Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Allegro

edytowano grudzień 2008 w Ogólna
Bojkotując sklep Ikea, w którym kupiłam swego czasu parę rzeczy, ostatnio buszuję i kupuję na allegro. Często muszę się zastanowić 2 razy, czy z przesyłką nie wychodzi za drogo, ale generalnie korzystam i to często. Jeszcze się nie zawiodłam, jeśli chodzi o przedmioty mniejszego kalibru, jednak ze zmywarką, raczej popełniłam błąd- wymiary zewn i owszem się zgadzały ale wewnętrzne kosze okazały się krótsze :angry:.
Teraz wybieram prezenty i już prawie każdy coś pod choinką znajdzie.
Macie doświadczenie w tego typu zakupach?
K

Komentarz

  • Kupiłem już ok 30 razy (od komputera, szafy po akumulatorki). Nikt mnie jeszcze nie oszukał. Z przesyłką wychodzi i tak średnio ok 1/3 taniej niż w sklepie. Szczególnie przydatne przy rzeczach niszowych za którymi trzeba by długo biegać.
  • A ja oglądam, porównuję ceny i...kupuję w sklepie.
    Zraziłam się i juz nie mam ochoty na kłopoty.
  • Kupiłam kilka razy. Jakieś firanki, obrusy, pościel, ręczniki, telefon, książki, z ubrań na razie tylko koszulę i krawat.
    Jestem zadowolona i podobają mi się ceny :)
  • Ja z powodzeniem kupowałem i sprzedawałem przez Allegro książki. Do poważniejszych zakupów nie wystarczyło mi odwagi :shamed:

    Zmywarkę wybraliśmy w salonie znanej firmy sprzedającej AGD, a potem zamówiliśmy przez sklep internetowy, co dało kilkaset złotych oszczędności.
  • polecam sprawdzać ceny na www.ceneo.pl lub www.skapiec.pl

    a zakupy przez internet ok
  • Ja nie korzystam z allegro ale z ebay i to irlandzkiego,jest opcja,ze moge placic karta i to mi odpowiada.Nie kupowalam duzo-kilka ksiazek,zabawke.Tutaj duzo firm robi aukcje,za to samo w ich sklepach placi sie z 30% wiecej.
  • ja od kilku lat korzystam z allegro - raczej na dużą skalę, bo zdążyłam już zgromadzić 450 komentarzy... Generalnie cenię sobie, że nie ruszając się z domu mogę szybko zobaczyć, co jest dostępne na rynku i w jakiej cenie. Kupuję rzeczy rozmaite, począwszy np. od rajstopek dziecięcych, poprzez rośliny ogrodowe, skończywszy na pralce. Niedawno kupiłam bardzo fajny regał, który podziwiają znajomi nie wierząc, że kosztował mnie 300 zł. Owszem, zdarzały się i przykre sytuacje, w sumie chyba ze 3 razy, ale to nikły procent wszystkich transakcji. ogólnie jestem bardzo zadowolona.:smile:
  • z tego co my zakupiliśmy też raczej byliśmy zadowoleni...boję się jedynie kupować ubrań czy butów, bo rozmiar rozmiarem a przymierzyć warto....i jakoś się nie mogę przekonać.....natomiast nawet jak coś kupuję, to i tak zwykle coś co miałam realnie w ręce w sklepie, lub firmy, której ufam....np kredki dla dzieci crayola - szczególnie te wykręcane w plastikowej obudowie...w sklepie trudno dostać a od 6 miesięcy nie mam rodziny w Irlandii, która mnie zaopatrywała w te towary :)
  • Ale masz kolezanke z forum:bigsmile:
  • jesteś w Irlandii??
  • ojej.....a jakbym Cię poprosiła i wysłała kasę to kupiłabyś mi kredki, bo w Polsce od września nie ma tych grubszych kredek dużych kompletów......
  • napisz na priv,bez problemu:bigsmile:
  • Ostatnio już nie tak często jak kiedyś korzystam z ALLEGRO. Jest wiecej duzo dobrze funkcjonujących sklepów internetowych.
    AGD oglądam w MediaMarkt ... kupuję w internecie.
  • Sylwia, dziś w Tesco widziałam kredki crayola.
  • te wykręcane grube jak bambino?
  • Było dużo rodzajów. Były jakieś grube (nawet jakieś z brokatem), ale musiałabyś sama sprawdzić. Nie używaliśmy jeszcze kredek tej firmy, bo dzieci wykańczają moje "profesjonalne" zapasy :wink:
  • czy to są takie kredki ?
  • Sylwia , a te kredki to takie dobre ? Interesuje mnie to , bo moje dziewczyny uwielbiają rysować.
  • Te kredki są bardzo dobre....my taka plastyczna rodzina jesteśmy....ale te co w linku Joanny to nie te.....to znaczy firma ta sama, też dobre, ale one mają grubość jak kredki ołówkowe, a ja mówię o takich grubości bambino...niestety ostatnio w Polsce ich nie było....
  • A to ja też poszukam poszukam tych kredek , dzięki Sylwio.
  • Wiesz co jest w nich najlepsze? Nie łamią się, nie trzeba ich ostrzyć i starczają na cały rok szkolny - my kupujemy każdemu komplet 12 sztuk do szkoły i do domu 12-24 kolorowe :) Mój mąż ma gdzieś link na te kredki, niestety jak zamówiłam we wrześniu okazało się, że w Polsce aktualnie ich nie było :(....były tylko jakieś zestawy tzw "twórcze" dla dzieci, na które mam totalną alergię, bo najczęściej wiążą się z szablonami itp dodatkami. Nieciekawe są też takie kredki z dodatkami jak brokat i gumki do mazania....ale np bardzo podobały mi się zmywalne pisaki dla najmłodszych:) łatwo schodziły z ubrań, łapek i ewentualne niespodzianki ze stołu czy innych mebli :)
  • https://ssl.allegro.pl/item491012412_crayola_kredki_24szt.html#gallery to są ołówkowe tej firmy - też rewelacja
  • http://www.crayola.com/products/list.cfm?categories=TWISTABLE

    to ten link do kredek wykręcanych - niestety nawet tu nie ma już tych najbardziej przydatnych kompletów 12-kolorowych
  • Dziękuję jeszcze raz , będę je tropić :smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.