Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Senator z PO porzucił żonę i czwórkę dzieci



Pod koniec kwietnia Katarzyna Bosacka świętowała 26. rocznicę ślubu z Marcinem Bosackim. Opublikowała wtedy zdjęcia ze ślubu. Nikt nie spodziewał się, że kilka miesięcy później związek pary będzie już przeszłością.

W środowe popołudnie serwis Plejada opublikował ustalenia, według których Marcin Bosacki niespodziewanie opuścił rodzinę. Polityk miał około miesiąc temu wyprowadzić się z domu, który przez niemalże trzy dekady tworzył z Katarzyną Bosacką. Źródła Plejady donoszą o rzekomej zdradzie ze strony senatora KO.

Marcin wyprowadził się miesiąc temu. Miał oznajmić Kasi, że opuszcza rodzinę dla innej kobiety - czytamy w serwisie Plejada.

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,30061978,katarzyna-bosacka-zabrala-glos-ws-rozstania-z-marcinem-bosackim.html
«1

Komentarz

  • Ordo Iuris jest prywatną fundacją, Jacek Kurski nie uczestniczy w wyborach od 2014 roku. A pan Bosacki zasiada w senacie i pewnie będzie znowu kandydował. Trzeba ostrzegać ludzi, aby nie głosowali na łobuza.
    Podziękowali 2asiao Klarcia
  • Przy okazji warto zwrócić uwagę na przebieg kariery pana Bosackiego.

    1990-2010 - dziennikarz "Gazety Wyborczej"
    2010 - powołany przez Radka Sikorskiego na rzecznika prasowego MSZ
    2013 - powołany przez Radka Sikorskiego na ambasadora RP w Kanadzie
  • Najwięcej rozwodów jest po 50rz ..mieszczą się w statystykach 
  • Chyba chodzi o to że dzieci już odchowane i powinnosc spełniona. Jest jeszcze chwila czasu na spontaniczne porywy serca  :D
  • Jak już sobie plotkujemy o celebryckich zdradach to mnie przyznam poruszył ostatni wpis Smaszczowej Kurzajewskiej, że jej były jeździ z Cichopkową w te same miejsca na wakacje w które jeździł wiele lat z rodziną i mieszkają w tym samym domu ... ciapa niezła z tego goscia  :|
  • Fakt że robi serial ze swojego rozstania i chyba trochę odleciała. Zapewne przez stres
  • Równie dobrze mógłby być z PiSu. Człowiek błądzi i grzeszy. Ważne, aby wrócił. A jak nie wróci, to myślę, że pani Bosacka sobie poradzi.
  • M_Monia powiedział(a):
    Nie chce go oceniać, ale zachował się po świńsku opuszczając rodzinę (nie obrażając zwierząt) . 
    Katarzyna pewnie go kocha. 

    Tu nie chodzi o prawice i lewicę, o pozycje lub jej brak (mężczyźni na wysokiej pozycji społecznej i zawodowej zdradzają częściej, bo i inne kobiety lecą na nich częściej i częściej też zakładają nowe związki. Miał trudniej ale to go nie usprawiedliwia) ale o zwykle ludzkie zachowanie. 

    Kasia też robiła niezła karierę i jest osoba rozpoznawalna i lubiana. 

    Eeee tam, po świńsku. 
    Może jak sobie zrobi dziecko na boku to potem wrócić do żony. 
    Jak Chorosinska do meza. Wszak ona nie po świńsku :d 

    ncsp
  • Z tym, że romans Chorosińskiej miał miejsce w 2007 roku, a w politykę zaangażowała się w 2018.
  • DaddyPig powiedział(a):
    Z tym, że romans Chorosińskiej miał miejsce w 2007 roku, a w politykę zaangażowała się w 2018.
    Ale czy to coś zmienia w tym czynie? 
  • Senator Bonkowski z PiS żonę zostawił wtedy, gdy został senatorem.
    Podziękowali 1paulaarose
  • @beatak Ale że w PiSie takie rzeczy? Nie no gdzie, to ustawka!
  • Borkowski został wyrzucony z PiS.

    Szukajcie dalej.
  • DaddyPig powiedział(a):
    Borkowski został wyrzucony z PiS.

    Szukajcie dalej.


    Ale nie za zdradę żony. Jako senator PiS szalał z kochanką w Warszawie, a żonie wmawiał chorobę psychiczną. Z kochanką jeździł na miesięcznice smolenskie. Znam to z pierwszej ręki, bo to najbliższa rodzina.

