Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

rekrutacja na studia 2019

2»

Komentarz

  • Spioch powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Spioch powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Spioch powiedział(a):
    no i czeka mnie kolejna wycieczka do Lublina a potem do Łodzi  :)

    Dostała się? Pytam się, bo interesują mnie progi i cały proces rekrutacji na medycynę; moja będzie startować w przyszłym roku.
    zajrzyj na namedycyne.eu  lub e-medycyna.eu
    Patrzyłam i progi tam są.  Dlatego jestem zaskoczona Twoimi wedrowkami po różnych miastach; myślałam, że znając progi i wyniki dziecka, zawozisz papiery tam, gdzie się dostało.
    Przy pierwszym rozdaniu dziecko może nie dostać się na żadną uczelnię gdyż kandydaci aplikują do kilku, kilkunastu a nawet dwudziestu uczelni. Najlepsi dostają się do kilku uczelni, wybierają jedną i zwalniają pozostałe. Po tygodniu plus/minus kilku dniach ogłaszane są kolejne listy przyjętych. Masz trzy dni na dostarczenie papierów. Jeśli za kolejny tydzień zwolni się miejsce w kolejnej uczelni musisz wyciągnąć papiery z pierwszej do której się dziecko dostało i zawozisz do kolejnej. Jeśli dziecko jest w kraju to nie ma problemu, dziecko zwiedza kraj. Jeśli dziecko wyjechało do pracy za granicę to wycieczki spadają na osobę upoważnioną czyli np. rodzica. Dodatkową trudnością są różne wymagania biurokratyczne w zależności od uczelni.

    Spioch, brzmi to generalnie strasznie. Trzymam kciuki za jak najpomyślniejsze dla Was rozwiązania.
    Podziękowali 2Monika73 mamababcia
  • Też się przestraszylam, prawdopodobnie za dwa lata czeka to moją najstarszą córkę albo mnie :) 
  • No i córka ma stresa na koniec dostała się na WUM. Musi wybierać między Łodzią a Warszawa
  • @Spioch, gratuluję corce!
    Podziękowali 1Izka
  • A dokad Twoja jedzie @Lila?
  • Moja też w Krakowie...trzeci rok już
  • Moja też idzie do Krakowa. AGH.
    Podziękowali 1In Spe
  • @Lila w akademiku. Jako pierwszy rok ma gwarantowany.
  • Dzisiaj wraca z obozu integracyjnego z Mazur.
  • do 20 września rekrutacja dodatkowa do naszego UMK ale na dziwne kierunki typu komparytystyka, kongwinistyka itp

    syn wybrał Rachunkowośc na płatym WSB, tam wysoki poziom, dużo przedmiotów
    praktykę ma zapewnioną u męża, juz ksiegował pomagając w biurze :-)
    mam nadzięję że mu się spodoba


  • jak ja bym znowu postudiowała ach

    siły fizyczne już nie te, wysiedzieć na wykładach z chorym kolanem i kręgosłupem bym nie dała rady

    poczekam za 12 lat na uniwerek trzeciego wieku się zapiszę o !

  • eh, ja też bym chętnie postudiowała, ale teraz absolutnie nie mogę dodać sobie nic dodatkowego na głowę :( i tak już prawie nie sypiam bo nie mam kiedy:( za rok się uspokoi to może zrealizuję swoje marzenia :)
    Podziękowali 1babka4
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.