Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obrazkowe dowcipy

17980828485117

Komentarz

  • Rogalikowa powiedział(a):
    Rejczel powiedział(a):
    U nas jest na odwrót: kiedy dzieci pytają, gdzie zniknęły ich ciasteczka ja wyglądam jak gość czwarty od prawej 
    Ja o Tobie namiętnie opowiadałam, w sensie Twoje opowieści, jak rzucasz się dzieciom na pomoc w poszukiwaniu [zagubionych] słodyczy, które wcześniej sama zjadłaś. Cały czas mnie to bawi. A jak mi donoszą niektórzy, stałaś się inspiracją dla tych niektórych, którzy do momentu usłyszenia opowiastki nie byli tak kreatywni i tylko wzruszać ramionami potrafili 
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Ten po kawie jest goły! :D
  • edytowano listopad 2020
    Aszna powiedział(a):
    Dziękuję @Aszna za ten prześmieszny filmik :D Nasze osiedle właśnie tak wygląda, niemal co roku. Jak ja rozumiem te klimaty  :D 
    A "nasi" strażacy kiedyś pływali po/do nas, a teraz chodzą w takich kaloszach na szelkach  :D
    Podziękowali 1Aszna
  • Filmik Aszna jest obledny <span>:smile:</span> Od razu człowiek czuje się bezpieczniej <span>:wink:</span>
  • Nie lubię disco polo i nie podoba mi się, że rozdają sobie miliony naszej kasy.

    Ale jazgot po stwierdzeniu gościa z Bayer full, a kto to jest ten Kazik, jest zabawny :) przecież kult od ponad 20 lat jedzie na odgrzalanych kotletach,a Bayer full zapełnia sale.
  • PawelK powiedział(a):
    Nie lubię disco polo i nie podoba mi się, że rozdają sobie miliony naszej kasy.

    Ale jazgot po stwierdzeniu gościa z Bayer full, a kto to jest ten Kazik, jest zabawny :) przecież kult od ponad 20 lat jedzie na odgrzalanych kotletach,a Bayer full zapełnia sale.
    Chyba żartujesz 
    Albo nie masz pojęcia o wydawanych przez Kazika i ķult płytach 
    To Kazik zapełnia sale mimo wieku Ale najwyraźniej na inne koncerty chodzisz ...
  • Kazik od zawsze może liczyć na studentów. 
    Sam w czasach studenckich byłem na jego koncercie.i wiadomo, że będzie dobrze przyjęty na rockowych zlotach gdzie zagra swoje szlagiery sprzed lat.
    Nic wartościowego co by się przebiło poza niszę wielbicieli od 25 lat.

  • Świetne! Uwielbiam żarty językowe :)
  • PawelK powiedział(a):
    Nie lubię disco polo i nie podoba mi się, że rozdają sobie miliony naszej kasy.

    Ale jazgot po stwierdzeniu gościa z Bayer full, a kto to jest ten Kazik, jest zabawny :) przecież kult od ponad 20 lat jedzie na odgrzalanych kotletach,a Bayer full zapełnia sale.

    No te majteczki w kropeczki to już nie najświeższe. A Kult czy Kazik miał ostatnio szansę z "Twój ból jest większy niż mój" i "25 lat niewinności". Szkoda że "Arahja" coraz aktualniejsza. 
  • Już nie będę tu dyskutował, bo to nie ten wątek :) oczywiście nie mam na myśli wartościowych przebojów tylko popularne.
    Nie znam Bayer full więc nie wiem jak z jego przebojami, ale pewnie w każdej dziurze skompletuje publikę. Kazik w kilku dużych miastach. No i tyle.
  • No to inne porównanie. Kazika do Kazika. Jak chodziłem do średniej każdy umiał zaśpiewać 12 groszy czy pani od angielskiego.
    Spytałem córę 17 lat czy zna Kazika, nie zna. A obraca się mocno w muzyce i to nie disco polo.

    Zapytaj w liceum, założę się nikt nie zna mój ból, może jakaś sztuka. Nikt się już tym nie jara z wyjątkiem podstarzałych słuchaczy lpp3. Nie ten czas, nie ta muzyka.

