Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warto rozmawiać ?

edytowano listopad 2008 w Ogólna
DAZ32p823tc

Komentarz

  • Rzeczywiście dyskusja z grzechem i szatanem jest zgubna, jak tego dowodzi historia Ewy w raju. Nie gadam z wami i już!
  • Ostatnia sentencja Cejrowskiego jest najlepsza .
    P.:cheer::clap::crazy::jumping::peace::swingin:
  • Cejrowski jest cool!:cool:
  • czy ktoś z Was wie kiedy był emitowany ten odcinek programu, uprzejmie prosze o link
  • >>Jak Wojtek chciałby zostać strażakiem :pirate: Straszny cham z niego i nawet Pospieszalski, który pozwala często gościom ze swojej opcji na obrażanie innych, tm razem musiał zareagować.<<

    za to Kuba Wojewódzki jest wzorem kultury i ogłady towarzyskiej.
  • teraz wysłuchałem audycji oczywiście nie można głupka nazwać głupkiem nie można chamstwa nazwać chamstwem bo możemy kogoś urazić nie możemy zwalczać zła bo ograniczmy prawo do wolności drugiej osoby- paranoja
  • @ Wiktoria
    to był ten odcinek: Warto Rozmawiać

    Cejrowski powiedział co myśli i pani S.(:devil:) też powiedziała co myśli. Ja tam wolę to co myśli Cejrowski...
  • Ja też :peace:
  • Ja tam lubię Cejrowskiego..
  • kontrowersyjny i inteligentny - większość tekstów - trafna!
  • Mnie się podoba jego spokój. Jest spokojny nawet wtedy, kiedy ja na jego miejscu bym się gotowała.
  • a to kwestia i charakteru i profesjonalizmu, myślę
  • [cite] Werka:[/cite] nikt go nie kocha i nie chce,
    Jak widać na tym forum, jedyna osoba, która nie kocha Wojtka to Werka. Której też nikt nie kocha:wink:
    [cite]
    Werka:[/cite], który nadrabia pyskowaniem i chamówę
    No to teraz wreszcie wiadomo, dlaczego Werka taka pyskata. Rozgryzła Wojtka, bo wszystkich mierzy swoją miarką:smile:
  • Ja go jeszcze nie kocham...
  • Rzeczywiście śmieśznie wyszło:bigsmile:

    Chyba nie, nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, a ja kiedyś postrzegałam Cejrowskiego dokładnie jak Wy. No cóż zmądrzałam:wink:
  • [cite] Werka:[/cite]Co ma prawicowość do dzieci? ma! taki lewicowiec dzieci nie musi mieć rodziny, ani dzieci (choć może!), bo mu jego "religia" nie podsuwa tego jako "najwyższej wartości", a prawicowcowi - wręcz przeciwnie.

    Niektóre małżeństwa nie zachodzą w ciążę chociaż bardzo tego pragną i są otwarte na życie, to się zdarza także wśród "prawicowców" - wiesz?
    [cite] Werka:[/cite]Cejrowski napomykał coś sam w tvn, że jego "rozwiedziona" żona nadal jest jego żoną... mnie to tam, ani ziębi, ani grzeje, ale groteskowe jest, że on ma uczyć, jak żyć po katolicku :devil:

    Ja nie jestem wielbicielką kultury masowej, więc nie śledzę tego co podaje tvn. Ale o ile to prawda:
    Małżeństwa mają trudności i to też zdarza się wśród katolików. Skoro C. deklaruje że żona jest jego żoną mimo rozwodu, a ona go nie chce to, co on ma zrobić? Chyba tylko modlić się i zabiegać, by do niego wróciła, siłą jej nie zmusi. Nie żyje z inną kobietą, mówi że rozwód nie ma dla niego znaczenia. Myślę, że katolik w takiej sytuacji właśnie tak się powinien zachować.
  • Oj, Werka, sięgasz, gdzie wzrok nie sięga, łamiesz, czego rozum nie złamie...

    Trudno mi z tym dyskutować, bo materia zupełnie mi obca. Mam inne inicjały niż Pan WC.
    Ale szalenie go cenię, choć bywa, że nie lubię i drażni mnie. Przepadamy z mężem za jego programami w radiowej Trójce - kto inny mówiłby o marności doczesności i symbolice popiołu między jednym kawałkiem country a drugim rodem z Ameryki Południowej?
    Zaledwie kilka programów widziałam w telewizji - tych na boso:wink: - i myślę, że to nie jest ktoś, kto nie lubi ludzi i świata.
  • Ale szalenie go cenię, choć bywa, że nie lubię i drażni mnie.
    Coś w tym jest... ja lubię Józka Oleksego ale go nie cenię. :)
  • Wszystkie odcinki Boso przez świat można też obejrzeć na itvp :

    Boso przez świat
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.