Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Martynka już na świecie. :)

1131416181950

Komentarz

  • Mamy jeszcze czapeczki zwierzątka (za duże...) buciki rozmaitych fasonów i kolorów (za duże i szkoda mi jej stóp) ale powyżywać się mogę jeśli chodzi o kreację ;)
  • Martynka jaka słodziutka!
    @Ojejuju, to ciążowa kurtka? Chciałabym w taką poza ciążą wejść... Ślicznie wyglądasz!
  • Już wiadomo po kim Silesia tak młodo wygląda :)
    Martynka przesłodka!
  • Sliczna Martynka!!! Co do temperatury - mi bardziej dokucza umiarkowane zimno w UK, niz mrozy w Polsce - wlasnie wilgotnosc powietrza i jeszcze wietrzna pogoda obnizaja temperature odczuwalna.
  • Martynka śliczna!
    A jak zobaczyłam na żywo @Ojejuju to nie mogłam wyjść ze zdziwienia, bo wyglądała jak starsza siostra @Silesia :-)
    Za to na podróż z lotniska niech padnie zasłona milczenia - tyle błędów jako kierowca nie zrobiłam w życiu. Była to dla mnie niezła lekcja pokory.
    Dobrze, że nasi Aniołowie Stróżowie nad nami czuwali i szczęśliwie dotarliśmy do celu.
    Wracając do domu tez zabłądziłam ;-)
  • oo tak, Ojejuju zdecydowanie nie wygląda babciowo (co prawda widzialam ją tylko raz ale potwierdzam jej młodzieńczy wygląd ;) )
  • a co ma nie wyglądać, MŁODA jest!
  • Dopiero doczytałam o narodzinach Martynki. Mama niezły refleks. :-)
    Serdecznie gratuluję, mała prześliczna. Mama i babcia młodziutkie.
    Cieszę się z Wami i modlę, aby wszystkie kłopoty zdrowotne się rozwiązywały bez problemów.
  • ja pamietam ze Martynkowy i jest cudna
  • W ogóle Martynki fajne są :).
  • Pragnę się pochwalić że malutka przybrała 600g w dwa tygodnie!
    W związku z tym możemy prawie całkiem pożegnać obawy że nie wyrobimy się do operacji albo będzie trzeba tuczyć sztucznie specjalnym mlekiem. <:-P

    A 12stego mamy chrzest! :bz

    I jeszcze fizjoterapeutka powiedziała że chociaż malutka ma hipotonie to radzi sobie bardzo dobrze i że przy wsparciu rehabilitacją będzie raczej na przedzie wśród dzieci z ZD jeśli chodzi o rozwój.

    :-bd

    I nadal oddycha dobrze :)

    I brzuszek jej już nie boli, pożegnałam produkty mleczne.
  • Brawo Wy :) Bardzo sie ciesze.
  • @Silesia - elegancko przybiera na wadze Martynka :-) Byle tak dalej!
    Mamy małą sąsiadkę z ZD, która była rehabilitowana od pierwszych tygodni. Efekt taki, że mając półtora roku chodziła już całkiem samodzielnie. Błyskawicznie uczy się też od innych dzieci huśtać się, wspinać, skakać i robić inne skomplikowane ewolucje. Biega tak, że trudno ja dogonić czasem. Ma prawie 4 lata i fizycznie nie odbiega sprawnością od rówieśników.
  • @Silesia cudne wieści! :)
  • Brat mojej szwagierki, który też ma ZD, rehabilitowany od urodzenia, dziś nie odstaje sprawnością fizyczną od zdrowych siedmiolatkow. Martynka ma spore szanse na dobry rozwój :)
  • Brawo dla Was! A 12 maja moja córka ma urodziny. to jest czwartek. Chrzcicie w czwartek?
  • edytowano kwiecień 2016
    Brawo!

    Rzadko piszę, ale bardzo Wam kibicuje! =D>
  • Swietnie Silesia! Chrzest w irlandzkiej parafii ?
  • Brawo dla malutkiej i rodziców:-)
  • Tak w czwartek chrzest.
    Nie wiem w jakiej, mąż załatwiał ;)
  • Będę pamiętać.
    +
  • Silesia super!
  • brawo Martynka! :)
  • Ucałuj Martysię:)

    Dzielna dziewczynka! :x


    My też mamy w bliskim otoczeniu, już dziś 15 -letniego Adasia
    Jest naprawdę super chłopcem
    Też rehabilitowany od początku bardzo intensywnie

    Na rowerze jeździł szybciej niż moi niektórzy;)
    w piłkę wymiata i jest ogolnie bardzo sprawny fizycznie
    Ma też świetne poczucie humoru

    No i bardzo dobrze wpłynął na jego rozwój młodszy brat
    Choc nie była to łatwa decyzja dla rodziców...
    ale teraz jest super

    Dodam, że moja koleżanka urodziła Adasia też b młodo-około 22 lat miała.

    Pieknej uroczystości Chrztu dla WAS:)
    I czekamy na fotki
  • Nasza czteroletnia sąsiadka z ZD świetnie się bawi z moim półtorarocznym ESem. Jest wobec niego bardzo opiekuńcza. Bardzo się lubią na wzajem. Świetnie się bawią w chowanego i ganiają po domu i ogrodzie, huśtają się razem. Skutecznie też się komunikują. Ona, generalnie, jest bardzo relacyjna - lubi ludzi, tęskni za osobami, które pozna i się z nimi zaprzyjaźni. Za naszym ESem bardzo tęskni, jak się kilka dni nie widzą. I bardzo się ekscytuje, jak wie, że do niego idzie.
  • =D> Brawo Martynka
  • Brawo dziewczyny
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.