Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auta rodzinne

191012141529

Komentarz

  • z Holandii to mi już ktoś coś obiecał, ale dzięki
  • a gdzie mieszkasz?
    Włosi podobno nie szanują samochodów
  • a co się robi w Egipcie? chyba ze na urlopie jesteś
  • u nas też sucho - nie padało od 2 tygodni
  • ale pewnie był to deszcz żab :wink:
  • Salony mają w ofercie samochody używane od klientów, którzy je zostawili w rozliczeniu. Są to raczej dobre egzemplarze - inaczej salon nie przyjąłby takowego.
    Po sprzedaży regułą jest 3-6 m-cy gwarancji.

    Słyszałeś, które auto bez problemowo pokonuje 0,5 m wysokości krawężnik ?
    - Służbowe.
  • Możecie się śmiać ale kupiłem znowu samochód.
    Jedno wiem na pewno - ma sucho.
    Mona - zapraszam na priva:wink:
  • Jednego z kolegów to poprosiłem na chrzestnego dla Wojtusia.
  • Prayboy kupiłeś zafirę jeśli to nie tajemnica ile kosztowała.
    Też zastanawiamy się nad tym modelem,

    Jeszcze jedno pytanie, czy ktoś z Was ma poduszki powietrzne nad bocznymi szybami i czy zwiększają faktycznie bezpieczeństwo dzieci na tylnim siedzeniu (na przednim z poduszkami nie można przecież przewozić dzieci)
  • Jeszcze jedno pytanie, czy ktoś z Was ma poduszki powietrzne nad bocznymi szybami i czy zwiększają faktycznie bezpieczeństwo dzieci na tylnim siedzeniu
    Zaraz sprawdzę.
  • Coś sie nie otwierają chyba trzeba mocniej stuknąc ale boczne w fotelu kierowcy i pasazera mamy.
  • Czyżbyś zamierzał jechać teraz w stanie upojenia procentowego pod prąd i to z dziećmi ......................
    Jeśli Ci życie wieczne drogie nie rób tego.


    Dobra nie musicie sprawdzać ale jakieś informacje może ktoś ma,
    mamy możliwość kupienia caegos takiego ale ja tak po babsku zastanawiam się, że skoro z przodu nie to jak mają chronić dzieci a jak kupimy to co bez dzieci mam jeździć ......................
  • rozumiem, że sprawdziłeś hipotetycznie
    uffffffffffffffffffffffffffff:bigsmile:
  • Czyżbyś zamierzał jechać teraz w stanie upojenia procentowego pod prąd i to z dziećmi ......................
    W stanie jeszcze nigdy nie miałem kolizji.
  • Dobra to bierzemy te poduszki
    jeszcze parę l(setek) lat oszczędzania i będzie poduszkowiec Małgorzata zapraszam wtedy na jazdę próbną :smile:

    Taw nosił wilk .......................
  • Taw nosił wilk .......................
    a kobiety przed rankiem...?
  • czyli że co poeta miał na myśli
    :shocked:
  • Tego to ja nie wiem, ja tylko dokończyłem przysłowie.
  • Uff ... właśnie przekopałem się przez 18 stron tego wątku i ... pierwsze pytanie* mam do posiadaczy Daci Logan (7 osobowej).

    Ale najpierw background: do środka mają zapakować się - maksymalnie - 2 dorosłe osoby, 3 dzieci (8-4 letnie) + noworodek i jego wózek.
    Do tego, muszą się zmieścić bagaże (takie jakie się przeważnie zabiera na wakacje), z zastrzeżeniem, że jest ich sporo - moja ukochana małżonka zawsze przygotowuje tego tyle, że za każdym razem mam obawy iż tego wszystkiego nie upcham i rozlokuje w (obecne używanej) thalii.

    Pytanie: mogę brać Logana pod uwagę, czy już w przebiegach odpuścić ten samochód?

    ____
    * - na razie wychodzę z założenia, że porywam się na coś niewypasionego, ale za to nowego
  • >>Ale najpierw background: do środka mają zapakować się - maksymalnie - 2 dorosłe osoby, 3 dzieci (8-4 letnie) + noworodek i jego wózek.
    Do tego, muszą się zmieścić bagaże (takie jakie się przeważnie zabiera na wakacje), z zastrzeżeniem, że jest ich sporo - moja ukochana małżonka zawsze przygotowuje tego tyle, że za każdym razem mam obawy iż tego wszystkiego nie upcham i rozlokuje w (obecne używanej) thalii.<<

    chcesz bić rekordy Guinness-a w upychaniu auta czy wygodnie i swobodnie zapakować się do np VW Multiwana wybór należy do Ciebie
  • Ja rozumiem, ale niestety moje możliwości wyboru są dosyć ograniczone więc będę musiał znaleźć najlepsze rozwiązanie pośrednie :neutral:
  • [cite] chato.pl:[/cite]Ja rozumiem, ale niestety moje możliwości wyboru są dosyć ograniczone więc będę musiał znaleźć najlepsze rozwiązanie pośrednie :neutral:
    Jeszcze raz polecam Fiata Doblo, albo nowego Scudo.
  • A spełni moje powyższe wymagania?
  • albo nowego Scudo.

    A spełni moje powyższe wymagania?

    Nasze spełnił.
  • [cite] chato.pl:[/cite]A spełni moje powyższe wymagania?
    Scudo na pewno, Doblo: raczej też: jeżdzę z jednym dzieckiem mniej i wieloma bagażami - nie ma problemów. (jedyny mankament: dość sporo spala jak na mój gust)
  • dość sporo spala jak na mój gust
    chyba Twój

    przy bardzo spokojnej jezdzie w górach na odległosciach 20-40km i troche po "miescie" 7l
    Wrocław-Kraków na tempomacie 110km/h- 7,9 l
    Kraków-Wrocław- tempomat 90km/h nie spalił 7 l
    ale faktycznie po Krakowie za BeeMką łyknął chyba z 10l
  • [cite] Taw:[/cite]
    przy bardzo spokojnej jezdzie w górach na odległosciach 20-40km i troche po "miescie" 7l
    Wrocław-Kraków na tempomacie 110km/h- 7,9 l
    Kraków-Wrocław- tempomat 90km/h nie spalił 7 l
    ale faktycznie po Krakowie za BeeMką łyknął chyba z 10l
    To Scudo? Mój Doblo (4 lata): około 7l na trasie Wiedeń - Poznań, w mieście ponad między 8 a 12l
  • Tak.
  • A jak z awaryjnością fiatów? Bo znam tylko obiegowe, niepochlebne opinie na ten temat. Jak jest z Waszymi maszynami?
  • Ciężko powiedziec przy 10tys.
    chato a znasz kogos kto ma vw albo audi (itp) i przyznał się ze był na warsztacie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.