    Pewnie jak zagra na koncercie rockowym to poskaczą i tyle.
  • edytowano listopad 2020
    A co do kawy, to jestem "poranny wiadrowy wincyj mleka".
    Kubeł półlitrowy ze spienionym mlekiem i spokój na cały dzień.
    Kawa tylko od Kapucynów z Krk, budzi, smakuje i nie powoduje migotania przedsionków. Każda inna mi śmierdzi. B)

    Podziękowali 1Aneta
  • Cart&Pud jaka to kawa? Jest gdzieś w necie?
  • Elunia powiedział(a):
    Katia powiedział(a):
    Elunia powiedział(a):
    Ja widziałam - to masz już mammografię za free :)

    E, to chyba dopiero od 50 :p
    No tak :)
    Mam tyle i oglądałam Uszatka na dobranocki.

    A mnie jeszcze brakuje 9 lat do darmowej mammo i też oglądałam :p

    BTW, wszystkiego najlepszego, @Elunia :*

  • Oj tam - klasyka polskiego rocka to Perfect, Lady Pank, Hey i tego typu. Kult, Kazik itp, to był raczej głos pokolenia - i jak to bywa z głosem pokolenia, szybko się starzeje.
    Świetnie to ująłeś. Wszystkie te klasyki młodzież zna, co widziałem na komersie.



  • Mialo byc ognisko forumowe, "Nie placz Ewka", "Zawsze tam gdzie ty", " Teksański", Kazikowego "Baranka" tez bysmy zaspiewali i zagrali. I co? Ognisko zalokdałnowane na razie. Aaaale: co sie odwlecze - to nie uciecze ;)
  • Ania D. powiedział(a):
    Cart&Pud jaka to kawa? Jest gdzieś w necie?
    Tak, można kupić w necie. Nazywa się BONUM, jest mielona albo w ziarnach w różnych wagowo opakowaniach.
    Kiedyś zlecali palarni wykonanie ich autorskiej mieszanki, ale mają już tyle zamówień, że kupili własne maszyny i palą sami :)

    Swoją drogą przejrzyj cały asortyment sklepu, bo u nich kupuję też zioła i oleje. Nie wiem, czy cena ok, ale jakość - rewelacja. I dobre dzieło wspieram przy okazji.

    No, to zareklamowałam B)
  • Ania D. powiedział(a):
    Cart&Pud jaka to kawa? Jest gdzieś w necie?
    Ania  sklepik u Kapucynów przy krakowskim, to może być też ta manufaktura?
    Podziękowali 1Ania D.
  • Mamy zinokrynowana córke lat 9, która co jakiś czas ŻĄDA włączenia płyty Kultu w samochodzie. Niestety - jak dla niej trochę trzeba przewijac ;)

  • edytowano listopad 2020
    Cart&Pud powiedział(a):
    Ania D. powiedział(a):
    Cart&Pud jaka to kawa? Jest gdzieś w necie?
    Tak, można kupić w necie. Nazywa się BONUM, jest mielona albo w ziarnach w różnych wagowo opakowaniach.
    Kiedyś zlecali palarni wykonanie ich autorskiej mieszanki, ale mają już tyle zamówień, że kupili własne maszyny i palą sami :)

    Swoją drogą przejrzyj cały asortyment sklepu, bo u nich kupuję też zioła i oleje. Nie wiem, czy cena ok, ale jakość - rewelacja. I dobre dzieło wspieram przy okazji.

    No, to zareklamowałam B)
    A dziękuję też, bo kupuje u nich wysylkowo regularnie mydło marsylskie, szampony syberyjskie i balsam kapucyński. Kawę widziłam, ale jeszcze nie próbowałam.
    Przy okazji mają też fajna maść apibon - ładnie goi takie różne wysypki, liszajowate itp. Sprawdza się u nas. 
    Podziękowali 1mamababcia
  • U nas wykształceni muzycznie tylko niektórzy, ale Kult śpiewany przez wszystkich równo bez względu na wiek. Zwłaszcza w podróży, wtedy pełnym głosem ;)
    Ale fakt, to skutek tego, czego słucham i słuchałam ja, gdyby w domu leciał Bayer ful to pewnie też uznany by został za klasykę :D
    Podziękowali 2Aneta agatak
  • Malgorzata powiedział(a):
    Typ nie pijący kawy
    Podziękowali 2malagala In Spe
  • mamababcia powiedział(a):
    Malgorzata powiedział(a):
    Typ nie pijący kawy
    Ja też :) czekam na obrazek , herbata i nocnikiem :) 
    Podziękowali 2Izka mamababcia

  • I ja kawy nie pije B)
  • edytowano listopad 2020
    Najgorsze w izolacji, jest to, że nie mogę iść do sklepu po czekoladę.
    A najstarsza niedobra córka, mówi, że jem za dużo cukru i mi nie kupi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.