Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Patodeweloperka

2»

Komentarz

  • Wiesz moi rodzice 20 lat budowali dom z wlasnych zasobow bez kredytow ..więc też wiem coś na ten temat ..zanim skończyli to dzieci się wyniosły do swojego życia.
    Generalnie nie wiem po co im teraz taki wielki dom na emeryturę i wszędzie schody.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Pioszo54 powiedział(a):
    acha, 
    miasto, jako miejsce zamieszkania, poza zaletami wszelakimi *,
    ma też poważną wadę
    -jest się wystawionym na silny przymus dostosowania się (do standardów)

    *- w mojej opinii, iluzorycznymi
    Weź to sprzedaj i jedź na wycieczkę ;)
  • malagala powiedział(a):
    Nie chodzi o ściśle centrum. Dom w mieście, dużym mieście, to niebotyczny koszt.
    Nie trzeba mieszkać w centrum. Domy na peryferiach nie kosztują aż tak dużo. 
  • asiao powiedział(a):
    No tak można sobie tez wymyślec że niska dzietność  to wina deweloperow 
    Weź.  :D
    Absolutnie nie deweloperów
    Raczej nieodpowiedniej polityki mieszkaniowej
  • Wilfrid powiedział(a):
    malagala powiedział(a):
    Nie chodzi o ściśle centrum. Dom w mieście, dużym mieście, to niebotyczny koszt.
    Nie trzeba mieszkać w centrum. Domy na peryferiach nie kosztują aż tak dużo. 
    Dużo by mówić. Osiedle 100 bloków beż jednej szkoły to nie jest miejsce do życia. A takie "planowanie" ma cześć miast.
  • malagala powiedział(a):
    A takie "planowanie" ma cześć miast.
    Na co takie planowanie jak potem do władzy dojdzie PO i trzeba będzie gdzieś upchnąć kilkaset tysięcy Murzynów to co zrobisz ?
  • Nie do końca rozumiem. Budynki, które powstają dzisiaj, "przeżyją" wszystkie istneijace partie polityczne, a może nawet demokrację
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.