Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Konfederacja kpi z Auschwitz

2

Komentarz

  • Nie sądzę aby umyślnie kpili. Ale są bardzo głupi ponieważ hasło praca czyni wolnym było parodią katolickiego prawda czynj wolnym. Oni są głupcami z tą nawiedzoną Sochą na czele. 
  • Gosia5 powiedział(a):
    @Klarcia, zabija, bo ludzi się nie leczy.
    Leczy sie leczy, ale zbyt pozno trafiaja do szpitala i najczesciej z wlasnej winy, a nie lekarzy. Nie szczepia sie, lecza Amaltadyna, a gdy zdecyduja sie wreszcie stawic w szpitalu, to choroba jest zaawansowana.
  • @Klarcia, mnie nikt nie leczył. Wysłali karetkę z testami dla całej rodziny, nałożyli kwarantannę i już. Szczęśliwie wszyscy przeszliśmy dość łagodnie. Jedynie policja pytała, jak się czujemy, sprawdzając nas codziennie, czy z domu nie uciekliśmy. 
    Wiele osób nie trafiłoby do szpitala, gdyby od początku byli badani (nie przez telefon) i leczeni. 
    Podziękowali 2mmaj333 zbyszek
  • Tak tytułem uzupełnienia, można powiedzieć że był jeden polski obóz koncentracyjny. Za takowy może być uważany obóz w Berezie Kartuskiej używany jako miejsce izolacji dla przeciwników Piłsudskiego (w końcu czego innego można się spodziewać po socjaliście). Wiąże się z tym anegdota, kiedy Piłsudski był krytykowany za stworzenie takiego obozu przez któregoś z zagranicznych oficjeli, odparł, że trzyma tam antysemitów, co całkowicie ucięło wszelką dalszą krytykę. Tak naprawdę jednak największą grupę osadzonych tworzyli komuniści, zarówno Polacy jak i Żydzi. Chociaż pierwszymi osadzonymi byli członkowie ONRu.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Klarcia powiedział(a):
    Gosia5 powiedział(a):
    @Klarcia, zabija, bo ludzi się nie leczy.
    Leczy sie leczy, ale zbyt pozno trafiaja do szpitala i najczesciej z wlasnej winy, a nie lekarzy. Nie szczepia sie, lecza Amaltadyna, a gdy zdecyduja sie wreszcie stawic w szpitalu, to choroba jest zaawansowana.
    Wiesz jak się leczy? Mojemu mężowi nałożyli izolacje i witaminę c kazała pani doktor brać, i tyle. Dobrze że przeszliśmy lekko, powiedziała że jak już nie będzie dawał rady to po karetkę może zadzwonic.   Drugi raz zadzwoniła w ostatni dzień izolacji czy mu nie trzeba jej przedłużyć... W tym czasie mogło się wiele wydarzyć, nas policja przez ten czas ani razu nie odwiedziła. 
  • Paweł Skutecki robi badania historyczne nt. eksperymentów medycznych w obozach koncentracyjnych i powiązań finansowych z obecnymi firmami farmaceutycznymi. Też  były nazywane szczepionkami. Ten transparent był szokujący, ale nie bezpodstawny.
    https://naszapolska.pl/2021/11/10/epidemie-antyszczepionkowcy-i-teorie-spiskowe-za-drutami-obozu-koncentracyjnego-stutthof/
    Podziękowali 1zbyszek
  • Prayboy powiedział(a):
    Nie sądzę aby umyślnie kpili. Ale są bardzo głupi ponieważ hasło praca czyni wolnym było parodią katolickiego prawda czynj wolnym. Oni są głupcami z tą nawiedzoną Sochą na czele. 
    Niedokładnie parodią. Zdaje mi się, że w tłumaczeniu protestanckim jest dosłownie: Praca czyni wolnym (zamiast prawda), więc sztandar chrześcijański, a "wykonanie" wiadomo jakie było.

    Przy takiej retoryce, to przy podatku dochodowym skończy nam się słownictwo.
  • Maciek_bs powiedział(a):
    A tu pani Justyna z innym pacjentem.




