Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Herbatka z kopru a gender

2»

Komentarz

  • edytowano lipiec 2014
    @Skatarzyna

    Oj babo, babo jedna NO! :P
    Ja tam wiem, gdzie te Twoje kg się skumulowały ;)
    Poza tym miejscem to ja za bardzo nie widziałam, żeby kg było aż tak dużo jak Ty twierdzisz :)
    A wzrok mam doskonały!!!!!

  • @Hipolit, czemu nie śpisz!
    Tamto zdjęcie, co widziałaś, to wiele kilogramów temu. ;)
  • Może od kopru, one,  te kilogramy lepiej wiedzą gdzie się kumulować? 
  • Prowincjuszka,

    zdecydowanie przesadzasz.
    We wszystkim.

    Ktoś stara sie zdrowo odzywiac-obraża swoich rodzicow.
    Jaaaaasne.

    Lekarze każą karmić do 5 rz.
    Ofkors.

    I do picia niemowlętom podaje sie napar z kopru WŁOSKIEGO,nie pisz wiec juz proszę o tym koperku do ziemniaków.

  • Tak gwoli ścisłości i jeden i drugi koper to koper włoski-z tą różnicą, że napar się robi z nasion, a nie pędów i liści.
  • Foeniculum vulgare koper włoski, fenkuł
    Anethum graveolens koper ogrodowy


  • O widzicie, a ja przekonana byłam, że to ten sam gatunek- dzięki i przepraszam, że w błąd wprowadziłam!
  • Dobra moje dziewczyny i synek piły i napar ( saszetki z herbapolu) i takie granulowane Hipp itd - nikt nie wygląda ani na szybciej dojrzewającego ( raczej za późno) ani syn nie zamienia sie w dziewczynę.
    Tylko to bylo lat temu ileś , może teraz produkuje sie herbatki z żiól genetycznie modyikowanych , kto wie ?
  • Spoko spoko 3mam rękę na pulsie jeśli chodzi o rośliny :)
  • Moi dostawali takie soczki -jabłkowy z koprem w butelkach, no nie wiem, ale jeden lubił różowy kolor nawet święty Mikołaj miał różową brodę na obrazkach, miał Barbie syrenkę,  ale widać koper przestał działać bo wyrósł z tego :)...
  • edytowano lipiec 2014
    A tam, nie przejmuj się taki okres przejściowy. Mój synek od urodzenia kochal koparki i dźwigi a barbie i wszystkiego różowego co z nią związane nie nawidzi ale to ze wzgl. na swoje siostry.
  • Wyrósł, ale miałam wątpliwości bo pod koniec okresu "różowego" chciał sukienki zakładać...No ale nagle całkiem odwrót i minęło.
  • edytowano lipiec 2014
    @Skatarzyna
    Ucielam sobie drzemkę pod wieczór i prosiłam, zeby mnie obudzić za 1-1,5 godz
    :))
    Komp nie wyłączony to sobie zaległości czytałam wieczorne ;)

    @prowincjuszka
    Kobieto Droga
    A przestań Ty tak wszystko brać do siebie ,
    Ja wiem taka już jestes i raczej sie nie zmienisz. Podobnie jak ja i mój koszmarny pesymizm- udręka domowników ;)
    Ale jakby tak brać serio każda wyczytana "sensacje" to musiałabym brać sznur ( z bio surowca) i heja na nieskażone drzewo zamykać ;)
    Za dziecka przyglądałam "Skandale" to oduczyło mnie wiary we wszystko jak leci co wypuszczono drukiem :))

  • edytowano lipiec 2014
    Przecież sobie jaja robie. Jutro amerykańscy naukowcy odkryją, że słońce świeci a rosyjscy, że Krym jest nad morzem. sensacja goni sensację.
  • edytowano lipiec 2014
    To widać kazdy ma inne doświadczenia ze slużbą zdrowia, mi może chcieli tak przygadać abym nie rodziła więcej dzieci skoro się nie nadaje, nie wiem.
  • To teraz im powiesz "niespodzianka, wróciłam" :)
  • @prowincjuszka
    Ty masz w ogóle bardzo specyficzne doświadczenia.
  • Każdy ma specyficzne doświadczenia, nie? :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.