Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Chusty - streszczenie dla początkującej.

2»

Komentarz

  • @uJa byliśmy dziś u Pediatry, nie 10 kg, a 9600 jakoś lepiej brzmi ;).

    I tak nadal się zastanawiam :).

    Gdzieś mi mignęły te papugi Emilii, zupełnie nie mój styl, ale mi się podobały. 

  • A nosidło to jakie godne polecenia? Dla 5,5 miesięcznego, dużego chłopaczka?
  • Ja polecam tkane storchewiege :) Droga, ale na prawdę rewelacyjna :) Mnie uczył wiązać doradca chustowy i D. nosilam od pierwszego miesiąca jej życia :)
  • A jaka jest przewaga chusty elastycznej nad nosidełkiem (takim jak np. na stronie Storchenwiege)?
  • Halo, halo - ofertę handlową mam

    Kto chciałby skorzystać "na pół" z takiej okazji:

    http://allegro.pl/natibaby-chusta-m-chusta-elastyczna-okazja-i3966547983.html

    Wychodzi za nową Nati tkaną ok.112 PLN.

    Dla kogoś tkana, dla mnie elastyczna.


    Komu, komu???????
  • @chabrowa, a jak tam u Was przesyłki wewnętrzne, znaczy krajowe. Mój bratanek studiuje na Ukrainie, mogłabym mu wcisnąć elastika, żeby Ci wysłał, u mnie leży na strychu, tylko czerwona w biały prażek, nie wiem, czy by Ci odpowiadała?
  • powiem Ci, ze nie bardzo się orientuję na ile to pewne...
    No i kiedy bratanek będzie u Ciebie? To ważne :D
  • U mnie to raczej nie szybciej niz w maju, ale moge podać bratowej, w G.  bratanek bywa dość regularnie. ;)
  • Skatarzyna piszę prv
  • @Chabrowa, ja się właśnie noszę z zamiarem kupienia tkanej.
  • @Aniuszka

    to popatrz, pomyśl... Myślę, ze to niezła okazja :D

    Nawet chusty z "drugiej ręki" wychodzą drożej.
  • No ja i tak jakąś tkaną kupić planowałam, więc czemu nie. Cena faktycznie wychodzi okazyjna. Tak więc jestem na tak. :)
  • No to przechodzimy na prv. :)
  • @Anka, a Ty masz nosidło Manduca? Może chcesz sprzedać albo coś?

    Albo ktoś inny coś wie o Manduce do sprzedania? 

  • Ma ktoś długą chustę tkaną na zbyciu? Chętnie odkupię. Muszę pochustować duże dziecko (powyżej 20 kg).
  • Tak, na plecach.
  • @matuleczka nie pamiętam wymiarów, kiedyś miałem taką dla bliźniaków, ale może zwykła długa też się nada. Ja mam 185 cm wzrostu i raczej średnią budowę.
  • Ja mam na zbyciu chustę natibaby xxl
  • @jan_u mogę pożyczyć nosidło Manduca
  • Dziękuję, wieczorem postaram się doczytać, co będzie najlepsze.
  • Doczytałam, że Manduca jest do 20 kg, dla dziecka do 4 r.ż.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.