Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Akademia Mamy Róży - KATOWICE - już w piątek gościmy Katarzynę :)

13

Komentarz

  • Na szczęście zawsze jest jeszcze priv :D
  • Ja się boję pisać priv, że zawracam komuś głowę, a tak to w wątku wypowie się ten kto ma czas i ochotę. Przedszkolny wątek jest ok. Doskonale uzupełnia problemy noworodkowe. Moim zdaniem nie trzeba nowego.
  • Ja lubię wątki o kupach, wysypkach, ulewaniachvi podobnych pasjonujących zagadnieniach. Ot, taka słabość zawodowa... ;-)
  • Ano uJa ja też wolę wątek, bo z doświadczenia innych też można się uczyć i też mam wrażenie, że priv jeszcze bardziej zawraca komuś głowę, ale jak mam potem dostać, że o głupotach piszę, to wolę się powstrzymywać (czasami i tak piszę :P).
    Całe szczęście, że Ty lubisz Katarzyna! Co by to było gdybyś Ty też nie lubiła :)
  • Bym nie pisała.
  • Dobrze, że szczęśliwie wróciliscie do domu! Cieszę się, że nic poważnego z autem się nie stało. Fajnie dziś było:)
  • Dziewczyny, dziękuję za spotkanie. Fajna inicjatywna i miejsce. @Katarzyna, szczególnie sobie cenię podejście: no schemat, no upupianie (wciskanie w owe schematy) i podążanie za dzieckiem (mądre!) bez symbiozy do 30-stki albo i dalej.:) Dobrze, że już w domu jesteście.:)
  • Ale kameralnie miałyście:)

    Edward jaki duży?

    Ja też rozpoznaję (prócz Prelegentki) elegancką Kropkę i "małoletnią" @Hope

    a dalej??
  • @Daga - EdMund Edmund Stefan. Wielki. :)
  • o kurde!

    coś mi właśnie z tym Edwardem nie pasiło;)
    dzięki
  • Poza tym Katarzyna tak mało używa imienia w całości, że usprawiedliwona jestem;)
  • Przyłapana na karmieniu to ja :P
  • Gozdkowa przypomnisz jak masz na imię ty i twoja koleżanka. W jakim wieku ma dzieci? Jesteście na fb, mogę was dodać do znajomych. Gozdkowa piszesz fajnego bloga, chetnie posłuchałabym tez :) jak grasz na gitarze.
  • Chciałam zapytać, czy 05/02 jest aktualny w Katowicach?
    Bo mam zamiar wziąć wlne i przyjechać:)
  • Dziewczyny , 12 lutego odwiedzi nas Tomek Rożek z wykładem o kometach. Będziemy jeszcze pisać - na razie rezerwujcie ten termin. To ostatni szkolny dzień przed feriami.
  • dr Tomasz Rożek:)
  • a pora mniej więcej znana? :)
  • Aaaa, a ja już się nastawiałm na 05:)
    Ale dobra. Rezerwuję 12/05. Mam nadzieje, że się uda dojechać.
  • Tak jak było - 10:00. I myślę, że wykład będzie też interesujący dla dzieci szkolnych. Zastanawiam się nad zabraniem swoich.
  • Ile się jedzie pociągiem do Was, z Krk? Czy daleko jest od kolei miejsce spotkania?
    I czy p. Rożek da się namówić na przywiezienie książek z autografami i ich sprzedaż (chętnie bym kupiła "Kosmos" dla najstarszego, teraz mamy z biblioteki).
    Piątki mam wolne od pracy zawodowej, może by się udało na wycieczkę do Was wskoczyć.
    k.
  • @ Monira
    No własnie, mam nadzieję, że wykład nie jest rezerwowany wyłacznie dla Mam.... ;)
    Dowiedz się, bo nie wiem, czy wlec moje "starszaki" ze sobą.
  • Kowalka blisko od dworca.
  • @kowalka dworzec blisko, w jedną stronę jedzie się dwie godziny:)
  • @kowalka - na pewno przywiezie, pewnie sam na to wpadnie - ale i tak wspomnę o książkach.
  • Wezmę ze sobą strój karnawałowy z którego wyrosły mi dzieci na 3/4 latka pajacyk, przywiozę też wielkiego grzybka z materiału na którym można skakać:) albo siedzieć i mega kartkę do rysowania.

  • @Martka, dzięki, ale jak będę z 3 ogonami, to dla nich pociąg jest super-atrakcją. I jak też wolę z dziećmi pociągiem :), mimo, że dłużej.
    k.
  • edytowano luty 2016
    Nie ten wątek. :D
  • edytowano luty 2016
    Nie ten wątek. :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.