Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy to grzech???

13»

Komentarz

  • Raz jedna babcia w piaskownicy wypaliła do mnie, patrząc na moje dziecko bawiące się: "to po Murzynie czy po Mulacie?"  :D
  • Po Murzynie :D
  • Rejczel powiedział(a):
    Raz jedna babcia w piaskownicy wypaliła do mnie, patrząc na moje dziecko bawiące się: "to po Murzynie czy po Mulacie?"  :D

    Serio taki tekst?
    Podziękowali 2Isako Rejczel
  • edytowano marzec 2021
    Rejczel powiedział(a):
    Po Murzynie :D
    U nas mówi się o takich co ciężko pracujący na innych, że to murzyni , to mąż pasuje jak ulał :joy: tylko murzyn teraz obraźliwy to też nie bardzo 
  • Serio.13 lat temu, Kraków.
  • Rejczel powiedział(a):
    Serio.13 lat temu, Kraków.
    Nawet przypuszczam na które dziecko :)
    Podziękowali 1Rejczel
  • Rejczel powiedział(a):
    Raz jedna babcia w piaskownicy wypaliła do mnie, patrząc na moje dziecko bawiące się: "to po Murzynie czy po Mulacie?"  :D
    U nas położna w szpitalu patrząc na podejrzanie śniadą cerę syna:
    - A mąż to jakiej rasy?
    Nie powstrzymałam się:
    - Dalmatyńczyk, proszę pani...
  • A nie bierzecie pod uwagę, że to mogą być życzliwe pytania, albo że zwykłej ciekawości.  Moja druga corka wyglądała trochę inaczej jako noworodek.  Ortopeda stwierdził,  ale Japonkę mi tu pani przyniosła,  ale ja się nie oburzałam,  tylko cieszyłam, że mam takie oryginalne dziecko.  Moja kuzynka przyjechała na stale do Polski i ma czarnoskóre córeczki,  poszły do przedszkola,  gdzie jako jedyne są takie.  One to się dopiero nasłuchają od dzieci, co to i dlaczego . Tylko dlatego,  że nikt na codzień nie widzi takich dzieci, a nie, że ma coś złego na myśli. Jak do nas przyjadą,  to moje dzieci nie mogą się powstrzymać,  żeby tych loczków na głowie nie głaskać.  Nie wiedziałam, że tak będą reagować i głupio mi było,  teraz przed ich przyjściem sama nie wiem, czy jakoś moje upomnieć, żeby nie dotykały,  czy jeszcze gorzej zrobię,  bo będą dziwną rezerwę trzymać.  
  • Cart powiedział(a):
    Rejczel powiedział(a):
    Raz jedna babcia w piaskownicy wypaliła do mnie, patrząc na moje dziecko bawiące się: "to po Murzynie czy po Mulacie?"  :D
    U nas położna w szpitalu patrząc na podejrzanie śniadą cerę syna:
    - A mąż to jakiej rasy?
    Nie powstrzymałam się:
    - Dalmatyńczyk, proszę pani...
    W ciapki był?
  • Jak każde dziecko po trudnym porodzie ;)
    Podziękowali 1Izka
  • Cart powiedział(a):
    Rejczel powiedział(a):
    Raz jedna babcia w piaskownicy wypaliła do mnie, patrząc na moje dziecko bawiące się: "to po Murzynie czy po Mulacie?"  :D
    U nas położna w szpitalu patrząc na podejrzanie śniadą cerę syna:
    - A mąż to jakiej rasy?
    Nie powstrzymałam się:
    - Dalmatyńczyk, proszę pani...
     Pawła ciocia jak urodziła to synek włosy jak smoła czarne u ciemna cera (akurat czarbe włosy u nich są a cera obecnie kredowo biała ale wtedy faktycznie jak mulat) i po wsi ludzie gadali że ostatnio przecież była wizytacja z Uni w urzędzie i taki jakiś dziwny komisarz był :joy: śmieliśmy z tego urzędnika wszyscy, choć tatuś dziecka był lekko zaniepokojony :joy:
  • No masz rację, może za dużo wzięłam jako prostacki język tej pani, a nie pogardliwe nastawienie.
  • Ja to potraktowałam właśnie jako taki brak wyczucia.
    Podziękowali 1Zuzapola
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.