Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Podręczniki potrzebne klasa 1 średnia

Nie umialam znaleźć podobnego wątka więc załadam nowy . Moja czworka idzie do średnich szkół i potrzebuję podręczniki do pierwszej klasy.

GEOGRAFIA: „Oblicza geografii 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy.(2019) Nowa Era

 FIZYKA ROZSZERZONA: Zrozumieć fizykę 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony Krzysztof Byczuk, Marcin Braun i inni (2019 )Nowa Era

POLSKI : „Oblicza epok” 1.1. Zakres podstawowy i rozszerzony. NOWA EDYCJA (ewentualnie starsza wersja z 2019 – wersja z zieloną okładką) Dariusz Chemperek, Adam Kalbarczyk, Dariusz Trześniowski 2022WSiP

MATEMATYKA: "Matematyka 1- Podręcznik do liceów i techników. Zakres rozszerzony. Klasa I" Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda

CHEMIA: "To jest chemia 1. Chemia ogólna i nieorganiczna. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy”. , Aleksandra Mrzigod, Janusz Mrzigod, Romuald Hassa NOWA ERA 2019

NIEMIECKI: #trends – podręcznik i zeszyt ćwiczeń cz. 1 Anna Życka, Ewa Kościelniak-Walewska,Andy Christian Korber NOWA ERA 2019

ANGIELSKI: Focus 2 Sue Key, Vaughan Jones, Daniel Brayshow Pearson 2019

HISTORIA: „Poznać przeszłość 1.Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy Adam Szweda, Marcin Pawlak  NOWA ERA 2019


Komentarz

  • Polecam olx. Kupiłam mojemu rok temu, teraz sprzedałam w tej samej cenie. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.