Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wielodzietny szefem radiowej Dwójki

edytowano grudzień 2008 w Polityka
Skoro Paweł Milcarek radził sobie z szóstką, a bywały trudne chwile, to i z Dwójką powinno się udać :bigsmile:

Pomódlmy się, aby temu mądremu człowiekowi dane było zdziałać coś pożytecznego, bo czasy mamy burzliwe...

>> więcej

Komentarz

  • bo czasy mamy burzliwe...
    Ech... a ja chyba sobie telewizor sprawie.
  • [cite] Taw:[/cite]bo czasy mamy burzliwe...
    Ech... a ja chyba sobie telewizor sprawie.

    Taw: radiowej...

    MSPANC
  • [cite] Socrat:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]bo czasy mamy burzliwe...
    Ech... a ja chyba sobie telewizor sprawie.

    Taw: radiowej...

    MSPANC
    To czemu ja o telewizji mówie...? ;)


    pf
    ... i o Wielkim Romanie pomyslałem...?
  • Ja myślałem, że to się mówiło, że ktoś się boi zajrzeć do lodówki... ale to chyba niemożliwe u mnie (lodówka ma 182 cm)...
  • U mnie to ja mam 182 a lodówka jeszcze wyższa.
  • Zaczyna się podgryzanie Milcarka w Gazecie Aborczej - Kakasia Wiśniewska pisze:

    Ultrakatolicki publicysta zastąpi zmarłego w październiku Krzysztofa Zaleskiego. Izabella Cywińska, która współpracowała z Teatrem Polskiego Radia: - Znam Pawła Milcarka tylko z niedobrej strony - z audycji Jana Pospieszalskiego, w których dał się poznać jako fundamentalista religijny.

    Jeszcze w czerwcu Milcarek zadeklarował, że nie będzie rozmawiał z redaktorami tej gazety, którzy mają ręce unurzane we krwi dziecka "Agaty". Zobaczymy, jak teraz mu się uda wytrwać w tym postanowieniu. :thumbup:
  • Sam zainteresowany ładnie odpisał tutaj
  • Małgorzato, pan Komorowski został ojcem wielodzietnym w czasie, kiedy pracował jako nauczyciel w seminarium w Niepokalanowie. Może za ultrakatolika trudno go uważać, bo tacy nie zostawali sekretarzami generalnymi Unii Wolności, ale niewątpliwie katolicki klimat seminarium przyczynił się do tego, że możemy go uznać za jednego z nas :bigsmile:
  • Gdyby ktoś chciał dowiedzieć się więcej o planach nowego szefa Dwójki, to rzucam linkiem.
  • >>ale niewątpliwie katolicki klimat seminarium przyczynił się do tego, że możemy go uznać za jednego z nas<<

    wypraszam sobie obecna działalność dyskwalifikuje pana K
  • możemy go uznać za jednego z nas
    Albo kulege za jednego z NICH
  • Przy okazji wspomnień na temat Macieja Kuronia dowiedziałem się, że miał czworo dzieci.
  • I miał na imię Maciej :wink:
  • I mieszkał w ładnym miejscu :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.