    Prawicowa wersja ( lightowa) Lempart i Mazguły
  • Ktoś tu kpi z Konfederacji i przekręca intencje organizatorów.
  • Agmar powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Gosia5 powiedział(a):
    @Klarcia, zabija, bo ludzi się nie leczy.
    Leczy sie leczy, ale zbyt pozno trafiaja do szpitala i najczesciej z wlasnej winy, a nie lekarzy. Nie szczepia sie, lecza Amaltadyna, a gdy zdecyduja sie wreszcie stawic w szpitalu, to choroba jest zaawansowana.
    Wiesz jak się leczy? Mojemu mężowi nałożyli izolacje i witaminę c kazała pani doktor brać, i tyle. Dobrze że przeszliśmy lekko, powiedziała że jak już nie będzie dawał rady to po karetkę może zadzwonic.   Drugi raz zadzwoniła w ostatni dzień izolacji czy mu nie trzeba jej przedłużyć... W tym czasie mogło się wiele wydarzyć, nas policja przez ten czas ani razu nie odwiedziła. 

    Ja miałam identycznie, w zasobnych Niemczech. Doradzono mi leki, jakie bierze się przy nieżycie dróg oddechowych, Miałam dodatkowo wymioty i biegunkę, to brałam MCP.
    Przy covidzie tak się właśnie postępuje. Pacjent powinien mieć pulsometr, w Polsce dawali, w Niemczech trzeba było samemu sobie kupić.

    Tutaj opracowałam, jak się leczy przy zachorowaniu na covida:

    https://prnt.sc/1ravosf

  • edytowano grudzień 2021
    Maciek_bs powiedział(a):
    A tu inna ciekawostka.


    Nad czym się zastanawiać?


    "Przed głosowaniem Konfederacja zapowiedziała, że nie poprze nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Posłowie partii wstrzymają się od głosu. 

    - Konfederacja będzie głosować jednolicie i podwójnie. Zarówno teraz, jak i po najbardziej prawdopodobnym wecie Senatu będziemy wstrzymywać się od głosu. Arytmetyka sejmowa jest bezlitosna zarówno teraz, jak i po powrocie z izby wyższej. To nie jest nasza wojna - poinformował Tomasz Grabarczyk, dyrektor biura prasowego Konfederacji.

    - Tak jak mówiłem arytmetyka sejmowa jest bezlitosna. Ustawa wróci z Senatu, a nasze wstrzymanie oznacza de facto brak poparcia dla przejścia ustawy w sejmie. Nie mówiąc już o tym, że dzisiaj PiS najpewniej ma swoją większość, więc głosy Konfederacji nic nie zmieniają - dodał."





  • Raczej wygląda to na brak chęci zabrania głosu w sprawie a nie żadne tam arytmetyki.
    W przypadku projektu Fundacji Pro głosowali za dalszym procedowaniem, chociaż było oczywiste, że przewaga głosów przeciwnych będzie miażdżąca.
  • Klarciu, proszę o powstrzymanie się od komentarzy, które mogą być odebrane przez forumowiczów jako obraźliwe.
    Podziękowali 2Berenika zbyszek
  • Wracając do tematu: instrumentalne wykorzystywanie symboliki związanej z obozem w Auschwitz jest co najmniej niewłaściwe.
    Podziękowali 2DaddyPig Karolinka
  • joanna_1991 powiedział(a):
    Raczej wygląda to na brak chęci zabrania głosu w sprawie a nie żadne tam arytmetyki.
    W przypadku projektu Fundacji Pro głosowali za dalszym procedowaniem, chociaż było oczywiste, że przewaga głosów przeciwnych będzie miażdżąca.

    Bo ustawa lex TVN to wojna PiS-KO i nie wszyscy chcą brać w niej udział.

    Konfederaci zaproponowali niedawno poprawki do tej ustawy które cywilizowały ją i pozwalały na stworzenie czegoś rozsądnego co było rzeczywiście w interesie Polski. Ani PiS ani KO nie były tym zainteresowane, bo grają o wszystko. Przedkładają interes partyjny nad interes Polski.

  • Berenika powiedział(a):
    Wracając do tematu: instrumentalne wykorzystywanie symboliki związanej z obozem w Auschwitz jest co najmniej niewłaściwe.

    Dopóki nie obudzimy się w takiej rzeczywistości.
  • edytowano grudzień 2021
  • Nie posiadać "kartę nadczłowieka", ale zwyczajnie, lokal jest dostępny tylko dla 2G.
    Tak jest już w całej Europie; w Polsce panuje anarchia, to bywa inaczej. jednak dlatego właśnie macie ponad 500 zgonów na dobę.
    Klarcia powie - niezaszczepionym, dobrze tak.
  • edytowano grudzień 2021
    8 grudnia w Niemczech padł rekord czwartej fali pod względem dobowej liczby zgonów. Tego dnia zmarło 529 osób. Ostatnio ponad 500 zgonów stwierdzono w lutym 2021 r. Warto dodać, że jeszcze miesiąc temu liczba zgonów oscylowała w granicach 200.

