Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pomysły na prezenty

1181921232429

Komentarz

  • edytowano grudnia 2018
  • Wiem, że jestem dziwna ale uwielbiam trzepaczki. Moglabyć mieć całą kolekcję:)
  • Ze sie tak zapytam  :D a dlaczego?
    Podziękowali 1aga---p
  • edytowano grudnia 2018
    Uwielbiam piec babeczki i inne ciasta. Trzepanie mieszanie mnie relaksuje. Nie lubię mikserów:):)
    Podziękowali 1annabe
  • Ahaaaa :)
    Podziękowali 1aga---p
  • Mężczyźni książki, zresztą dla dam też mamy książki. Tyle, że dla każdej z płci odmienna tematyka.
  • Typu dla panów druga wojna św. a dla płci nadobnej biografie i wspomnienia.
  • Kupiłam sobie pod choinkę...
     :) 
    Mikser.
    Podziękowali 2AgaMaria madzikg
  • Brawo Ty @Bridget! :) A ja garnek 6l bo mam już wszystkie zajęte ;) Tzn. mąż mi kupił ale ja do niego zadzwoniłam, więc w sumie kupiłam na telefon. ;)
  • No trzeba @Bambidu pomóc troszkę Mikołajowi.
  • edytowano grudnia 2018
    Św. Mikołaj to był u nas 6 grudnia. Silny - hantle przydźwigał. Oczywiście sam się domyślił. ;) Teraz Aniołka się spodziewamy. Delikatna istota, nie będę go przeciez garami obarczać ;)
  • No @Agnicha, po Twoim omyłkowym smsie domyślam się, że Wasze prezenty są dość... niekonwencjonalne. ;)
  • Też dostałam już prezent, a nawet dwa, hantle i jeszcze sprzęt elektroniczny.....

    Ale, że uwielbiam niespodzianki, to moi pojechali dzis jeszcze drobiazgi mi dokupić, każdy od siebie :). Ciekawe co t będzie. 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Prezenty w większości spakowane  :)
  • Ja prezenty pakuje duzo wczesniej. Teraz tydzien przed swietami. 
  • O ja też 2 tygodnie temu spakowaliśmy:)
  • To gdzie Wy je trzymacie? My zawsze mamy jakieś kartony w przedsionku z ciuchami do wydania a terazM wywiózł wiec te z twistcarami nie podpadają ale jakby były zapakowane to cóż...
  • U nas w tym roku losowanie. Prezenty muszą być samodzielnie wykonane. To był strzał w dziesiątkę.  Benedykt( 6) wczoraj pokazywał mi, co dla Kosi (2) przygotował.  Sztukę w dwóch aktach;) Helena szyje, Emilia piecze i wycina. Chłopcy walczą sami. Najstarszy wylosowal najmłodszą - poszedł na łatwiznę.  Maria dostanie kilka talonow na opiekę.
  • A poza tym dostaną od nas walizki kabinowe.  Każda innego koloru. I tak musieliśmy kupić.  W zeszłym roku dostali śpiwory. 
  • My mamy Mafja spiżarkę w domu:) jak mały pokoik wielkością. Tam trzymamy gifty
  • W spiżarce to u nas jeden z najczęściej odwiedzanych punktów. ;)
    Podziękowali 2aga---p MAFJa
  • edytowano grudnia 2018
    Bambidu powiedział(a):
    W spiżarce to u nas jeden z najczęściej odwiedzanych punktów. ;)

    Zakamuflowane:):) 

  • Najciemniej pod latarnią. ;)
    Podziękowali 1aga---p
  • edytowano grudnia 2018
    U mnie od wczoraj ( jak została ubrana choinka) wszystkie leżą pod nią. W sumie tak jest od dwóch lat- jak najmłodszy poznał prezentową tajemnicę- że każdy sukcesywnie podkłada swoje pakunki acz nikt nie otworzy niczego,  dopiewo po Wieczerzy. Ale ja mam  duże dzieci i już wczoraj zaczeliśmy objazdy świąteczne. Jak jedziemy w dane miejsce to zabieramy z podłogi pod choinką co trzeba... Przewracanie schowków w poszukiwaniu właściwych prezentów bywało kłopotliwe w czasach jak zamówiony Mikołaj przychodził...
    Podziękowali 1MartaB
  • edytowano grudnia 2018
    http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/12/23/13913381_received_267290817277092.jpeg




    Dziś najmłodsza podpisała wszystkie .
    Nigdy przed wigilią nie stały.
    Ale juz gotowe.
  • my mamy święta bez prezentow od kilku lat i spokój. W ubiegpym roku mawet bez choinki.
    Podziękowali 1kluska
  • edytowano grudnia 2018
    Każdy jakiś drobiazg ma .
    Rodzina się powiekszyła o 4 osoby.
    Pokój wysprzątany i zamknięty.
    Choć mieszkamy w lesie mąż z dziećmi odkopali sztuczną choinkę.
    Bo żal na parę dni wyciąć i wyrzucić.
    Zrobię stroiki do zapachu.
    Kiedyś nie wyobrażałam sobie by prawdziwej nie bylo.
  • bo Kajtek niszczył.
    W tym roku mamy mały świrrczek do wysadzenia, planujemy tylko światełkami otoczyć.
    Podziękowali 1Katia
  • Wczoraj wieczorem znajoma przyjeżdża i pyta czy moze prezent dla córki przechowac u nas. No może, czemu nie. Ale to królik prosto ze sklepu, i trzeba mu mieszkanie tymczasowe wyszykowac. Ok, mamy klatkę. Ale jest jeszcze chomik dla syna. Dobra, dawaj i chomika. 
    Czyli prezenty mozna zawsze przechowac u kogos.
    Podziękowali 2Joannna aga---p
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.