Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kobiety piją na złość Kaczyńskiemu

12346»

Komentarz

  • Skatarzyna powiedział(a):
    Tak myślę. rodzaj zabawy.
    Nic sensownego, ale beka jest.
    No właśnie tego nie rozumiem.
  • malagala powiedział(a):
    Skatarzyna powiedział(a):
    Tak myślę. rodzaj zabawy.
    Nic sensownego, ale beka jest.
    No właśnie tego nie rozumiem.
    Bo jesteś dobrze wychowana i masz w w środku miłość do bliźniego swego i w jak to niektórzy piszą "dziadersie" też twój bliźni jest?
  • Wolałabym,żeby to dobre wychowanie prezentowała publicznie persona nr 1 w naszym kraju.
    Bo to nie ja publicznie ubliżam każdemu,kto myśli inaczej,nie ja mówię o mordach zdradzieckich ,nie oskarżam o morderstwo itp.
    I spokojnie,dobrze wychowana jestem 
    Bo to nie jest obelga tylko stwierdzenie faktu

    Podziękowali 2Coralgol Ona64
  • kociara powiedział(a):
    Wolałabym,żeby to dobre wychowanie prezentowała publicznie persona nr 1 w naszym kraju.
    Bo to nie ja publicznie ubliżam każdemu,kto myśli inaczej,nie ja mówię o mordach zdradzieckich ,nie oskarżam o morderstwo itp.
    I spokojnie,dobrze wychowana jestem 
    Bo to nie jest obelga tylko stwierdzenie faktu

    Ja po prostu myślę, że wyzywanie prezesa, nawet prywatnie, to marnowanie energii i wchodzenie w grę, którą on rozpisał

    Że dziaders, że śmieszny, niski, ma Kota, nie umie korzystac z Internetu, itd itp
    A jak ta narracja wydostaje sie na forum publiczne, to juz jest w ogole szkodliwa dla poziomu tzw debaty

    Do dzisiaj pamietam nabijanie sie z Marii Kaczynskiej, ze brzydka

    Takiego poziomu komentarze trzeba pomijac milczeniem, a nie nakrecac sie.

    Inflacja szaleje, kasy z Unii nie ma, Glapinski robi sobie folwark z RPP, za granicą wojna, a my, nasze społeczeństwo masowo wstawia zdjęcia z winkiem, bo "śmieszny pan z kotem" coś tam gdzieś palnął

    Polityka to poważna sprawa, a nie jakiś kurde pudelek.

    PiS w kółko robi takie wrzutki, on chce zabić opozycję przez zamęczenie. Ile można protestować, robić akcje takie czy owakie, tagować, pisać, komentować. 
    Podziękowali 3kociara Klarcia avija
  • Od kota to się proszę odwalić  :D
    Podziękowali 2Coralgol Ona64
  • beatak powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Tak toczy się, pod tezę że to przez wyrok TK. 
    Na szczęście mamy bezstronne sądy pod kuratelą pana Ziobro, wiec wszystko powinno być ok.
    Ty sobie kpisz, czy o drogę pytasz?
    Po orzekanych wyrokach najlepiej widać, że w polskich sądach niepodzielnie rządzi sędziowska mafia. Są praktycznie nie do ruszenia, bo mają mocne umocowanie w Brukseli.
    Kurde, to ten PIS od 8 lat totalnie nieudolny jest, skoro w Polsce rządzi mafia. 
    Mafia jest sędziowska i nie idzie sobie z nią poradzić, bo każda próba reformy jest stopowana przez Brukselę. Najpierw domagano się, żeby zlikwidować Izbę Dyscyplinarną, gdy to zrobiono, pojawiły się nowe roszczenia. A sędziowie pewni bezkarności orzekają po linii opozycji. Ostatnio uwolniono R. Giertycha od zarzutów.

    A mówiła Klarcia, żeby do tego barachła, czyli UE nie wchodzić.
  • kociara powiedział(a):
    Od kota to się proszę odwalić  :D

    Wybacz :D
    Podziękowali 1kociara
  • Podziękowali 1Klarcia
  • @DaddyPig Maciek młodzież jest jaka jest. Powyższy tekst jest w stylu "najgorsza, niewychowana młodzież". Tekst stary jak świat, powtarzany od lat przez zazwyczaj starsze pokolenia. Wiesz, ile znam pięknej młodzieży. Ostatnio na prośbę córki pojechałam jako opiekun na wycieczkę weekendową z jej klasą. Inicjatywa własna młodych. Było super, byli radośni, pełni werwy, bez alkoholu. Pięknie z nimi było, bo oni byli piękni.
    Więc nie ma sensu takich głupot pisać, one zawsze pokazują tylko wycinek rzeczywistości.
    Podziękowali 2Klarcia formatka
  • Artykuł o kacu "Newsweek" ilustruje zdjęciem kobiety. Dlaczego?


  • Tadam! Działaczka lewicy pozwała Kaczyńskiego. Twierdzi, że kobiety nie dają w szyję.

    https://szczecin.wyborcza.pl/szczecin/7,34939,29338658,kaczynski-oskarzony-za-wypowiedz-ze-mlode-kobiety-nie-rodza.html
  • Może "w szyję nie dają", ale chlają na umór. Takie to lepiej żeby dzieci nie miały, bo urodziły by następną patologię.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.