Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Michał Wiśniewski zdradził imię swojego szóstego dziecka

Michał Wiśniewski i jego żona Pola już niedługo powitają na świecie swoje drugie wspólne dziecko. Już pewien czas temu para ujawniła, że trwa między nimi spór o imię, jakie otrzyma ich syn.

– Ja czekam na Cloë, a Polcia na Vincenta… Szykuje się batalia! – oznajmił lider Ich Troje.

Dziś już wiadomo, kto wyszedł z niej zwycięsko. Jedno z małżonków ustąpiło i wiemy, że nie był to Michał Wiśniewski. Jak dowiadujemy się z nagrania zmieszczonego przez gwiazdora na YouTube.com, wybór padł na Cloë. 

Co ciekawe, wokalista już wcześniej był przekonany o takim właśnie wyborze. W jednej z rozmów z Plejadą stwierdził bowiem: "Na pewno to będzie imię na "c", bo mam już taki tatuaż".

https://i.pl/michal-wisniewski-zdradzil-imie-swojego-szostego-dziecka-zaskoczeni/ar/c13-17489645

Komentarz

  • Mi nie podobają się imiona dzieci Wiśniewskiego, raczej jestem tradycjonalistką w tej kwestii i w Polsce wolę polskie nazewnictwo, poza paroma wyjątkami, ale to jego wybór. Natomiast trochę smutne, że te dzieci są z innymi partnerkami, ale znowuż, nie każdemu wychodzi w miłości
  • Do USA nam jeszcze daleko, syn Elona Muska miał się nazywać: X Æ A-12, ostatecznie stanęło na: X AE A-XII.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.