    Jeżeli chodzi o zakażenia, 8 grudnia Instytut Roberta Kocha poinformował o 69 601 nowych infekcjach koronawirusa. Dobowy rekord czwartej fali, i jak dotychczas epidemii COVID-19 w Niemczech, padł 25 listopada. Tego dnia odnotowano ponad 76 tys. zachorowań.

    https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,co-sie-dzieje-w-niemczech--padl-rekord-zgonow-z-powodu-covid-19,artykul,27252110.html

  • Agmar powiedział(a):
    Zwykle  po zwiedzaniu tego akurat muzeum człowiek traci apetyt.
  • @Klarcia już Ci tłumaczyłam mamy taki sam poziom zgonów jak Niemcy bo oni liczą tylko zgony covidowe a my również z chorobami współistniejącymi więc nijak to się ma do Twojej teorii
    Podziękowali 1Pioszo54
  • I w całej Europie nie ma już covida? Tylko w Polsce się ostał? :o
  • Berenika powiedział(a):
    8 grudnia w Niemczech padł rekord czwartej fali pod względem dobowej liczby zgonów. Tego dnia zmarło 529 osób. Ostatnio ponad 500 zgonów stwierdzono w lutym 2021 r. Warto dodać, że jeszcze miesiąc temu liczba zgonów oscylowała w granicach 200.

    Jeżeli chodzi o zakażenia, 8 grudnia Instytut Roberta Kocha poinformował o 69 601 nowych infekcjach koronawirusa. Dobowy rekord czwartej fali, i jak dotychczas epidemii COVID-19 w Niemczech, padł 25 listopada. Tego dnia odnotowano ponad 76 tys. zachorowań.

    https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,co-sie-dzieje-w-niemczech--padl-rekord-zgonow-z-powodu-covid-19,artykul,27252110.html


    Jak by nie patrzeć, to i tak połowa hospitalizacji i zgonów w porównaniu do Polski.
    Jest mnóstwo lewych certyfikatów covidowych (we Francji już ponad 100 tys. wykryto), ich właściciele rozwlekają zarazę.

    Poza tym - w tamtym roku, w grudniu mieliśmy w Niemczech ponad 1200 zgonów na dobę. Wtedy właśnie wprowadzono narodową kwarantannę.
  • Mnie taka informacja w restauracji nie razi. Oczywiście, na zasadach wzajemności. Skoro ja mam udostępniać właścicielowi swoją dokumentację medyczną, to niech on udostępni mi swoją. Nie będę prosił o wyniki badań ginekologicznych, ale chętnie obejrzę pantomogram zębów. A jak nie, to nie zamierzam tam wchodzić.
  • Agmar powiedział(a):
    @Klarcia już Ci tłumaczyłam mamy taki sam poziom zgonów jak Niemcy bo oni liczą tylko zgony covidowe a my również z chorobami współistniejącymi więc nijak to się ma do Twojej teorii
    Nieprawda - co najmniej w mojej okolicy, domniemuję więc, że w innych landach jest tak samo, liczone są wszystkie zgony pacjentów zakażonych SARS-CoV.
    Umiera znikoma liczba rodowitych Niemców, są zaszczepieni i uważają na siebie.
  • Klarcia powiedział(a):
    Agmar powiedział(a):
    @Klarcia już Ci tłumaczyłam mamy taki sam poziom zgonów jak Niemcy bo oni liczą tylko zgony covidowe a my również z chorobami współistniejącymi więc nijak to się ma do Twojej teorii
    Nieprawda - co najmniej w mojej okolicy, domniemuję więc, że w innych landach jest tak samo, liczone są wszystkie zgony pacjentów zakażonych SARS-CoV.
    Umiera znikoma liczba rodowitych Niemców, są zaszczepieni i uważają na siebie.
     Czyli uważasz że Niedzielski kłamie w żywe oczy? 
  • A co - Niedzielski twierdzi, że Niemcy podają tylko zgony z powodu covida, a nie zgony wszystkich zakażonych SARS-CoV-2?
    Jeżeli tak, to głupoty plecie.
  • Klarcia powiedział(a):
    A co - Niedzielski twierdzi, że Niemcy podają tylko zgony z powodu covida, a nie zgony wszystkich zakażonych SARS-CoV-2?
    Jeżeli tak, to głupoty plecie.
     https://fb.watch/a2LdUY3QHA/ ;
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.