Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

You Tube - fajne filmy i kanały warte polecenia.

124

Komentarz

  • edytowano luty 2019
    wyszukałam, że Kasia Sawicka jest pastorem tu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Centrum_Chrześcijańskie_„Nowa_Fala”
    Na jej kanale nie ma jak do tej pory kazań, a odniesienia do Boga pojawiają się sporadycznie, jest za to dużo wiedzy i doświadczenia pedagogicznego. Moim zdaniem mówi bardzo sensownie i znacznie mniej mam tu do "filtrowania" niż na kanałach osób, które wierzą, że nie ważne w co wierzysz  i co robisz, to jest ok, bo to twoje życie i twoja prawda.

    ps. oczywiście przykre to jest, że nie jest już w KK :(
  • @Joannna ;
    i tu znowu zależy od konkretnej osoby
    ( bo myślę, że do mnie poniekąd pijesz)
    ja filtry na pewne tematy mam ustawione od dawna
    jeszcze zanim te stały się popularne w Polsce
    jeśli słucham pastorki, która poucza nas w ważnych życiowych sprawach
    to czemu mam nie posłuchać kogoś, kto może nie do końca jest po mojej myśli ( dokładnie z tych samych powodów jak w Twojej prawdopodobnie ocenie), jednak mogę się dowiedzieć ciekawych rzeczy o ziołach lub jedzeniu raw 
    rozumiem jednak, ze moze nie podobać Ci się link jaki zamieściłam 
    więc przepraszam
    Podziękowali 1Rien
  • @In Spe, nie przeszkadzają mi Twoje linki :)
    Podziękowali 1In Spe
  • @Agnicha w google znajdziesz wszystko
  • Therapeutic mama bardzo lubię. Ta babeczka jest fajowa.
  • @Agnicha, czy Adam S. to człowiek, z którym pewnie dwadzieścia parę lat temu kawał wspólnoty odszedł od KK i stworzył sektę? Bo jesli to ten sam to też kojarzę sprzed sprzed.
  • Oglądam YT motywacyjnie. Przed sprzątaniem LoveMeg lub JessicaTull. Do ćwiczeń "codziennie fit".
  • @Prayboy ;
     tak da się samemu nauczyć matematyki. Ale nie wiem czy YouTube jest dobrą metodą, ja bym polecił lekturę + "klepanie" zadań do usranej śmierci

    ale mogę podać parę matematycznych kanałów:


  • nie da sie sprawdzic  wpisz nazwy kanakłów  jak ja to zrobiłem 
  • Ta Kasia S.  jest odpychająca faktycznie. No i jak dla mnie to nic odkrywczego nie mówi. Może dla absolwentów politechniki czy szkół średnich to są rzeczy nowe i ciekawe.
    Podziękowali 1Monira
  • edytowano luty 2019
    jeśli o mnie chodzi to trafiłaś @apolonia z tą politechniką :D
  • Moje dzieci podziękowały apolonii,  muszę posłuchać tej pani. 
  • edytowano luty 2019
    @Monira posłuchaj sobie Karoliny z ciutwiecej, może ona by coś napisała dla Pięknej Dziewczyny?
    Nie ze wszystkimi jej recenzjami kulturalnymi się zgadzam, ale to dobra dziewczyna, myślę, że mogłaby coś napisać np. o tym jak to jest być blogerką (blog), albo mieć kanał na YT - tu także w kontekście dzielenia się dobrem i wiarą.
    Podziękowali 1Monira
  • Zrobię to, dzięki.  Po tygodniowym szpitalu mam same zaległości . Trzeba wziąć się w garść. 
  • @Prayboy ;
    linki do kanałów coś sie chyba źle wkleiły, podaję więc nazwy:

