Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Słabość polskiego ruchu narodowego

1222325272830

Komentarz

  • Korwin sam wystarczy, nie trzeba kogoś innego do podkładania świń. Mieliby dużo więcej głosów osobno, bez Brauna i Korwina.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • PiS ma Posobkiewicza, a nawet przeciwnicy przymusu szczepień na nich zagłosują.
  • Ba ja tam nie mam na liście wyborczej Korwina, więc mam problem niejako z głowy. Gorzej z Warszawiakami. Jak Korwin nie wejdzie ale Konfederacja tak to będzie jeszcze bardziej zmarginalizowany niż do tej pory. Nie da się przejąć wolnosciowcow bez Korwina niestety.

  • Wychodząc po ostatnich wyborach z lokalu na inteligenckim Żoliborzu usłyszałam tyrade dobrze ubranego i eleganckiego Pana po 60 który tłumaczył swojemu znajomemu, że Kaczyński niczym nie różni się od Mao, Stalina i Hitlera. Ta sama mentalność .. Zwatpilam wtedy nie tylko w inteligencję, ale też w zwykła przyzwoitośc takich zaslepionych wyborców opozycji.. Nosz kurcze można go nie znosić, przypisywać różne cechy, ale porównywać ze zbrodniarzami?! 
    Podziękowali 3Rogalikowa Polly Katia
  • No niestety, opozycja mówi o hejcie i nienawiści pisowców, a ja nawet z przyjaciółką, może już byłą nie mogę się spotkać, bo nie może przy mnie wytrzymać i co chwilę schodzi na temat jaki straszny pis. Ostatnio mi tłumaczyła jak to pis wypromował młodzież wszechpolską i ona się teraz boi wieczorem chodzić, bo jak takiego spotka, to kto wie co jej zrobi, no koment....
  • Od kiedy to Młodzież Wszechpolska wspiera PiS?
  • Zuzapola powiedział(a):
    Korwin sam wystarczy, nie trzeba kogoś innego do podkładania świń. Mieliby dużo więcej głosów osobno, bez Brauna i Korwina.
    Nie jestem tego taka pewna. Bez Brauna i Korwina oscylowali w granicach 2-3 %. Osobno poszedł Liroy, osobno poszedł buc Jakubiak i Godek też poszła osobno. Ile ugrali? Moim zdaniem stracili. Ich też. Wystarczy posłuchać niedawnego doradcy Jakubiaka czyli Zawiszy. No wszyscy oni nie byli w stanie przełknąć tej oscistej żaby jaką jest Korwin. Narodowcy też ledwo go znoszą. Tylko że bez Korwina nie będzie wolnościowców i ich elektoratu.
  • Ja nie pisałam, że moja koleżanka mówi prawdę, ale po oglądaniu TVN, właśnie tak myśli.
  • Jest jakaś partia/człowiek, która jest:
    A/przeciwna przymusowi szczepień
    B/całkowitym zakazem aborcji?

    Godek już nie startuje w tych wyborach?
    Socha też nie?
  • Jedyną partią która jest przeciw aborcji i przymusowi szczepień jest Konfederacja.
  • No ale oni się nie dogadali z Kają Godek, to jak są przeciw aborcji?
  •  Z Kaja się nie dogadali bo chciała mieć 1 w  Warszawie. Zresztą z kilkoma innymi też się nie dogadała, np że Skutecznymi Liroya, z Jurkiem nie wiem jak ale podpisów nie zebrali. Jak przeanalizujesz programy wyborcze to sama się przekonasz. 
     
  • Konfederacja jest przeciw przymusowi szczepień i przeciw aborcji. Ma to oficjalnie w programie. Środowisko Kaji Godek nie jest i nigdy nie było jedynym środowiskiem pro life w Konfederacji. Reszta prolajfowcow nadal współpracuje z Konfederacją i startuje z jej list.
    Podziękowali 1OlaZ
  • TecumSeh powiedział(a):
    palusia powiedział(a):
    No ale oni się nie dogadali z Kają Godek, to jak są przeciw aborcji?
    No są. Ale Kaja Godek po prostu była między nimi i poznała co to za towarzystwo.
    Albo oni na pani Godek.
  • Ten cały ruch narodowy to jakaś partia dla dresiarzy
  • No jestem wyjątkową dresiarą.
  • @Odrobinka, nie odnoszę się do Ciebie personalnie, do Ciebie nic nie mam, wręcz przeciwnie, czasem rozmawiamy całkiem sensownie. Ale serio nie obraża Cię ten spot? To Twoi koledzy nakręcili, nie ja.
  • A to oficjalny spot? Czy jakiś sympatyk wstawił bo różne są. 
  • edytowano październik 2019

    To lepsze Twoim zdaniem? 
    A koledzy przynajmniej mają jaja. I pytanie co mnie ma obrażać w tym klipie? Nie jest oficjalną kampanijną piosenką. 
  • Albo takie coś  też fajne. Nie obrażają się wyborcy PiS?

  • A najlepszy klip wyborczy Korwina to ten

  • Nie widze plagi alkoholizmu w Polsce. Owszem są panowie stojkowi. Ale w Szwajcarii też są. Powiedzialabym nawet że alkoholu bardziej się tam naduzywa niż w Polsce. 
  • @Elunia no ja widzę znacznie wiecej postulatów niż tania wóda i disco polo. 
  • Akcyzę na paliwo też chcą zmniejszyć.  A akurat ten kandydat jest od Korwina :p
  • Bardzo dobre wystąpienie M. Bosaka w debacie
    Podziękowali 1apolonia
  • @kociara podziwiam za obiektywizm. 
  • Bo Narodowcy zazwyczaj dobrze wypadają. Choć Wilk też dobrze wypadł w debacie TVP.
  • wszyscy w pracy od lewa do prawa mówią że najlepiej wypadł Bosak
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.