Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Być kobietą, czy meżczyzną?

W Hiszpanii wprowadzono właśnie przepisy, które pozwalają zmieniać w dokumentach płeć według uznania.

Którą płeć byście sobie wybrali, gdyby podobne przepisy wprowadzono w Polsce po zwycięstwie PO? Dla mnie zachęcające jest przejście na emeryturę w wieku 60 lat u kobiet. Mógłbym doczekać do 59 lat i tuż przed urodzinami zmienić się w Maciejkę.
Podziękowali 1Klarcia

Komentarz

  • edytowano marzec 2023
    Tylko najpierw rozwód, bo u nas nie ma małżeństw jednopłciowych.
    No i emerytura dużo niższa, bo przewidywana długość życia większą.
  • W sumie zostałabym kobietą, więcej przywilejów ;)
  • Też mi się tak wydaje.

    Choć wolałbym nadal korzystać z męskich toalet, bo kolejki są krótsze.
  • DaddyPig powiedział(a):
    Też mi się tak wydaje.

    Choć wolałbym nadal korzystać z męskich toalet, bo kolejki są krótsze.

    E tam, mi niepotrzebna udokumentowana zmiana płci, by korzystać z męskiej jak do damskiej jest długa kolejka. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Bez przesady, jak jest awaria męskiej toalety, to kobiety nie mają problemu.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Beta powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    Też mi się tak wydaje.

    Choć wolałbym nadal korzystać z męskich toalet, bo kolejki są krótsze.

    E tam, mi niepotrzebna udokumentowana zmiana płci, by korzystać z męskiej jak do damskiej jest długa kolejka. 
    Też tak robię.  :) No i w carlsberskim ośrodku mam pokój, z którego jest daleko do damskiej toalety. Wchodząc do męskiej wołam - uwaga, niewiasta wchodzi.
    Od lat męczę ks. Jacka (szef ośrodka), żeby skasował te dwa pisuary w męskiej, albo przysłonił je kotarą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.