Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Karta Dużych Rodzin w Grodzisku Maz.

edytowano grudzień 2008 w Polityka
Burmistrz Grodziska Mazowieckiego oraz Związek Dużych Rodzin \"Trzy Plus\" zapraszają na uroczystą Wigilię i Jasełka Muzyczne połączone z rozdaniem rodzinom wielodzietnym z gminy Grodzisk Mazowiecki

KART DUŻYCH RODZIN
(Karty Dużej Rodziny uprawniają do zniżek na komunikację miejską, na basen, do kina, na zajęcia pozalekcyjne etc.)

w dniu 21 grudnia (niedziela) 2008r. o godz. 18:00 w sali Widowiskowej Centrum Kultury ul. Spółdzielcza 9


Taką informację dostałem na skrzynkę pocztową. Wielodzietni czas organizować się i w innych miastach!

Komentarz

  • My mieszkając w Gdyni mieliśmy darmowy bilet na komunikację miejską, oczywiście w obrębie miasta.Jedynym mankamentem było to, iż był to 1 egzemplarz takiego biletu- osobno nie można było korzystać.
    - teraz mieszkamy w Rumi i nie mamy:sad:
    K
  • Bogdan, skoro tak agitujesz, co robisz w temacie organizowania się?? rodzin wielodzietnych:tongue::tongue:
    -------------------------------------------
    Jak to co?
    Zaprasza na Wigilię.
  • Na razie zbieram informację, szukam pomysłów i agituję. W nowym roku chcę z tym już "uderzyć" do samorządu. Kto ma doświadczenie to chętnie go wysłucham.
  • Kto ma doświadczenie to chętnie go wysłucham.
    ------------------------------------------------------------
    Namiętnie i usilnie piszesz, podsuwasz gotowe projekty i informujesz o możliwościach jakie daje ustawa, dalej piszesz, odpisują że budżet jest zamkniety, piszesz by wzieli pod uwage w przyszłym, itd.itd. po jakims czasie moze uda sie gminne becikowe. U nas jest nie za duze bo 200zł ale za to niezaleznie od dochodu.
  • A właśnie że może... niezdrowy krytykancie.
  • Bo Wy w Łodzi wszystko macie lepsze, basen na Piotrkowskiej, a taniej to tylko w Sieradzu jest...

    Myślisz że już nie pamiętamy ile za kota zdarliście? Przyjedź do Lubomierza na dyskoteke (w świetlicy za cmentarzem) to zobaczysz.
  • Karty dla wielodzietnych są też we Wrocławiu z tego co słyszałam jak byłam na sympozjum dla wielodzietnych w Poznaniu. U nas ( w Poznaniu) są sieciówki dla rodzin z czwórką i więcej ( 4 zł na miesiąc od sieciówki) jest też dodatek do rodzinnego na trzecie i kolejne no i w sumie podwójne becikowe. Ostatnio pisaliśmy do prezydenta miasta bo widać te sprawy nie są mu obojętne - fajnie byłoby mieć zniżki na zajęcia kulturalne ( teatr, kino, muzea) czy choćby basen - na razie w sferze marzeń, ale źle nie jest.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.