Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • Uuuu, czy Pani Wanda skorzysta???
    Wszystko w ramach " by normalnie żyć"

    Co tym ludziom w głowach się jeszcze urodzi, strach się bać!!!!
  • To jest sprzeczne z nauczaniem Kościoła, ale ja popieram ten projekt.
  • Popieram sterylizację dla lewicy.
    Podziękowali 3asiao Klarcia zbyszek
  • Popieram sterylizacje lewicowcow.
    Gdzie mam podpisac?
    Podziękowali 1zbyszek
  • Isako powiedział(a):
    Popieram sterylizacje lewicowcow.
    Gdzie mam podpisac?

     :D 
  • Ci za bzdura. Sterylizacja jest najbardziej grzeszna ze wszystkich metod antykoncepcji bo na stałe wyklucza poczęcie 
  • To ile diablow na tej szpilce, przepraszam, skalpelu?

  • Wszystko zgodnie z planem bogatych architektów.
    Podziękowali 2Pioszo54 Elf77
  • M_Monia powiedział(a):
    Bardziej grzeszna niż np spirala?
    Bo ta nawet nie wyklucza poczęcia tylko zagnieżdżenie 
    No i można wyjąć 


    Zadziwiasz mnie czasami ...   


    Podziękowali 1Joannna
  • Ja bym dała zezwolenie wszystkim kobietom, u których ciąża stanowi zagrożenie zdrowia lub życia. I raczej optowałabym za usunięciem macicy, bo to przy okazji rozwiązało by problem ewentualnego nowotworu.
  • edytowano listopad 2021
    Wpis zdublował się. 
  • Ja bym poszła dalej. Jajniki też usunąć, nowotwory jajników są trudno wykrywalne i zazwyczaj zbyt późno.
  • gahana powiedział(a):
    Ja bym poszła dalej. Jajniki też usunąć, nowotwory jajników są trudno wykrywalne i zazwyczaj zbyt późno.
    I jeszcze są guzy w mózgu. Mspanc
    Podziękowali 2gahana jan_u
  • ganna4 powiedział(a):
    gahana powiedział(a):
    Ja bym poszła dalej. Jajniki też usunąć, nowotwory jajników są trudno wykrywalne i zazwyczaj zbyt późno.
    I jeszcze są guzy w mózgu. Mspanc


    Jajników nie można usunąć, bo to by spowodowało przyspieszone klimakterium.
  • M_Monia powiedział(a):
    Piszemy tylko o podwiązaniu jajowodów 
    Usunięcie macicy nie ma działań ubocznych, a w 100 proc. zabezpiecza przed ciążą. 


  • Niesamowite ... 
  • No, w sumie , usunięcie macicy to świetna metoda anty, że też na to nie wpadłam w odpowiednim czasie. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Najskuteczniejszym środkiem anty jest lobotomia, nawet nagrodę nobla otrzymała :D
  • Klarcia powiedział(a):
    ganna4 powiedział(a):
    gahana powiedział(a):
    Ja bym poszła dalej. Jajniki też usunąć, nowotwory jajników są trudno wykrywalne i zazwyczaj zbyt późno.
    I jeszcze są guzy w mózgu. Mspanc


    Jajników nie można usunąć, bo to by spowodowało przyspieszone klimakterium.
    Czasem trzeba. Wiem coś o tym . Hormony dają. W sumie przyspieszone klimakterium nie jest jakaś tragedią.
  • 2. Gdyby usunąć macicę a zostawić drożne jajowody to wtedy dochodziłoby do zapłodnienia i zarodek nie miałby się gdzie zagnieździć. 

    Przy usunięciu macicy zaszywa się szyjkę macicy od strony macicy by ją podczepić w odpowiednim miejscu. Nie ma szans na zapłodnienie.
  • gahana powiedział(a):
    No, w sumie , usunięcie macicy to świetna metoda anty, że też na to nie wpadłam w odpowiednim czasie. 
     :D 


  • ganna4 powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    ganna4 powiedział(a):
    gahana powiedział(a):
    Ja bym poszła dalej. Jajniki też usunąć, nowotwory jajników są trudno wykrywalne i zazwyczaj zbyt późno.
    I jeszcze są guzy w mózgu. Mspanc


    Jajników nie można usunąć, bo to by spowodowało przyspieszone klimakterium.
    Czasem trzeba. Wiem coś o tym . Hormony dają. W sumie przyspieszone klimakterium nie jest jakaś tragedią.


    Wiem, że jak trzeba z powodów zdrowotnych, to mus. Jednak kobieta pozbawiona jajników,  starzeje się w tempie ekspresowym.  Usunięcie macicy nic nie robi, jest super.
    Wiem, bo przetestowałam.
  • Podwiązanie jajowodów także jest okaleczeniem.
    Klarcia nie kotka, wolała usunięcie macicy.  :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.