Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pączki z twarożku

2

Komentarz

  • a dla moich dzieci chruściki zrobiła sąsiadeczka :wink:
  • pączki zrobione i już połowy nie ma,chrusciki? nie mam siły już,innym razem :wink:
  • 28 pączkowych kuleczek sobie rośnie. Wiem, że przy Was to pewnie jestem detalistka:wink:
    Faworki będą na weekend. I może jeszcze churros, tak mnie Cart zachęciła. A potem dieta i :gg:
  • poddaje się ,chciałam pączki wkleić ale chyba w kadrze się nie mieszczą:bigsmile: powiem wam że są smaczne,tak jak faworki które z córcią robiłyśmy
  • Aneta, jeszcze raz dzięki za przepis. Tak wyszło,że przez cały dzień byłam bez pączków, mąż miał przynieść i zapomniał:ew:Twoje pączki uratowały mój tłusty czwartek:fr:
    Przepis dołączy do mojego topu : Maćkowe śledzie, ciasto z truskawkami Matki 5zpizza.gif
  • jeszcze raz spojrzałam na przepis. wydaje się prosty:D może spróbuję na niedzielę . dzięki.
  • Szybki, trzeba tylko uważać, żeby sobie za bardzo do serca nie brać tego ,,mocno zrumienić", bo ja trochę przegięłam :shamed:
  • Ja z kolei to tylko mogę sobie poczytać o schudnięciu:shamed: Póki co..
  • A ja dziś przez pączki glukometr trzymam pod kluczem.:ap:
    Jutro rano miałam iść na test obciążenia glukozą, ale przecież nie pójdę, bo mnie zainsulinują na bank!:shamed:
  • ja to nawet nie mogę poczytać o chudnięciu... za bardzo się wkurzam :wink:
  • A to Ci termin wyznaczyli:tooth:
  • [cite] Sylwunia:[/cite]ja to nawet nie mogę poczytać o chudnięciu... za bardzo się wkurzam :wink:
    A ja potrafię zrzucić i 10 kilo. Tylko nie w czasie karmienia.
  • ja nie potrafię zrzucić. ani w czasie karmienia ani po.
    jutro ide do lekarza pokazać mu wyniki usg mojej tarczycy. kurcze trochę się boję . westchnijcie w wolnej chwili . sorki za OT. same OTy dziś robię:wink:
  • [cite] elmo:[/cite]A to Ci termin wyznaczyli:tooth:
    No, a ja głupia się nawet ucieszyłam, bo pomyślałam, że w piątek to dobry taki post z rana.
    Tylko nie policzyłam, KTÓRY to piątek.:wink:
  • Sylwunia+
  • [cite] Sylwunia:[/cite] same OTy dziś robię:wink:
    Dzień bez Ot-ów to dzień stracony!:thumbup:
  • Sylwunia! +
  • C&P
    w takim razie strategicznie najlepiej będzie jeśli pójdziesz w czwartek po środzie popielcowej :wink:
  • Sylwunia +
  • super, zaraz idę po serkimixedsmiley042.gif
  • pyszne:bigsmile:
  • Aneta- dzięki za przepis:bigsmile:
  • to u kogo robimy tłusty czwartek?
  • No to chyba i ja isę skuszę na te pączki...

    Planowałam tylko faworki, bo kiedyś próbowałam robić oponki i wyszły do d*** i mnie to zniechęciło.
    Ale teraz chyba podejmę wyzwanie, bo tu na Ukrainie pączków nie znają (biedni ludzie - nie wiedzą, co tracą) ... Tylko zrobię w weekend! :ip:
  • Pączki z twarożku uratowały mi Tłusty czwartek i od tej pory rules:bigsmile:
  • Zrobiłam te pączki...z potrójnej ilości.
    Pychaaa!
  • edytowano luty 2013
    .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.