Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Przypadła mi do gustu psycholog rodzinny

Komentarz

  • Zapisałem się na newsletter, ma dość ciekawe i nietypowe podejście. Psycholog który preferuje krótkoterminowe terapie. Dodatkowo online. Normalnie ze świecą szukać  :)
    Podziękowali 1asiao
  • Ona zajmuje się młodzieżą LGBT jak sama mówi nieheteronormatywną. Lepiej ją sprawdzić dobrze zanim się do niej np dziecko przyprowadzi.
  • Tak w prawdzie, to szczególnie młodzież lgbt, potrzebuje mądrego psychologa. Ja wiem z praktyki, że trudno w tym zawodzie spotkać kogoś pożytecznego. Szczególnie to doskwiera, gdy naprawdę dopadną nas kłopoty ciężkiego kalibru.
  • @Malia Nie znam tej pani, ale młodzież LGBT istnieje, też ma problemy, ludzie tacy sami jak inni. 
  • Młodzież jest ofiarą ideologii. Dobry terapeuta jest ważny w leczeniu zaburzeń.
    Podziękowali 1Biznes Info
  • @zbyszek Trans pewnie jest do uleczenia, ale homoseksualizm już pewnie zostaje z człowiekiem na zawsze.

    Jedna nastolatka, która znam od dawna wolała dziewczyny, teraz jest już pelnoletnia (nadal naście lat) i wciąż woli kobiety i pewnie orientacja już się nie zmieni. 
  • edytowano czerwiec 2023
    To tylko skłonności i poważne zaburzenia psychiczne. Tak trzeba z nimi walczyć bo ludzkość wyginie w jednym pokoleniu.
    Fajnie że spodobała się wam pani psycholog.
  • Filmiki ciekawe. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.