Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaproszenie na KOLĘDOWANIE z Mistrzem Kowalskim w Warszawie

edytowano styczeń 2009 w Ogólna
Szanowni a Zacni!
w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie przy ul. Elektoralnej 12
w piątek 9 stycznia o godz. 19.00 odbędzie się KOLĘDOWANIE STAROPOLSKIE
Grają i śpiewają: JK, zespół Monogramista JK i publiczność
WSTĘP BILETOWY TANIO (za stroną: www.jacekkowalski.pl)
Ja idę z całą rodzinką.
Pozdrawiam wszystkich!

Komentarz

  • Czy to Kolegi córeczki biegały przed widownią? Bo więcej nieznanych mi dzieci nie zarejestrowałem. :cool:
  • Drogi Kolego,
    Moja dziatwa siedziała z tyłu (z wyjątkiem najstarszego syna, który zrobił kilka zdjęć). Nie powiem, szczególnie najmłodsza trochę się wierciła, ale przyznam się, że koncert (albo raczej zachowanie część widowni) utwierdził mnie w przekonaniu, że wychowanie bezstresowe jest błędne.
    Pozdrawiam
    Ps Czy kolega siedział z przodu po lewej stronie widowni?
  • Owszem, na samym skraju.

    Jeżeli chodzi o wychowanie bezstresowe, to nie sądzę, aby korespondowało z profilem miłośników twórczości J.K. Natomiast i ze swojego doświadczenia wiem, że czasem rozsądniej jest pozwolić dwulatkowi, aby poszedł zaglądać w bębny perkusiście, niż przytrzymać go, co może doprowadzić do nieziemskich wrzasków :wink:
  • Filmik z koncertu na Chomiku.
  • Jakoś tak mnie rodzice wychowali i tak wychowuję moje dzieci aby żyć według zasady:
    Lepiej utrudnić sobie życie niż innym.
    Jak sięgam pamięcią to żadne z mojej trójki dzieciaków będąc na koncercie w wieku 2-3 lat (a na różnych bywaliśmy) nie przebiegło komuś przed nosem czterdzieści kilka razy utrudniając wysłuchanie i obejrzenie koncertu.
    W ostateczności jak nie można było inaczej, ja albo żona wychodziliśmy z sali.

    Serdecznie pozdrawiam
  • Z opisu wynika, że z tyłu widowni działy się jakieś straszne rzeczy, ale najwyraźniej ich nie zarejestrowałem. Następnym razem zapraszam obok nas na sam przód :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.