Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Upiorna karetka powróciła

edytowano styczeń 2009 w Ogólna
Spotkałem ją na nocnym spacerze z psem... :devil:

pBJBTD3cPXQ

Komentarz

  • A po co to oglądać?
  • Co to za badziewny film?

    P
  • Królestwo!
  • A właśnie. Muszę się pochwalić. Pierwszy raz od siedmiu lat idę z mężem do kina w poniedziałek na pokaz przedpremierowy, na film o Kuklińskim. Dziećmi zaopiekuje się sąsiadka.:cheer::cheer::cheer:
  • Gratulacje!

    Z tego co słyszałem film jest bardzo dobry, wyjąwszy pewne pomyłki autora - m.in. udzielenie głosu janowi remowi...
  • Co zrobić... Ale jaka radość :wink:
    :cheer:
  • Ludzie, ja się nie skarżę, tylko cieszę. Różnie to w życiu bywa. I tak jestem szczęśliwa, że mam rodzinę i dzieci i na żadne kino bym nie zamieniła :wink:
    A teraz będę częściej wychodzić, bo okoliczności bardziej sprzyjające:swingin:
  • Poza tym liczy jakość a nie ilość.:cool: My odkąd mieszkamy w Małopolsce (21 lat :pirate:) tylko raz byliśmy w kinie, na Pasji oczywiście.
  • No i tracić czasu!
  • Niestety - nici z wyjścia. Właśnie Jasio się rozchorowal :sad:
    Ale poczekamy, do nastęnej okazji. Tyle, że dobrych filmów w kinie brak...
    PrzecieżÂ nie pójdziemy na "upiorną karetkę":bigsmile:
  • Tyle, że dobrych filmów w kinie brak...
    No ale wczesniej wspominałas ze idziesz do kina. Pamietam jak w 2004 z żoną bylismy na Alien vs. Predator, moze gdyby to był inny film to bysmy nie zapamietali tego wyjscia, a i tak było fajnie... i romantycznie.
  • Eeee, ja nie muszę wychodzić "do kina", żeby było fajnie :wink:
  • [cite] mona:[/cite]Eeee, ja nie muszę wychodzić "do kina", żeby było fajnie :wink:
    Gdybyś widziała scene jak on(predator) jej wypalał na policzku kwasem z obcego znamie wojownika to byś zmieniła zdanie.
  • 49DK50F_Xzw
  • A tutaj gangsta
    pxIUmNN0x5g
  • :rolling:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.