim wpisem - wszystkie znikną testowo  ;)

    Na podwójne podziękowania też masz  jakąś sztuczkę? Bo czasem by się  przydało.
    Podziękowali 1Taw
  • Faktycznie. "Dzięki" zniknelo.
  • czyżby spisek ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.