Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

12324252729

Komentarz

  • Ja szukam czegoś dla rocznej za około 100. Zastanawiam się nad zwierzakiem interaktywnym co szczeka i daje się prowadzić na smyczy. Ma ktoś coś takiego?

    Mam wrażenie, że czego bym nie kupiła to i tak starsza będzie się bardziej bawiła. 
  • edytowano grudzień 2019
    Kika ale jak siostra weźmie to cokolwiek to będzie, będzie niejako z automatu "fajniejsze i mocniej pożądane" natychmiast. Jak starszej nie zainteresuje to młodsza prawdopodobnie też pogardliwie na tę zabawkę.. przynajmniej u mnie tak to działało.
    Podziękowali 1kika0
  • asia-ch powiedział(a):
    Zastanawiam się nad kupnem gry "Gociniec" Macie jakies opinie, graliście może?
    W zeszłym roku dodaliśmy. Potworna nuda. Raz graliśmy. Nie polecam
  • My kupiliśmy, nie jest wcale taka nudna. Nam przeszkadzało jedynie ze długo się gra.
  • Co polecacie na prezent dla rocznego chłopca? Grająco-chodzące sprzęty ma, ma być up-to-date, edukacyjnie i w ogóle rozwijająco  ;)
  • Twist car
    Podziękowali 3Monira blaekie enigma
  • Ja twist cary polecam raczej dla starszych  i pod warunkiem sporszego kawałka podłogi.. ale to z naszego doświadczenia.. zachwyceni przede wszystkim goście.. choć prawda ze roczny nikos tez jeździ jako na jezdziku.. @Uja jak głowa lalki? U nas wszystko hit pierwszego wieczora.. ;-) 
    Podziękowali 1blaekie
  • Tak se :) pobawiła się chwilę i na razie leży, ponoc brak pomysłu na czesanie (ale ten typ ma nigdy niczym sama się nie zajmie od tylu już lat ehhhh) Ale głowa fajna, włosy też dobrze zrobione, wziełam taką fryzjerską a nie lalkę.
  • Macie jeszcze jakieś pomysły dla rocznika?  I dla urozmaicenia, co można podarować babci na 90 urodziny ? Moja babcia w styczniu będzie obchodzić swoje urodziny. Myślałam o zdjęciu naszym w ramce. 
  • blaekie powiedział(a):
    Macie jeszcze jakieś pomysły dla rocznika?  I dla urozmaicenia, co można podarować babci na 90 urodziny ? Moja babcia w styczniu będzie obchodzić swoje urodziny. Myślałam o zdjęciu naszym w ramce. 
    Mojej babci na 90 urodziny podarowaliśmy powiększone zdjęcie z jej dzieciństwa - z rodzicami i rodzeństwem. Była zachwycona. To było profesjonalnie powiększone i obronione z takiego malutkiego zdjęcia. 
    Podziękowali 3Joannna Aga85 blaekie
  • Czym się bawią 4-5 latki dziewczynki? 
    Jestem specjalistka od chlopcow. Moje dziewczę ma rok i zupełnie nie znam świata starszych dziewczynek. 
  • LoL, petshop, domek dla lalek, ciastolina, puzzle, planszówki, i duuuużo brokatu i naklejek ;) czasem tez kuchnia ale to trzeba wiedzieć (moja 1 na 3 sie bawi)
  • Bobasy ( u nas największe dostępne hiszpańskie bo w roz. 50 wchodzą dobrze) 
  • Sylvaniany barbie 
  • U nas w tym wieku petshopy były hitem i domki i zjeżdżalnie dla nich. Babcia robiła im kocyki na szydełku. Potem nawet młodsi chłopcy się tym bawili. Najmłodszy jeszcze lubi.
  • Moja 4 latka, układa też puzzle. Lubi malować takimi kredkami- farbami. Hitem jest też wozek 
  • edytowano grudzień 2019
    Moim babciom na 90 i 80 urodziny przygotowywałam fotoalbum że zdjęciami rodzinnymi od takich kiedy one były dziećmi, potem wybór z czasów gdzie większość zdjęć robiło się na slajdach aż do najmłodszych prawnuków, zdjęcia skanowane, obrabiane, wklejane w programach graficznych, trochę czasu zajmowało, ale babcie zachwycone
     
    Ed @blaekie
    Podziękowali 2blaekie Izka
  • Dziękuję za pomysły. Ten że zdjęciem babci z daaawnych lat brzmi ciekawie. 
  • blaekie powiedział(a):
    Dziękuję za pomysły. Ten że zdjęciem babci z daaawnych lat brzmi ciekawie. 
    Kalendarz z waszymi zdjęciami na uwolnijkolory.pl

    I do tego fotoobraz na płótnie z tego samego miejsca.
    Podziękowali 2blaekie Joannna
  • edytowano grudzień 2019
    annabe powiedział(a):
    Czym się bawią 4-5 latki dziewczynki? 
    Jestem specjalistka od chlopcow. Moje dziewczę ma rok i zupełnie nie znam świata starszych dziewczynek. 
    Książki z naklejkami - kupisz w Świecie Dziecka w Falenicy, przy ul Młodej.
    Koszt ok 45-50 zł, ale one są bardzo dobrej jakości, fajnie wykonane i dzieci bardzo je lubią.
  • Patrząc na moje babcie, to myślę, że bardziej ucieszy "powrót do przeszłości". Czyli zdjęcia babci i bliskich z dawnych lat :)
    Podziękowali 1blaekie
  • Malgorzata powiedział(a):
    @Malgorzata mogłabyś podać wymiary pojedynczej cegiełki?
  • Poratujcie, jakiś fajny zestaw kreatywny z szycia dla 9 latki. Wydaje mi się, że ktoś polecał, tylko nie pamiętam co:(
  • Wprawdzie nie do szycia tylko do dziergania, ale bardzo polecam obręcze dziewiarskie, coś takiego:
    https://www.pasart.pl/obrecze-dziewiarskie-z-igla-zestaw-okragle-4szt,p,417634.html
    Moja dziewięciolatka bardzo się wkręciła, piękne efekty, a bardzo łatwo się na tym pracuje. W dwa wieczory zrobiła śliczną czapeczkę i szalik. 

  • Dzięki @Bagata. Jaką do tego kupić wełnę?


  • Nie wiem, czy pomogę, bo ja się słabo znam. My mieliśmy jakąś przypadkową.
    Ale lepiej jakąś grubszą, bo się spore oka robią. 
    Podziękowali 1Aga85
  • Część niebieska, robiona ściągaczem, pojedynczą nitką, wygląda trochę "dziurawo". Część szara, dziergana podwójną, już lepiej.

    Podziękowali 2Aga85 Polly
  • @Bagata, to 9-latka zrobiła? Niesamowite!
    Podziękowali 1Bagata
  • Wujek, 80 lat, zupełnie nie mam pomysłu ... Do tego nie widujemy się za często-raz na kilka lat... Może ma ktoś jakąs myśl  ;)
    K
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.