Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Potrzebna modlitwa za Alfiego Evansa

1246725

Komentarz

  • Podobno maska dotarła.  

    Nienpotwierdzona informacja że po glukozie (tu pytanie czy to była tylko glukoza)  zaczął sie załamywać oddechowo,  rodzice gdy siniał wspomagali go usta usta. 


    Podziękowali 2MAFJa monia3
  • nie wiem czy to prawda ale to się jakby składa do kupy...
    Podziękowali 1maliwiju
  • Mi też nie chce się wierzyć,że to dzieje się naprawdę ...Muszą mieć coś do ukrycia, inaczej być nie może, bo co by im szkodziło oddać chłopca pod inną opiekę... Pozbyliby się problemu... Sprawa by ucichła...byłoby to im na rękę...
    Cały świat na to patrzy i jest bezsilny... Przerażające...
  • Jezu pomóż ....
  • edytowano kwietnia 2018
    Dla takich, ale i innych spraw, czesto o mniejszym ciezarze moralnym, nie pojde w tym kraju sciezka zawodowa social workera, co myslalam i chcialam zrobic, takze ze.wzgledu na swoje wyksztalcenie. Tu nie mozna nie tylko swobodnie mowic, tu nie wolno sie zle spojrzec. I nie przesadzam, takie sa wytyczne w pewnych miejscach, nawwt dla ludzi niskiego szczebla: nie wolno ci sie zle, ironicznie spojrzec np na pedala. Tu jest wielka polityczna poprawnosc. 
    Mimo ze ten kraj nie jest daleko od Pl, ze.nas tu masa ludu zyje, to nie jest ten sam swiat. Tu jest az duszno od political correctness. I nie, nie powiesz sasiadowi (juz nie mowie o pracy) co myslisz o aborcji, pedalach czy uchodzcach. Za komuny ludzie w Pl nie byli tak zastraszeni, jak sa ludzie tu. Tylko oni tego nie widza. 
  • Jezu Ty się tym zajmij. Jezu ufam Tobie.
  • @maliwiju nie odtwarza sie.
  • Modlę się cały czas sama już nie wiem o co bardziej czy za Alfiego czy za jego rodziców. Teraz wierzę tylko w Boża sprawiedliwość...
  • Cały czas chodzi mi po głowie - patrzymy jak w majestacie prawa skazuje sie na okrutna smierć niewinne dziecko i jeszcze próbuje sie wmówić ze to jest dobre - no nie moge ... Czy ktos ma informacje co sie dzieje ? Zaczęli go karmić? Podobno ma byc apelacja?
    Podziękowali 1Klarcia
  • 36h od pozbawienia go opieki medycznej, Alfie nadal walczy, a Rodzina próbuje zorganizować dla niego sprzęty wspomagające oddychanie i prosi o modlitwę.

    Na dzisiejszym posiedzeniu sądu apelacyjnego sprawę Alfiego rozpatrzą trzej sędziowie: Lord Justice Coulson, Lord Justice McFarlane i Lady Justice King.

    Szpital wydał oświadczenie, że działa jak zawsze, mimo utrudnień związanych z protestami i zapewnił, że zwiększona obecność służb porządkowych ma na celu “wspomagać bezpieczeństwo pacjentów, rodzin, gości i personelu" (!)

    Przed szpitalem zbierają się demonstranci. 

    #AlfieEvans
    #PrayForAlfieEvans
    #SaveAlfieEvans
    #FreeAlfieEvans
    #ReleaseAlfieEvans
    #AlfiesArmy

    O CO CHODZI? WPROWADZENIE DLA NIEZORIENTOWANYCH
  • Moze teraz

  • Nie wiem czemu sie nie odtwarza to link do rozmowy w radiu wnet z lekarką która konsultowała Alfika
    Podziękowali 1mamuma
  • O 13.00 naszego czasu miało sie odbyc kolejne posiedzenie sądu w sprawie umożliwienia transportu.  Czyli teraz +++
  • Gdzies czytalam, ze jednak o 15 naszego czasu, ale to nie sprawdzone info.
  • AgataZi - nie, ja mysle, ze nawiazali z personelem relacje. Ja mam dobre doswiadczenia ze szpitali. To ludzie pracuja, angazuja sie, staraja sie wykonywac prace jal najlepiej. Ale jak przyjdzie nakaz, to trzeba sie sluchac. I tu wlacza sie lęk o prace, kariere albo bezmyslne poczucie obowiazku.
  • Oby tm razem sąd pozwolił wyjechać +
  • Mysle że trzeba sie mocno modlic za rodziców i innych pacjętów tego szpitala,  co oni muszą czuć,  jak sie bać  będąc pod opieką tych lekarzy. Przecież to napewno nie jedno dziecko padaczką,  wadą mózgu,  w śpiączce,  pod respieratorami,  i siedzą za ścianą i zastanawiają sie na kogo padnie kolejny wyrok. 
    Podziękowali 2monia3 Klarcia
  • A tu dzisiejsze czytanie. 
    "Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawiajcie się jemu. Wiecie, że te same cierpienia ponoszą wasi bracia na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, Ten, który was powołał do wiecznej swojej chwały w Chrystusie, gdy trochę pocierpicie, sam was udoskonali, utwierdzi, umocni i ugruntuje. Jemu chwała i moc na wieki wieków. Amen."
  • Kto dziś pod konsulaty GB się wybiera?
    k.
  • A jest jakas deminstracja jesli tak to o której? 
  • edytowano kwietnia 2018
    -
    Podziękowali 1monia3
  • Sylwik to bylyby bardzo dobre wiesci - to by chyba znaczylo ze moga wyjechac do Wloch - tam szpital Dzieciatka Jezus deklarowal pomoc

  • A skąd takie info?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.