Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Coś dla Kopciuszków czyli wątek obuwniczy

1181921232426

Komentarz

  • Mi też.
  • Że niby mój link nie dziala? Ja jeszcze zdjęcia czy linku z sukcesem nie wstawilam, więc nic dziwnego.
    https://lovethebrands.com/products/massimo-dutti/black-leather-lace-up-ankle-boots/B1CUNUOQV
  • One się tym różnią od innych podobnych ze mają coś miękkiego w wyższej części buta. 
  • Ladne i ciekawe.
  • No zazdraszczam. Gdybym kupiła jeszcze jedna parę butów, to musiałabym poszukać terapeuty..... ;)
  • Kurcze patrzę na rozmiary Lasockiego na e-obuwie i wychodzi, że przy długości stopy 26 powinnam mieć 42 ???? aaaa normalnie nosze 39, serio aż taką rozmiarówkę mają?
  • Malgorzata powiedział(a):
    Znacie firmę Neścior  ???
    Polska firma chyba, nie znam.
    Spodobały mi się,  większość skórzane,  ceny nawet przystępne,  głównie wysoki obcas ale nie znam firmy ??

    Nie znam naocznie, ale ich projekty bardzo mi się podobają. Mają śliczne butelkowy zielone, zamszowe czółenka na obcasie. Czekałam na przeceny, bo 380 zł za czółenka to dla mnie za dużo, ale się nie doczekałam...
  • Piękne!
    Tylko jak w tym chodzić?
  • Agnieszka powiedział(a):
    Aneczka08 powiedział(a):
    Kurcze patrzę na rozmiary Lasockiego na e-obuwie i wychodzi, że przy długości stopy 26 powinnam mieć 42 ???? aaaa normalnie nosze 39, serio aż taką rozmiarówkę mają?
    Ja ostatnio kupowałam botki ichne i wzięłam normalnie 39, który jest moim rozmiarem.

    chyba musze gdzies podjechać przymierzyć tego Lasockiego, bo na eobuiwie nie ma rozmiarówki producenta a to co podają jest jakieś kosmiczne, ktos tam kupował Lasockiego?
  • ok czyli te tabelki na eobuwie to z kosmosu są...
  • taki jest plan:-)
  • edytowano luty 2020
    Ja z Neścior spotkałam się na E obuwie, ładne niektóre a te szpilki cudne
    E litero
  • edytowano luty 2020
    Malgorzata powiedział(a):

    Te moje przód mają taki sam, ale mają trochę niższy obcas i słupek, nie szpilka. Dodatkowo ładniejsze, bo obcas też zamszowy. Nie lubię plastikowych obcasów, bo buty z nimi wyglądają tandetnie.
    I te moje nie mają mojego rozmiaru już, zniknął, zanim zaczęła się wyprzedaż.  :s
  • O, to właśnie te "moje"!  :)
  • O matko, zabiłbym się na dłuższą metę
  • Ale piękne są
  • Aneczka08 powiedział(a):
    Agnieszka powiedział(a):
    Aneczka08 powiedział(a):
    Kurcze patrzę na rozmiary Lasockiego na e-obuwie i wychodzi, że przy długości stopy 26 powinnam mieć 42 ???? aaaa normalnie nosze 39, serio aż taką rozmiarówkę mają?
    Ja ostatnio kupowałam botki ichne i wzięłam normalnie 39, który jest moim rozmiarem.

    chyba musze gdzies podjechać przymierzyć tego Lasockiego, bo na eobuiwie nie ma rozmiarówki producenta a to co podają jest jakieś kosmiczne, ktos tam kupował Lasockiego?
    Ja mam wiele par Lasockiego. Wypadają różnie. Niektóre 40 są ok inne nawet 41 z małe. Mam długość stopy 26 cm
    Podziękowali 1Aneczka08
  • bylam obmierzyłam i kupiłam lasockiego 39.
    teraz musze obczaić jak to powiązać z kontem internetowym i kupować w necie
  • Hehe obawiam się że będę tu zjechana za te buty. Niestety z uwagi na moje kostki i brak w nich części więzadeł nie poszaleje.z butami.
  • I mam już 3 inne pary na oku plus sandaly
  • Zdecydowanie są wygodne. I miłe dla oka. Cena też. -50% czyli 75zl, skora
  • Swoją drogą taki scaner do sukienek by się przydał...
  • edytowano luty 2020
    A ja sobie kupiłam takie, tylko granatowe:

    Teraz ćwiczę chodzenie w nich :D
    Zdecydowanie wolę słupek od szpilki...

    Podziękowali 1blaekie
  • Cart&Pud kapitalne szpilki! Bardzo zgrabne przody. Ten granatowy musi sie ciekawie prezentowac.
  • No, też się w nich zakochałam od pierwszego spojrzenia ;)
    Tylko teraz chodzić i się nie zabić... Niższych nie było niestety.
     :D

  • Szpilki to ostatni raz chyba miałam na sobie na obronie doktoratu. Prawie 20 lat temu. Bo nawet na ślubie własnym to już baleriny.
  • Cieszy mnie, że teraz jest coraz więcej ładnych butów płaskich. Albo płaskich, które udają niepłaskie  ;).
    Podziękowali 1Monira
  • Co to znaczy że buty udają niepłaskie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.