    Nie musimy szczególnie szukać. Połowa ich europosłów to rozwodnicy. Mogę powymieniac, ale po co? Łajdacy są po obu stronach sceny politycznej. 
  • Ech, takie fajne forum w pudelka zamieniać. ;)
  • Pomijając fakt dziwnych treści na tym forum oraz wyjątkowo podejrzanych upodobań do śledzenia i wklejania tematów o podtekście erotycznym,obyczajowym czy seksualnym,jakieś dziwne upodobania do ekscytacji życiem innych, sypialnia i partnerami seksualnymi : tyle,ile hipokryzji,dwulicowości i aferek obyczajowo-erotycznych po stronie szerokorozumianego obozu prawicowego to nie ma gdzie indziej 
    Tzw lewacy to długo jeszcze nie osiągną tych "sukcesów".
    Na pokaz rączki złożone, na kolankach i dzióbek otwarty po komunikant, pląsanie na Jasnej Górze, śluby kościelne z kolejną żoną ,prymicja (już byłych) księży transmitowane przez media...potrójne śluby że zdrada w tle w rodzinie byłego prezydenta....ojjj, sporo tego
    Ale spoko. Jest wypiek na policzkach i satysfakcja
    Podziękowali 3beatak hipolit Wilfrid
  • > Łajdacy są po obu stronach sceny politycznej.

    Jak na razie mamy jednego z Platformy.
    Podziękowali 1Klarcia
  • DaddyPig powiedział(a):
    Z tym, że romans Chorosińskiej miał miejsce w 2007 roku, a w politykę zaangażowała się w 2018.
    Brak uczciwości, szacunku, kłamstwo, zdrada, nie maja ani miejsca ani czasu. 
    Albo są - i wtedy związek nie działa 
    Albo ich nie ma , wtedy są wszystkie te, o których braku wyżej wspomniałam 
  • Czyli rozwodnicy z PiS nie istnieją? Ok, rozumiem.
  • DaddyPig powiedział(a):
    Z tym, że romans Chorosińskiej miał miejsce w 2007 roku, a w politykę zaangażowała się w 2018.
    Jakie to ma znaczenie? Naprawdę łatwiej usprawiedliwiać zdradę jednych a drugich nie? 
    PiS usprawiedliwia się a PO gani?
    można i tak 
    choc dla mnie qrestwo (bo tak świat zdradę nazywa) nie ma opcji politycznej 
    Podziękowali 1beatak
  • hipolit powiedział(a):
    DaddyPig powiedział(a):
    Z tym, że romans Chorosińskiej miał miejsce w 2007 roku, a w politykę zaangażowała się w 2018.
    Jakie to ma znaczenie? Naprawdę łatwiej usprawiedliwiać zdradę jednych a drugich nie? 
    PiS usprawiedliwia się a PO gani?
    można i tak 
    choc dla mnie qrestwo (bo tak świat zdradę nazywa) nie ma opcji politycznej 


    Admin nie widzi qrestwa panów i pań z PiS.
  • Obojętnie z jakiej frakcji politycznie wychodziłby mój mąż, to tak samo nie umiałby zakrętu złapać 
  • Atlantyk powiedział(a):

    Kogo ostrzegasz przed Bosackim na forum gdzie chyba nikt nie zagłosuje na przedstawiciela PO?
    Jeśli chcesz kogoś ostrzec przed nim to wejdź np.na forum emama, ale nie tu!

    Wbrew temu co myślisz, jest tutaj nieco zwolenników PO-KO.
  • Klarcia powiedział(a):
    Atlantyk powiedział(a):

    Kogo ostrzegasz przed Bosackim na forum gdzie chyba nikt nie zagłosuje na przedstawiciela PO?
    Jeśli chcesz kogoś ostrzec przed nim to wejdź np.na forum emama, ale nie tu!

    Wbrew temu co myślisz, jest tutaj nieco zwolenników PO-KO.
    Klarciu, to , że ktoś nie lubi PIS, nie znaczy, że lubi PO-KO.
  • @beatak Dla niektórych jest tylko tak lub nie, czarne i białe, PiS i Platforma. To raczej smutne podejście.
  • M_Monia powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    choc dla mnie qrestwo (bo tak świat zdradę nazywa) 
    Raczej pierwsze słyszę żeby tak świat współczesny zdradę nazwywal. Raczej Ty. Szybciej po prostu świństwo. 
    A częściej, niestety, że szczęście się należy.

    Zdrady, rozwody światu spowszednialy. Drugie żony po rozwodzie też mają się nieźle. I mężowie, gdzie ta druga miłość najczęściej zaczyna się zdradą. 
    Świństwo, qrwstwo 
    jaka ro różnica? 
    Serio o nazewnictwo Ci chodzi? 
    Albo albo 
    albo kochasz i jie krzywdzisz albo nie 
    Nie ma usprawiedliwienia dla krzywdy i tyle 
    nie ma spowszednienia (ogólnego) dla zdrady, to są wyczyny jednostek 
  • Moniu, mnie jakaś netowe art nie obchodzą 
    „papier zniesie wszystko” 
    ja się brzydzę oszustwem, kłamstwem,a to wszystko podlega pod zdrade
    co tu usprawiedliwiać?ja tu nie widzę taryfy ulgowej j koniec 
    a ze są kobiety, które przyjmują meza po zdradzie? 
    Mo są! Ale skoro sams siebie nie szanują to nievh szacunku od innych nie wymagają 
  • Tak, 
    Jelsi mąż mnie zdradza tzn, ze mnie nie szanuje i tyle. Czego tu się doszukiwać? 
    Taryfy ulgowej? 
    Jak soe jie będziemy szanować same (sami) to inni nie będą musieli 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.