Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jakie rozwiązania łóżkowe dla >2 w pokoju?

2»

Komentarz

  • my mamy w pokoju 4/4 m ogromną szafę na całą ścianę, podwójne biurko, komodę, pietrowe potrójne łóżko i jedno normalne, a na podłodze dużo miejsca do zabawy, wygląda wg mnie fajnie tylko wciąż brakuje mu zasłon :D jak kiedyś panny posprzątają to mogę fotę zrobić :D
  • edytowano luty 2020
    My mamy w dwóch pokojach dwa piętrowe łóżka, śpią dzieci od 6 lat wzwyż. 6 latek na dole, bo w nocy nie zszedłby do toalety, bo jest nieprzytomny. 3 latka pilnuję jak wchodzi do tych pokoi, bo zdążyło nam się już że uwięzła mu noga na dolnym łóżku między żebrowaniem a materacem i upadł głową w podłogę wisząc na tej nodze. Wylądowaliśmy na dyżurze. Nawet nie chce chce myslec, co by było gdyby to było górne.
  • Ogólnie nie polecam dla maluchów, tym bardziej kilku chłopców, którzy wzajemnie będą się nakręcać w szalonych zabawach. Ciężko będzie upilnować. Lepszym pomysłem będą łóżka wysuwane. Kiedyś też takie mieliśmy. Odcięliśmy trochę nogi z dolnego tak żeby zamontować 4 gumowe kółka, żeby nie niszczyły paneli i dzieci same sobie rozkładały.
    Pod spodem dwie szuflady na pościel.
  • Ja to jeśli piętrowe to tylko to niskie z ikea. Ikea kura. 
    Ale i tak mam opory. Moi w nocy tez nieprzytomni jak idą sikać. 
    I szaleni. Na pewni by się pozpychali z tego łóżka... nie wiem jaką decyzję podejmiemy ale na wiosnę chcemy już zmieniać pokój.
  • edytowano luty 2020
    My mamy potrójne z Dolmara Filip http://www.dolmar.pl/index.php/es/shop/meble-drewniane/filip/manufacturer/dolmar ;  Łóżko solidne, dwa duże pojemniki pod spodem. Śpi w nim 7,5 latka i prawie 5 latka. 7 latka na samej górze ale ona bardzo stabilnie spi. 5 latki bym nie dała bo się wierci bardzo i lazi często po nocy.  W tym jeszcze roku dołączył do nich 2 latka. Tam gdzie mają poduszki domontowalismy im półki i lampki. Górne łóżko udźwig ma do 70 kg wg producenta. Na dzień na drabinkę mąż skonstruował osłonkę żeby maluchy nie wchodzily. Bardzo zyskaliśmy na miejscu dzięki temu łóżku. Bo pokój niewielki i nieustawny bo dwa okna na ścianach. Przedtem mieliśmy ikeowe wysuwane chyba Odda się nazywało ale ono szeroke było na 1 m. Te są na 85 cm. materace.
  • A i fajne jest to że łóżko górne można zdemontować i może być ono samodzielnym łóżkiem. Ale pewnie dużo piętrowych łóżek ma takie rozwiązania.
  • My mamy tuffing z ikei. Górne łóżko jest do dość nisko jak na łóżko piętrowe, metr z hakiem
  • No i prawie zdecydowani na beltor trio... tylko bym chciała zwizualizowac sobie te kolory... czy brać środek jakiś naturalny drewno albo zielony groszek czy całość biała..  mam ostatnio słabość do białych jasnych i wogole mebli.. Ale może jakiś tam brąz by pasował na środkowe bo rama szafy taka jest, a front i rolety w całym pokoju zielone.. Ale nie takie jak tu mają do wyboru groszkowe tylko uczciwie zielone.. pościel bardziej groszkowa  
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.