    • pi-stacja matematyka
    • eTrapez
    • MateuszKowalski
    • Matemaks
    • Matematyka Z Pasja
    • Matma Z Panią Jolą
    Podziękowali 3Joannna Skatarzyna mamuma
  • Mamy lamy robią dobra robotę.  Ogromnie szanuje je za powerofmelody. Od lat korzystam z tego bloga.
    Podziękowali 2Agnieszka88 Malena
  • U nas na odpalają czasem matematykę Gwiazdy
  • edytowano luty 2019
    Mnie też często drażnią, bo poruszane przez nie tematy są mi znane i żadna nowość, ale jakbym była na początku macierzyństwa lub przed, to bym się zastanowiła, co też one mówią, bo to jest inne od tego co mówi świat.
    Są protestankami, to mi przeszkadza i mnie smuci. Mam wrażenie, że jedna z nich się wstydzi bycia protestanka, ale to może takie moje wrażenie tylko. 
    Podziękowali 1In Spe
  • edytowano luty 2019
    Ja nie oglądam ich filmów ( poza odcinkiem z mama7),  za to uwielbiam blog powerofmelody. Rewelacja. 
  • Eluniu Półtawskiej też nie możesz, więc to raczej dla nich komplement ;) 

    No nie jesteś raczej targetem ich filmików i Małgorzata raczej też nie i myślę, że nie macie z tym żadnego problemu ;) 
  • Zaczęłam słuchać terapeutic mama - nie dam rady. Nudne. 
    Polećcie waszym zdaniem najfajniejszy odcinek.


    Podziękowali 1Joannna
  • edytowano luty 2019
    Mnie drażnią wszelkie filmy, które epatują ekshibicjonizmem - chyba o to chodzi. Ale właśnie to się współcześnie najlepiej sprzedaje.
    Dlatego nie oglądam tego typu vlogów.

    A znacie OIę Budzyńską - Panią Swojego Czasu? Poleciła mi dawno temu przyjaciółka.  



    Ma dwoje dzieci, ale mówi o zarządzaniu czasem tak, że i matki wielodzietne mogą z tego czerpać.
    Podziękowali 2Joannna Barbasia
  • edytowano luty 2019
    Ola Burzyńska "Pani Swego Czasu" jest niewierząca. Obserwowałam ja swego czasu na instagramie, ale ma dość drazniacy sposób bycia, chociaż pewnie metody zarządzania czasem, godne pochwal :) 
    Podziękowali 1Monira
  • A dobre vlogi katolickie?
    Protestanci 
    Niewierzacy
    Terapeuci też są wg mnie podejrzani

    Jest coś ciekawego czy słabo? 
  • O, przypomniało mi sie, że z przyjemnością oglądałam vlogi ks. Kaczkowskiego. Krotkie, bez zbędnego gledzenia, bogate w treść. 
  • Znowu ludzie są różni, mi Kaczkowski ani w piśmie ani w obrazie nie podchodzi. 
  • edytowano luty 2019
    Tutaj wklejamy trochę - na pewno przekaz ok - choć widzę tam gdzieniegdzie Nicka Vujicica, więc nie tylko katolicy. Ale raczej dla młodych.  
    Muszę uzupełnić ten dział.

    https://pieknadziewczyna.pl/odpowiedzi/
  • edytowano luty 2019
    Ola Burzyńska "Pani Swego Czasu" jest niewierząca. Obserwowałam ja swego czasu na instagramie, ale ma dość drazniacy sposób bycia, chociaż pewnie metody zarządzania czasem, godne pochwal  
    ---------------
    Mnie też drażni często,  ale całokształt na razie na plus. Temat fajny i często mądrze gada. Może nie odkrywczo dla tutejszych kobiet, ale dla młodych kobiet myślę, że ok.
    Z tym że - znów - słucham jej raz na dwa miesiące.
    Podziękowali 1ewap
  • U nas hitem jest "Kiki świat " o podróżujące przyczepą rodzinie z trójką dzieci .Zwiedzają Europę .
    Podziękowali 1asiao
  • Monira powiedział(a):
    Zaczęłam słuchać terapeutic mama - nie dam rady. Nudne. 
    Polećcie waszym zdaniem najfajniejszy odcinek.


    Polecalam i wilejalam chyba stronę czy dwie wcześniej
    Właściwie to jedyny odcinek który obejrzałam od początku do końca  :D
    Podziękowali 1Monira
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.