Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Godzina Łaski '16

2»

Komentarz

  • O zdrowie dla Aliny.

    Podziękowali 2mamuma mamababcia
  • O nawrócenie mojego syna. O wiarę i łaskę chrztu św. dla Henryka i Aleksandra. Dziękuję.
    Podziękowali 2mamuma Elżunia
  • O zdrowie dla Klary i opiekę nad naszą rodziną.


    I o własny kąt jeśli taka jest Wola Nieba.
    Podziękowali 2mamuma mamababcia
  • uwaga to juz teraz!!!
    Podziękowali 2mamababcia AgaMaria
  • i jeszcze za Tadeusza.

    Start!
    Podziękowali 2mamuma mamababcia
  • Za moja rodzine jeszcze prosze, glownie zebym ja wytrwala.
    Podziękowali 1mamababcia
  • Proszę za mnie żeby Pan zmienił moje serce, żeby moi najbliżsi byli ze mną szczęśliwi, żebym była dla nich błogosławieństwem i żebym umiała tworzyć ciepły dom pełen życzliwości, miłości, wsparcia i zrozumienia.
    Za mojego męża o światło w odkryciu powołania i o odwagę w wypełnianiu go.
    O szczęśliwe życie blisko Boga dla moich dzieci.
    O radość z rodzicielstwa dla mnie i mojego męża w trudach wychowywania dzieci.
    Za moją rodzinę i wszystkich przyjaciół.
    Za pokój w Polsce.
    O dom dla nas.

    Długo bym mogła wymieniać... Maryjo wstaw się za nami!


    Podziękowali 3mamuma mamababcia Aniuszka
  • Modliłam z córkami we wszystkich intencjach na Różańcu.
  • Polecałam Was wszystkich najlepszej Matce i wasze intencje.
    Oczywiście po 12 musiał przyjść fachowiec od pieca, zanosiło się na grubszą/dłuższą naprawę, ale po 20 min.uporał się i miałam jeszcze trochę czasu :smile: 
    Podziękowali 1mamababcia
  • U mnie też pOd górkę-wizyta cioci,która na szczęście szybciej wyszła na autobus. Dołączył do mnie najstarszy syn. Sam,z własnej woli.
    Podziękowali 1wielorybek
  • My modlilismy sie cala godzine w 7 osob. Modlitwy, rozaniec, na koncu piesni Maryjne
    Polecalam wszystkie Wasze intencje!
  • Udało się!!! Co prawda chwilę później zaczęłam, ale cieszę się ogromnie :)
  • nawet nie miałam czasu westchnąć...
    spotkanie u 3 specjalistów w bardzo ważnej sprawie...

    3 h dalej od |Polski jest jakiś kraj w którym też modlitwy trwają

    wieczorem msza odpustowa w kosciele NP NMP to się wybiorę
  • Ja z coreczkami przez obrazem MB Czestochowskiej.  Co roku mam spokojny czas na modlitwę jakos tak sie dzieje.
  • Udało się modlić godzinę z mężem i córkami. Pamiętałam o najbliższych mi osobach z forum imiennie, polecałam całe forum, wszystkie osoby potrzebujące wsparcia, pomocy i opieki.
  • Poleciłam wszystkie intencje, udało się być w kościele, dużo osób było
    Podziękowali 1mamababcia
  • Ja na spacerze z wnusią modliłam się różańcem, a potem pieśniami o Mateńce.
    Wszystkich Was polecałam.
    Podziękowali 2babka4 mamababcia
  • Ja nietypowo, w McDonaldzie na corke czekalam, ale wbrew pozorom tam bylam skupiona, bylam sama, wiec moglam sie z otoczenia wylaczyc, w domu byloby ciezko. Tylko zaczelam pozniej troche.
    Podziękowali 2Bridget mamababcia
  • edytowano grudnia 2016
    Ubrałam się w podwójne spodnie ,ciepła kurtka by po tej operacji nie zmarznąć i wymknęłam do kościoła. 
    Było pięknie.
  • tak! zdecydowanie tak!
  • Za tych co tu kocham i za tych co mniej kocham :)
  • Bez dwóch zdań. 
    Nawet bardziej. ;)
  • Między innymi na ścieżkach niedaleko uniwerku pośród łażących i kraczących wron.
    Też pamiętałam o chorych, zwłaszcza onkologicznie...
    I o Bliskich zmarłych
    Podziękowali 1Olesia
  • Jestem Wam wdzieczna, za modlitwe. Ja w tej godzinie wracałam z dziećmi ze szkoły. Jak to  z moimi chłopakami bywa kłocili sie i bili prawie całą droge. Zamiast modlitwy były nerwy.
  • A ja dostąpiłam łaski nabożeństwa godziny łaski u Matki Bożej Łaskawej w kościele oo. jezuitów w Warszawie
    Podziękowali 1Pompejanka
  • My też mieliśmy dziś szczęście o modlić się całą rodziną :) 
    Podziękowali 1Bridget
  • Od 5 lat zawsze "celebrowałam" tą godzinę, miałam czas na modlitwę lub kościół. Ale w tym roku nie udało mi się pomodlić w tej godzinie, byłam w pracy i miałam odbiory budowy..... Jak wracaliśmy do firmy mieliśmy stłuczkę, nam się nic nie stało nie ja prowadziłam ale w pracy moją do mnie pretensję że pozwoliłam prowadzić młodemu- atmosfera, że siekierę można w powietrzu zawiesić
    Podziękowali 2wielorybek AgaMaria
  • ja spędziłam ten czas w łóżku ...grypa mnie powaliła...:(
    Podziękowali 1wielorybek
  • Ja zgodnie z zaleceniami adwentowymi dla kobiet na ten dzień, spędziłam czas z Maryją. Potem w godzinie świętej już nie było problemu. Pierwszy raz miałam dzień z Matką. Boże., jakże jestem wdzięczna!
    Podziękowali 3Nika76 Bridget babka4
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.