Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • > Dziewczyna znana jest ze swoich katolickich poglądów.

    Chyba nie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Nie rozumiem, czemu prokuratura prowadzi śledztwo z artykułu 155 KK. Kto miał spowodować jej śmierć? Lekarze?
    Podziękowali 2asiao Klarcia
  • Miałam mega wątpliwą przyjemność oglądać lajf z nią i z jej matką. Nie dziwię się, że ona jest jaka jest, skoro matka zachowuje się jak by pochodziła  z dna rynsztoka. Kobieta jest strasznie agresywna, groziła atakami fizycznymi, słychać było, że bicie ludzi nie jest tej kobiecie obce... Zero ogłady i szacunku do 2 człowieka. Wyobraźcie sobie, że jedyną reakcją córeczki na zachowanie matki był... radosny śmiech. Najjjka się śmiała, jakby jej matka sypała na prawo i lewo najśmieszniejszymi kawałami. Zero zawstydzenia. Ze śmiechu aż po łóżku się turlała. Serio. Rozmówca obu Pan (acz trudno matkę nazwać rozmówczynią, bo ta jedynie wrzeszczała i groziła) zachowywał się w sposób bardzo kulturalny, nikogo nie obraził, naprawdę był w porządku. Podziwiam, że wytrwał do końca i nie dał się sprowokować paniom, bo jeżeli o mnie chodzi,to  rozłączyłabym się  już po pierwszych próbach manipulacji Najjjki.   
  • @persa umęczyłam się od czytania komentarza a co dopiero film, dobrze, że nie obejrzałam
    nie znoszę manipulacji i braku ogłady przy możliwości kontroli tegoż
  • M_Monia powiedział(a):
    A nie widzisz jacy kulturalini sa ludzie z hasłami wypi******* lub j**** ***.
    To nie jednostka, ale tłum taki kulturalny 
    Co z tego? Czy to daje innym prawo do tak skandalicznego zachowania? Nie! Do łamania prawa poprzez grożenie innym pobiciem? A absolutnie! Ludzie, przestańcie patrzeć na innych i stosować symetryzm! Przecież takie zachowanie jest żenujące i usprawiedliwia/tłumaczy takie zachowania. To co ja lub ty mamy prawo kraść, bo inni kradną? 
    Podziękowali 1joanna_1991
  • M_Monia powiedział(a):
    Nie. Ale masz prawo widzieć wszystkich którzy kradną a nie tylko tych np biednych. 
    Bieda to żadne wytłumaczenia kradzieży.

    Przypominam, że osoba, do której kierowano groźby zachowywała się ok, kulturalnie. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.