Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Migająca pułapka

edytowano marca 2009 w Ogólna
Teraz w Radiu Maryja - bardzo ważna audycja o mediach elektronicznych.

Komentarz

  • [cite] Lukasz:[/cite]Teraz w Radiu Maryja - bardzo ważna audycja o mediach elektronicznych.
    Linka do zapisu audycji poproszę...
  • Proszę uprzejmie.

    dr Hanna Karp, religiolog, medioznawca
    "Migająca pułapka"

    10.03.2009 r.

    Swoją drogą zachęcam czytelników do rozejrzenia się po stronie głównej - w archiwum można znaleźć sporo ciekawych audycji.
  • [cite] Lukasz:[/cite]Proszę uprzejmie.

    Swoją drogą zachęcam czytelników do rozejrzenia się po stronie głównej - w archiwum można znaleźć sporo ciekawych audycji.

    Hmm, tytuł nadałem w polu "szukaj" ale mi nic nie wyskoczyło.
    Bóg zapłać za link.
  • Dosłuchałem już do telefonu słuchaczki, która opowiada o wnuczku, ojcu czwórki dzieci, który jest uzależniony od komputera i zaniedbuje rodzinę.

    Kolego wnuczku, piszesz u nas?
  • [cite] Maciek:[/cite]Dosłuchałem już do telefonu słuchaczki, która opowiada o wnuczku, ojcu czwórki dzieci, który jest uzależniony od komputera i zaniedbuje rodzinę.

    Kolego wnuczku, piszesz u nas?
    W ramach pokuty postnej nakładam na kolegę Admina zakaz udzielania się na forum do końca Wielkiego Postu :tongue:
  • [cite] Gregorius:[/cite]Hmm, tytuł nadałem w polu "szukaj" ale mi nic nie wyskoczyło.
    Pewnie jeszcze wtedy nie zdążyli jej zamieścić na serwerze. Zapis audycji na stronie pojawia się zazwyczaj w ciągu następnego dnia.
  • E, to nie moja babcia dzwoniła. Ale mogę popościć, czemu nie.
  • [cite] Maciek:[/cite]Ale mogę popościć, czemu nie.
    Też o tym myślałem, obawiam się, że bym nie wytrzymał. Czyli jestem foroholikiem?
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] Maciek:[/cite]Ale mogę popościć, czemu nie.
    Też o tym myślałem, obawiam się, że bym nie wytrzymał. Czyli jestem foroholikiem?
    Ja odpuściłem niedziele i zwykle udaję mi się wytrzymac... przynajmniej do wieczora... ale to już właściwie poniedziałek.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.