Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

ORZEŁ I KRZYŻ - największy spektakl w Polsce

edytowano lipca 2016 w Polecamy
http://parkdzieje.pl/


Byliśmy wczoraj na spektaklu plenerowym w Murowanej Goślinie( na premierze) Byliście kiedyś? Bardzo warto!!!!
Widowisko na wielką skalę, olbrzymi plener, OK 400 aktorów...Będą powtórki!!!!
W tym roku udało mi się być...rok temu siedziałam z młodymi w domu, Szymon był tylko z młodzieżą, ze wzg. na późną porę. W tym roku Zuza się poświęciła i została z Julką, żebym ja mogła jechać.
Tegoroczny ma tytuł “Orzeł i krzyż” i przeprowadza przez historię od chrztu Mieszka, przez koronacje królów Polski, utratę niepodległości, wojny po współczesność, ubarwiony legendami polskimi i świątecznymi zwyczajami oraz pokazami sztucznych ogni i innych efektów światło – dźwiękowych.
Warto to przeżyć.
Spektakl zaczynał się o 22.00 i kończył przed północą.
Ludzie przyjeżdżają z całej Polski i nie tylko

Komentarz

  • Kurcze, chciałam jechać i zapomniałam! A my tak blisko, zaledwie 20 km.
  • Rzeczywiście! Może się umówimy na 15, 16, lub 17 lipca?
  • koniecznie!!!! my rozważamy powtórkę...tym bardziej, że dwie najstarsze nie mogły być w pierwszym terminie
  • my odwiedziny mamy 16-17 lipca :)
  • my jedziemy w czwartek - 7 lipca :)
    te spektakle są co roku, ale w zeszłym roku rodziłam i nie byliśmy
  • z tego co wiem jest 12 spektakli pt - nd przez lipiec
  • Słyszeliśmy, że warto, jak byliśmy w Owińskach.
  • wyciągnę, bo jeszcze cztery przedstawienia w tym roku będą wystawione

    wybieramy się za tydzień, jeśli tylko uda się zorganizować opiekę dla najmłodszych

    Podziękowali 1sylwia1974
  • @mysikrolica dzięki że wyciągnęłaś nie wiedziałam że takie wydarzenia są :smile:
    Podziękowali 1mysikrolica
  • Dziewczyny tak się upewniam czy dobrze rozumiem można kupić ulgowe bilety na kartę dużej rodziny ? nawet jak tylko rodzice idą ? pytam bo ja to swiezynka z tą kdr jestem :smiley: 
  • Mój najstarszy syn z drużyną był, bardzo mu się podobało.
  • u nas w tym roku niektórzy na powtórkę pojechali, inni na zwiedzanie Parku Dzieje i dzienne widowiska...dla młodszych dobra propozycja ;)
  • Byliśmy wczoraj robi wrażenie :) fajnie że takie inicjatywy są w Polsce :)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • I nam się bardzo podobało. Nawet wiecznie marudzacemu AleNuda 12-latkowi
    Podziękowali 1sylwia1974
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.