Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zobacz, jeżeli masz córkę

edytowano styczeń 2009 w Ogólna

Komentarz

  • Ja mam nawet trzy córki ... I też mnie martwi , w jakim świecie żyją ...
  • Objedli się owocami z drzewa poznania dobra i zła, nie znają "odtrutki", ale w sercach nadal mają tęsknotę za Osobą, chociaż myślą, że sama osoba jest w stanie tę tęsknotę zaspokoić.

    Trzeba bardzo zwracać uwagę na media, które się wpuszcza do domu... Ktoś powiedział, że kiedyś "twierdzą był każdy próg" - obecnie wróg dosyć często w domu zajmuje honorowe miejsce.

    Wapno podobno ma ciekawe właściwości... Potrafi zasłonić różne rzeczy nie niszcząc ich trwale, bo zawsze można je zmyć.
  • Ja też się nie martwię. Sama przetrwałam, przetrwało wielu innych. Moje córki też dadzą radę. Mają mądrych rodziców. Są szanse, że to wystarczy:wink:
  • Luke ma rację. Bardziej bym sie martwiła o synów. Im trudniej wytłumaczyć, jak i dlaczego bronić się przed takimi obrazami.
  • [cite] malgorzata:[/cite]ja mam 7 córek, i się nie martwię:cool:
    ...ale znając Ciebie to pewnie w lasku przy domu masz z wapnem ale dół i co Tobie nie pasuje to tam kończy...
  • Taw, ja raczej miałem na myśli powierzchnie pionowe z tym wapnem, a nie dół, chociaż to też jest myśl.
  • tylko domu nie mam
    Kij z domem. Masz tyle dzieci ze blok moze byc Twoj. Nie wiem o co tam prosisz Boga ale podobno nie ma co Go ograniczac.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]I dlatego wykopaliśmy telewizor na śmietnik.
    I nie wpuszczać do domu żadnych lalek Barbie!
  • no przecież Go nie ograniczam:rolling:
    aaaa.... w ten sposób.... no i słusznie
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]

    I nie wpuszczać do domu żadnych lalek Barbie!

    Kiedy nasza pierwsza córka była malutka, robiliśmy wszystko, by zniechęcić ją do lalek Barbie. Przy każdej okazji, np. w czasie zakupów w supermarketach,mówiliśmy przy niej "ale brzydka lalka, taka chuda, jakby miała anoreksję, ble!". Wszystko było ok przez jakiś czas. Kiedy miała 5 lat, któregoś pięknego dnia podczas spaceru powiedziała znienacka: wiesz mamo, jak uzbieram dużo pieniążków to kupię sobie taką lalkę chorą na anoreksję...
    Ręce mi opadły. Wkrótce zresztą jakaś miła ciocia obdarowała ją taką lalką. Na szczęście jak tylko przestała stanowić marzenie, zawędrowała w kąt. :bigsmile:
  • Moje córki też dostały dwie takie lalki ,ale nie wiedzą nawet jak się nimi bawić, bo na dzidziusia do wózka to one nie pasują ....
  • A ja pamiętam jak byłam mała, to marzyłam o Barbie :shamed:
    I teraz córce nie żałuję, ale ona i tak woli się bawić córeczkami Barbie... Może źle robię, ale "trauma" z dzieciństwa mi została :cool:
  • http://widelec.org/zdjecie,junior-miss-world,2566.html
    Ale tego bym swojemu dziecku nie zrobiła :shocked:
  • E tam, te dziewczynki wyglądają kretyńsko.

    U nas nie było Barbie, ale była Baby Born. I jeszcze jakieś inne sikające lalki o mniej znanych nazwach.
  • Aż zamdliło mnie.
  • (...)Mam prawie 16 lat. i wyglądam na ten wiek.Makijaż człowieka zmienia i czasami
    wyglądam na rok starszą ale patrzę na dziewczynkę z zdjęcia nr 9
    i zastanawiam się czy aby napewno to nie moja koleżanka z klasy
    albo w najgorszym przypadku nauczycielka?
    Takie są realia.Brutalne dziewczynka która wygląda na 20 lat w rzeczywistości
    ma 7,8 czy 9? nieważne. Dobijają mnie wywiady 11 latek wzorujących się na
    Paris Hilton czy Kate Prince? które chcą na 14 urodziny zafundowac sobie sztuczny biust
    Najbardziej znazna 11 letnia Barbie powiedziała:
    "chcę być w przyszłosci pustą blondynką po co mi mózg"
    był o niej artukył na papilot.pl wpiszcie w google nie pamiętam jej nazwiska
    A gdzie są rodzice?
    Matka chce swojej cóce ufundowac ten biust na 14 urodziny
    a matka 11 letniej Barbie chce aby w przyszłości jej córka była jak Kate.P
    która znana jest z typowej sztucznej karnacji (pomarańcz)
    Mówimy gdzie są rodzice? nie widzą? widzą... i co najgorsze akceptują..
    Również kiedyś oglądałam program o tych malutkich miss piekności
    i zszokowała mnie wypowiedź jednej z dziewczynek
    "wartośc człowieka ocenia się w calach jego wyglądu"
    Odrazu napisałam o tym na forum naszej klasy i szkoły na nk
    Niektórzy zrozumieli sens w mojej wypowiedzi niektórzy nie
    napisałam:
    Ciekawa wypowiedź za pewne mądrych dziewcząt
    To w jaki sposób wyglądasz świadczy o tym jak wygląda twoje wnętrze i dobro.
    Zdanie 10 latek? czy nowa teoria?
    Nie zawahałam się również napisać
    "Ile pudru trzeba mieć na twarzy żeby określić wartośc i dobro człowieka?"
    (...)
  • Szkoda mi tych dziewczynek, jak to można mózg wyjałowić...

    Moją Asię bardzo interesują samochody- zwłaszcza te braci, bo nikomu nie przychodzi do głowy aby jej kupić auto... poza tym ewentyalnie, miecze świetlne i takie tam "typowe dla dziewczynek" zabawki :pirate:
    2 lalki barbi miała.... jednej pogryzła nóżki i rączki a główkę oderwała a z drugiej zrobiła murzynkę pisakiem i wrzuciła do zabawek. Lalunia którą dostała na Chrzciny leży w zabawkach i jeszcze jej z nią nie widziałam i to tyle jeśli chodzi o zainteresowanie lalkami :wink:........
    ale, żeby nie było.... to malować się uwielbia:bigsmile: i sukienki w których można się mocno kręcić też nosi:wink:
    K
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.