Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bocian w prokuraturze

edytowano styczeń 2009 w Polityka
Żoliborska jednostka ma 29 etatów prokuratorskich. Prawie 40 proc. jest zablokowana przez panie, które albo właśnie urodziły dziecko, albo na nie czekają. Pięć prokuratorek jest na urlopach macierzyńskich, jedna na wychowawczym, a kolejna na wypoczynkowym, bo urlop macierzyński jej się skończył. Trzy przyszłe mamy są na zwolnieniach lekarskich. Jakby tego było mało, dzieci spodziewają się także trzy pracownice sekretariatu, a jedna z nich niedawno urodziła. Poza tym w ubiegłym roku dwie asesorki, które nie miały etatu, też zostały matkami.

>> więcej

Komentarz

  • Ale ładne podsumowanie tekstu:

    â?? Żoliborz zakwitł w środku zimy
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Podsumowanie ładne, ale jeden fragment na początku...
    Prawie 40 proc. jest zablokowana przez panie, które
    To co wyrzucić je na bruk czy od razu rozstrzelać?
  • Nie widzę niczego niestosownego w tym stwierdzeniu.
    W końcu ja też blokuję komuś etat....od 10 lat :cool:

    Nikt ich nie wyrzucił ani nie rozstrzelał, ale zawsze w takich przypadkach jest problem z zastępstwami:sad:
  • No ale właśnie na zastępstwie może ktoś pracować, prawda? Więc nie jest blokowana możliwość pracy w ogóle.

    A jeśli już to możliwość pracy po skończeniu studiów prawniczych blokuje jak najbardziej legalna i zgodna z literą prawa mafia... wszyscy wiedzą jaka. :wink:

    Cart&Pud piękny wynik! :smile:
  • Pewien przedsiębiorca miał kontrole z ZUSru i usłyszał zarzut że kolejna osoba zatrudniona u niego idzie na macierzyński na co odpowiedział- To co ja mam zrobic ze kazda ktora u mnie zaczyna prace jest zaraz w ciąży?
  • Znów problem z pracą zawodową kobiet. :neutral:
  • Ale gdyby nie ta praca zawodowa kobiet, nie byłoby problemu. :neutral:
  • Zwolniłyby się miejsca pracy...
    I więcej lepszej, lepiej płatnej pracy dla ojców rodzin... :wink:
    Matki mogłyby odetchnąc, bo niepotrzebowałyby dodatkowo zarabiać na rodzinę...
    Dzieci by skorzystały...
    Ogólnie to stresów byłoby jakby mniej? ....
    :shades:
    ....rozmarzyłam się...
    Choć i tak zaraz na mnie napadną :shades:
  • Nie dygaj. Własną piersią Cię będę bronić:cool:

    Jak mówił JKM : kobieta powinna leżeć i pachnieć.
    A nie do pracy latać...
  • Do końca życia będę go w tej kwestii popierać.
  • Kupiłem sobie takie wkładki do butów że teraz jak ściągam to leżą i pachną...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.