Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Skąd się biorą dzieci

Komentarz

  • Dzisiaj nasze dzieciaki oglądały na dobranoc odcinek "Było sobie życie" właśnie o rozmnażaniu. Jak wychodziłem z psem, to żegnały mnie entuzjastyczne okrzyki: "Tak, to wody płodowe!"

    :cool:
  • Jeżeli pokolenie naszych rodziców było w taki sposób (jak na filmie) "uświadamiane", to nie dziwię się skąd ta dyskutowana tu na forum awersja do dzieci :devil:
    Ogólnie to strasznie smutne...
    Ale pewnie to film propagandowy. Takie czasy.
  • Etlh8EF6QH8

    DIltdURp-9Y
  • [cite] malgorzata:[/cite]kurka mam , nie mam głośników(rozwaliły się), nic nie słyszę:crazy::crazy::crazy:
    Ale możesz zobaczyć przestraszone i załzawione miny dzieciaków :cry:

    Tak to było. Kobiety na traktory, a potem trzeba było dzieciom horrory opowiadać skąd się wzięły...
  • normalnie takie teorie...:crazy:
  • :rolling:
  • Jakiego znowu seksu? Jak powiedział ten wysoki chłopiec z długimi włosami, chodzi o taką czynność, z którą kojarzą mu się kioski RUCH-u.
  • Mama na traktorze, tata w fabryce, nie ma czasu na miłość... (Miłość kupują w kiosku Ruchu, żeby było szybciej).
  • A swoją drogą tylko komuniści mogli wymyślić, żeby na kioskach pisać RUCH. Widocznie im się też kojarzyło.

    Albo - co bardziej prawdopodobne - mamusia ich poczęła po dużej wódce.
  • Publikacja zawiera odpowiedzi na pytania dzieci, które nie tylko nie spowodują urazu emocjonalnego, lecz będą się przyczyniały do ukształtowania prawidłowej postawy psychoseksualnej.

    o. Karol Meissner OSB "Skąd się biorą dzieci? Jak rozmawiać z dziećmi o przekazywaniu życia"
    wyd. Fundacja Głos Dla Życia, Poznań 1999, s.45
    przedruk w: Wychowawca (Kraków), 1997, 7â??8, ss. 21â??25.

    Tłumaczenie litewskie: Is kur atsiranda vaikai? Kaipa papasakoti vaikams apie gyverb??s perdavimą
    wyd. "Caritas", Kaunas 1996

    Tłumaczenie rosyjskie: Otkuda bierutsja dieti?
    wyd. DALET Ltd., Poznań 1997

    Źródło

    Można kupić np. tutaj, tutaj albo tutaj.

    0021.jpg

    Ojciec Karol Meissner (ur. 1927) jest benedyktynem z klasztoru w Lubiniu koło Kościana. Po wojnie ukończył studia medyczne. Już jako lekarz wstąpił do zakonu. Zajmował się psychologią i psychiatrią. Jest autorem wielu cennych publikacji dotyczących małżeństwa, rodziny, wychowania. Na książkach i słowie ojca Karola wychowało się już parę pokoleń. Znamy też wiele osób, które po 15 â?? 20 latach dziękowały mu za pokazanie dróg w życiu.
  • :shocked::shocked::shocked:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.