Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jezus walczy o Ciebie - czy widzisz?

edytowano styczeń 2009 w Ogólna
cyheJ480LYA

Lifehouse's Everything Skit

Ponieważ przez ponad kilka dni ta pantomima najwyraźniej nie była dostępna na YouTube zamieściłem ją na Wrzucie:
Lifehouse's Everything Skit

Na YT ten film ma już ponad 8,5 miliona odsłon.

Zachęcam do pobierania tego pliku.

Czujność trzeba zachowywać. ;)

Komentarz

  • jak usunęło skoro jest pod linkiem, który podałeś?

    P
  • "We're sorry, this video is no longer available."
  • Hmm... u mnie właśnie też ruszyło. Czyli jednak jest ok. :wink: Ale przez jakiś czas ten plik nie był dostępny.
  • u mnie też chodzi, ale za to mój mąż właśnie mi powiedział, że You Tube usuwał filmy z Vaclavem Havlem
    To nie do końca była wina You Tube. Prawdopodobnie ktoś skonstruował w sieci taką pułapkę na te filmy: jak się kliknęło w googlach w jakiś link (tego linku już nie ma) prowadzący do filmu na YouTube z Vaclavem Havlem automatycznie się go oflagowywało (zgłaszało do usunięcia za naruszenie zasad). Po tym jak odpowiednia ilość osób nieświadomie oflaguje taki film jest on usuwany.
  • No ja ostatnio czytałem, że YouTube podpisał umowę z ADL mającą na celu monitorowanie treści. Ciekawe czy usuną fragmenty z "Pasji"? :devil:

    Źródło
  • W końcu właścicielem jest Google. A co Google robi można przeczytać tutaj w dziale "Kontrowersje".

    P
  • A jaka inną przeglądarkę można wybrać?
  • A ja wiem?... :neutral: Dzisiaj nie ma czegoś na co "haka" by sie nie znalazło...

    Chrześcijański YouTube czyli "GodTube" TUTAJ

    P
  • Przyznaję się po cichu, że sie popłakałam oglądając ten film... :cry:
  • Nie Ty jedna...

    P
  • Bardzo mocno przemówiło do mnie.
    Dzięki za wklejenie tej pantomimy.
  • Taka wizualizacja rzeczywistości, której nie widzimy.
    Naprawdę wzruszające - mi też chciało się płakać:wink:
  • A ja dziękuję Monice Izabeli, że mi o tej pantomimie przypomniała niedawno. :peace:

    Znajomy ksiądz kiedyś powiedział, że gdy na misjach wiele lat temu miał bardzo trudny czas (co było związane z dużym, niezawinionym cierpieniem) na ulicy znalazł "przypadkiem" karteczkę o mniej więcej takiej treści:
    Gdybyś wiedział jak bardzo Cię kocham to umarłbyś ze szczęścia.

    Jezus
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.