Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ein Volk, ein Führer, ein Euro

edytowano grudzień 2008 w Polityka
- Zapytałem polityków opozycji, jak miałoby wyglądać pytanie w referendum. Nie potrafiliśmy takiego pytania wymyślić - tak premier Donald Tusk w wywiadzie dla "Dziennika" uzasadnił brak możliwości przeprowadzenia referendum ws. przyjęcia w Polsce europejskiej waluty. - Referendum o euro nie będzie - stanowczo podkreślił Tusk.

- Zapytałem polityków opozycji, jak miałoby wyglądać pytanie w referendum nad wprowadzeniem euro. I ani ja, ani Kaczyński z Gosiewskim nie potrafiliśmy takiego pytania wymyślić. Ono jest w praktyce nie do zadania - mówił premier.

Szef rządu możliwość zastąpienia złotówki europejską walutą widzi w zmianie konstytucji. - Wtedy będzie to możliwe w parlamencie - przekonuje.

Źródło z dnia 30.12.2008: Gazeta Wybiórcza


Totalit... ekm... przepraszam... Demokracja.

P

Komentarz

  • Nawet za Hitlera mieliśmy własną walutę. Inna sprawa, ile była warta, ale była.

    image

    A to słynny "góral" - uwieczniony w zakazanej piosence "Siekiera, motyka, piłka, gwóźdź, masz górala i mnie puść!"
  • a mówili że PO to partia ynteligentów. Ja jako chłoporobotnik pochodzący z nizin społecznych mogę podpowiedzieć takowe pytanie.

    Czy chcesz wprowadzenia na terenie Polski waluty zwanej Euro godząc się na oddanie pełnej władzy nad kształtowaniem rynku w kraju w ręce komisarzy ?

    Tak

    Nie
  • d'Artagnanem może być Cohn-Bendit :cool:
  • wystarczy "Onan"
  • Dzisiaj w aktualnościach dnia w Radiu Maryja J.Kaczyński powiedział, że wie jakie pytanie postawić w referendum: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=10404
    (można usłyszeć po ok. 1,5 minuty rozmowy).
  • Może jak mówił do Radia to sobie przypomniał, a później zapomni... :sad:
    Tyle spraw na głowie... I z żoną brata musi się użerać o in vitro :devil:
    :cry:
  • Mówił tez, że w sprawie in vitro będzie głosował jak katolik. :smile:
  • uffff...:cool:
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]Mówił tez, że w sprawie in vitro będzie głosował jak katolik. :smile:
    A mówił kto to taki ten katolik?
  • "Oczywiście, że można postawić pytanie: czy chcesz wprowadzić euro w 2012, czy wtedy kiedy Polska zbliży się poziomem rozwoju do przeciętnej w Unii?"
    Mam inny pomysł na pytanie:
    Czy to prawda że przestał Pan bic swojego kota?
  • A może czy jesteś za wprowadzeniem Euro w 3012 r. ?
    (kiedy Polska, rządzona w sposób taki, jak dotychczas, zbliży się poziomem rozwoju do przeciętnej w Unii )
  • [cite] malgorzata:[/cite]ale unia w tym czasie też się będzie rozwijać:rolling:
    Chyba zwijać
    Razem z pedałami i innymi.
    A my poczekamy...
  • A taki np. Bartoszewski doczekał sie swojej tablicy pamiątkowej za życia. Można zapalić świeczkę na jego cześć.
    1m.jpg
  • KAMPANIA NA RZECZ ZŁOTEGO
    http://zlotytak.eu/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.