Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

DIY dom

1979899101103

Komentarz

  • Czy może ktoś z Was ma położone kafelki w łazience tylko w miejscach gdzie ściana może być zachlapana? Jak Wam się to sprawdza?
    Czy kafelkowanie całej łazienki to zdecydowanie lepszy pomysł??
  • Są teraz świetne farby do łazienki
    Podziękowali 1Hope
  • My tak mamy. Super się sprawdza. I łazienka przytulniej przez to wygląda dodatkowo.
    Podziękowali 1Hope
  • aga---p powiedział(a):
    Są teraz świetne farby do łazienki
    Właśnie! dlatego też o tym myślę. Łazienkę mamy małą i nie chciałabym jej jeszcze pomniejszać.
  • A jakiej firmy macie farby łazienkowe?
    Zwłaszcza te, które zdają egzamin
  • Ja miałam decoral 
    Podziękowali 2Hope Karolinka
  • W gornej lazience na jednej ze scian nie mamy plytek ale tam od poczatku chcielismy powiesic duza grafike wiec zbytecznym bylo kladzenie tam glazury.
    Od jakiegos czasu jest taki trend, zeby nie obkladac calej lazienki, jak leci plytkami tylko miejscowo i to do pewnej wysokosci nawet, nie musi byc jak w rzeźni, pod sufit ;)
    Podziękowali 1Hope
  • @Agnicha wstaw zdjęcie pokoju córki
  • zdjęcia …. będą? :)
  • edytowano sierpnia 2018
    ja nie :(
  • Ja mam teraz w łazience takie ogromne kafle.od sufitu do podłogi wychodzi 4i pół kafla
  • ja też od sufitu do podłogi
    fioletowe :D
  • Agnicha szalejesz:)
    To chyba się wykosztowaliście?
    Szafa na wymiar to u nas luksus. My mamy i jest super. Dzieci mają Ikea te dziecięce szafy z koszami. Też super
  • Agnicha wyslij mi na fb to wstawie. 
  • Albo do mnie mmsa pusc.
  • Ale taka szafa na wymiar jest mega wytrzymała i długo służy. To bardzo dobra inwestycja. 
  • Oh... też bym chciała duże lustro nad umywalkę, ale pewnie praktyczniejsza będzie szafka z lustrem nad umywalkę :( a to już nie to samo :( 


  • Podziękowali 1beabea

  • Podziękowali 1Hope
  • Bardzo ładny uroczy pokoik.dodalabym zasłonę do ozdoby 
  • A łazienka?? :smiley: 
  • super wyszedł ten pokój córki!
  • Ma ktoś lustra w malej  łazience na dwóch przeciwległych ścianach? Nie ma efektu przedziału PKP?

    Mamy mikrołazienkę (jakieś 1,3 m2) i tak by mi pasowało lustro na przeciwko lustra nad umywalką.
    Tylko efektu się boję ;)
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Ma ktoś lustra w malej  łazience na dwóch przeciwległych ścianach? Nie ma efektu przedziału PKP?

    Mamy mikrołazienkę (jakieś 1,3 m2) i tak by mi pasowało lustro na przeciwko lustra nad umywalką.
    Tylko efektu się boję ;)
    Znajoma ma.Ja się dziwnie tan czuję.
  • Wow! No ogromna zmiana! Ale najpiękniejszy jest mały człowiek!
  • a jaka chęć do odrabiania lekcji będzie  w takim pięknym, przytulnym pokoiku ;)
    Podziękowali 1Felicyta
  • Sorry, chyba się wcielam z pytaniem w jakąś większą całość ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.