Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wątek podróżniczy

W wątku "Co jest niezbędne.." @M_Monia podsunęła pomysł założenia wątku podróżniczego, więc dla zaczerpnięcia oddechu od tamtej dyskusji i na rozgrzewkę przed nadchodzącymi mrozami zakładam i dla chętnych zacznę od podania linku do relacji ze zdjęciami z naszej rodzinnej wyprawy do Włoch sprzed kilku lat, było nawet przybicie piątki z papieżem Franciszkiem, a że było to w ferie zimowe to pasuje nawet czasowo bo teraz zbliża się czas ferii.

Komentarz

  • wędrówki kajakiem,
    oczywiście z paczką przyjaciół,
    jedne z najtańszych wakacji
    a jednocześnie, dla mnie, najciekawszy sposób odpoczywania
  • Jak juz pisalam w innym watku- Local Passport Family - blog. 
    Masa inspiracji zwlaszcza dla tych co chca zaczac jezdzic z dziecmi na wlasna reke a sie boja. Babka jest absurdalnie zorganizowana, no genialna, chlone jej rady bo sa swietne i rzeczywiscie sie sprawdzaja. 
    Podziękowali 1asiao
  • Na fb jest konto „Tanie podróżowanie” taśm tez  wiele rodzin pisze o swoich wyjazdach. Wyjeżdżają często z małymi dziećmi. Z podziwem czytam o ich organizacji ale i zazdroszczę spontaniczności, choć tej akurat trochę mam 
  • https://tanibilet.eu/
    U nich można zamówić znalezienie tanich przelotów, dojazdów, pobytów 
  • Pioszo54 powiedział(a):
    wędrówki kajakiem,
    oczywiście z paczką przyjaciół,
    jedne z najtańszych wakacji
    a jednocześnie, dla mnie, najciekawszy sposób odpoczywania
    kanał o spływach na Syberii


    np.

  • seria "Szczęśliwi ludzie"

    1odcinek o Ałtaju


    Podziękowali 2Elf77 Berenika
  • edytowano 13 styczeń
    10 lat później

  • Dzięki @Pioszo54

    Wygląda inspirująco. Jeszcze tylko schudnąć 20 kg i ruszyłabym chętnie w te doliny (chociaż). Ile tam przestrzeni! I zdaje się, że słychać ciszę...
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Ałtaj pieszo z plecakiem


Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.