Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Facebook zablokował profil Konfederacji

2»

Komentarz

  • I jeszcze dwa profile informacyjne, które powinny wkrótce wrócić do życia :)

    https://ipolska.pl/@notatnik
    https://ipolska.pl/@wiadomosci
  • Ja zgłosiłam kilka komentarzy na FB jako obraźliwe.
    Dotyczyły osoby Kaji G.
     Pod informacją, że została pozwana przez jakiegoś tam aktywistę ludzie pisali, że jest sz..tą i niech zdechnie itp. plus teksty w stylu, żeby sobie mózg wyskrobala 
    Może 5 wpisów zgłosiłam jako obraźliwe ..z czego trzy mi FB odrzucił jako "nienaruszające standardów społeczności FB "
    Także ten ... 
    Podziękowali 1Klarcia
  • I nic dziwnego, bo ci, którzy moderują i ci, którzy obrażają, to jedno środowisko. Koledze wpis skasuje?
  • Kiedyś z kumplem zgłaszaliśmy wpisy Pawłowicz
  • edytowano styczeń 2022
    Maciek_bs powiedział(a):
    > ale nie umiem się w tym poruszać

    To mój profil: https://ipolska.pl/@maciek
    A to kol. BiznesInfo: https://ipolska.pl/@melancholia

    Widzę tu jeszcze kilka znajomych osób...
    https://ipolska.pl/@Klarcia

    Nie umiałam znaleźć hasła, dzisiaj założyłam nowe konto: Klarcia_ren

    Zapisałam ludzi na "śledź", ale zdecydowana większość nic nie publikuje. Na razie martwo to wygląda. Będę zaglądała od czasu do czasu, może się rozkręci.
  • Bo nikt nie pisze, bo nikt nie pisze. I nikt nie proponuje nam znajomych do polubienia ani ciekawych fanpejdży. Czujemy się bezradni, bo sami musimy o to wszystko zadbać.

    Możesz podejrzeć, kogo obserwują Twoi znajomi, może ktoś Ci się spodoba.
    Podziękowali 1Klarcia
  • No właśnie ja to widziałam już kiedyś i mnie nie zaciekawiło bo tak martwo
  • Kajla powiedział(a):
    Na fb jednak większość użytkowników ma w profilu swoje nazwisko.

    Jesteś pewna że własne? Bo ja nie.
  • Mnie nie przekonuje używanie nazwisk w mediach społecznościowych.
  • > bo tak martwo

    O nie, Fediwersum jest pełne życia i znacznie bardziej inspirujące, niż wielkie serwisy społecznościowe. Jak napisałem powyżej, nikt tam nikomu nie proponuje znajomych, ani zainteresowań. To może być zniechęcające. Ale warto poszukać samemu.
  • Maciek_bs powiedział(a):
    I nic dziwnego, bo ci, którzy moderują i ci, którzy obrażają, to jedno środowisko. Koledze wpis skasuje?
    Ja prawie nigdy nie zgłaszam komentarzy, ale listopadzie zgłosiłam taki, w którym autor napisał, że uchodźców spod granicy należy załadować do piciągu i zawieźć do Auschwitz. A było to albo na profilu Konfederacji, albo Ruchu Narodowego - nie jestem pewna. Może troll, ale Facebook uznał, że treść nie narusza regulamnu ani standardów społeczności. :)

    Chociaż pewno można sobie wytłumaczyć, że weryfikator Facebooka, jako lewak, jest niedouczony i nie zrozumiał aluzji do ludobójstwa.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Kajla powiedział(a):
    poza tym fb prowadzi weryfikację i wymaga podsylania skanów dowodów.
    Ktoś rozsądny wyśle skan dowodu firmie której dane są kradzione i sprzedawane bez ograniczeń? U mnie jak zażądali skanu, odpuściłem sobie posiadanie konta.

    Spośród kilkuset znajomych mało kto posługiwał się prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Właściwie tylko Ci którzy byli tam biznesowo i budowali swoją markę.
  • Klarcia powiedział(a):

    Postawa nauczycieli? Chyba miałam farta, bo moi raczej nie sprzyjali ustrojowi PRL.

    Ponieważ wtedy program nauczania był komunistyczny, ale nauczyciele byli przedwojenni (przynajmniej w części), dlatego najpierw realizowali program, a potem mówili prawdę.
    Dzisiaj uczą nauczyciele którzy studiowali za komuny ( w dużej części) i dlatego wkładają dzieciom do głowy socjalistyczną propagandę.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Turturek powiedział(a):
     FB ma prawo kasować konto których nie chce mieć u siebie. 

    Czy aby na pewno ? Ja nie mam konta na FB, ale słyszałem, że zakładając konto na FB zawieramy z FB pewną umowę, która jest regulaminem do którego maja stosowac się obie strony. Bo to nie jest tak że użytkownik korzysta z bezpłatnej usługi dzieki łaskawości pana Zuckerberga, tylko korzystając z tych usług przyczynia się do zwiększenia popularności FB z czego FB ciągnie grube profity, bo cały ten biznes opiera się na popularności. Czy rzeczywiście jest tak zapisane w regulaminie że FB może blokować konta które mu się nie podobają ? Możecie zacytować taki punkt regulaminu czy umowy ? Czy wiecie pod czym kliknęliście "Zgadzam się" ?
    Bo jeśli tak, to w sumie ... w porządku. I oczywiście nazywać publicznie kłamcą za każdym razem gdy Zuckerberg mówi że na jego FB jest wolność i tolerancja co sam kiedyś mówił w telewizji.
  • edytowano styczeń 2022
    Hamal powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):

    Postawa nauczycieli? Chyba miałam farta, bo moi raczej nie sprzyjali ustrojowi PRL.

    Ponieważ wtedy program nauczania był komunistyczny, ale nauczyciele byli przedwojenni (przynajmniej w części), dlatego najpierw realizowali program, a potem mówili prawdę.
    Dzisiaj uczą nauczyciele którzy studiowali za komuny ( w dużej części) i dlatego wkładają dzieciom do głowy socjalistyczną propagandę.
    myślę, że przyczyna jest inna

    od lat 60-tych trwa postępująca degradacja tego zawodu,
    już wtedy  na kierunki nauczycielskie szli głównie ludzie, którzy mieli wątpliwości, czy sprawdzą się gdzie indziej, 
    także feminizacja tego zawodu swoje dołożyła/jest symptomem

    generalnie PRL oduczał socjalizmu,
    to dopiero konfrontacja z realnym kapitalizmem lat 90-tych, wzmocniła ciągoty socjalistyczne
    Podziękowali 1Klarcia
  • Coralgol powiedział(a):
    Kiedyś z kumplem zgłaszaliśmy wpisy Pawłowicz

  • ale śliczna dziewczyna 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.