Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Mają doświadczenia, o jakich nam w ich wieku nawet się nie śniło"

edytowano listopad 2008 w Ogólna
Dziś niemal cały świat młodych ludzi ocieka seksem. Popatrzmy na tzw. modę młodzieżową: kuse ubranka odsłaniające pępki i piersi, wyeksponowane stringi, mocny makijaż. Młoda dziewczyna uwodzi kolegów nawet nie wiedząc, że to robi. Wystarczy, że ubierze się tak jak jej idolki z MTV czy VIVY. Jeżeli włoży na siebie takie ciuszki, to po prostu podnieca kolegów. Patrząc na nią stają się samcami, którym otwiera się w mózgu przestrzeń popędu i biologii, a nie czułości i delikatności. A ona wie, że robi wrażenie na samcach i czasem pozwala samcowi się dopaść.

>> więcej

Komentarz

  • Straszne, biedni chłopcy. Jedyne co im pozostaje postawa biblijnego Józefa. Nie jest łatwo oprzeć się kobiecie, ale jest to możliwe.

    Cały artykuł przerażający. Prawdę mówiąc myślałam, że dzieci w wieku gimnazjalnym nie są wpuszczane na dyskoteki.

    Jedno jest pewne. Dziewczyny czekają. Na twoją modlitwę.
  • Oczywiście nie pisałam o Józefie, opiekunie Maryi i Jezusa, muszę napisać, bo może niejasno się wyraziłam, tylko o Józefie synu Jakuba. Który odmówił żonie Potifara.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.