Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obrazkowe dowcipy

199100102104105117

Komentarz

  • tak samo myślałem ze to kolejny  film o Arsène Lupin   ale nie  on sie tylko wzoruje sie  na nim Arsène Lupin  jego ojciec został wrobiony  w kradniesz  naszyjnika   przez  właścicieli  by dostać ubezpieczenie  , ,  jego ojciec  powiesił sie w wiezieniu   i teraz syn wymierza sprawiedliwość  chce udowdnic niewinnosc ojca  
  • Rogalikowa powiedział(a):
    Byłam ostatnio w Biedronce w godzinach dla seniorow, nie zwróciłam uwagi na czas. Nikt mnie nie wyprosił  :'(  Ale faktycznie dziwnie dziadki patrzyły, nawet się dyskretnie przegladnelam w lustrze przy pierogach, bo myślałam, że zapomniałam wałki ściągnąć, czy coś.
    Ja ostatnio wlazlam, kupilam w kasie samoobslugowej szybko jedna rzecz i poszlam do rossmana. Pani mi mowi, ze jeszcze 10 min. Pytam sie "czego 10 min?", a ona "noooo, 60+). Jakos nie zalapalam. Ale powiedziala, ze na wlasna odpowiedzialnosc moge zrobic zakupy w kasie samoobslugowej. Dodam, ze sklep byl pusty, nie bylo nikogo. Zreszta w biedronce moze 2 osoby staly do normalnej kasy, a samoobslugowe byly puste.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • edytowano styczeń 2021
    :D  
  • bezradni szwajcarzy liczą kasę (patrz wpis Tomasza w wątku maski włóż)
  • edytowano styczeń 2021
    bezprawne ale zdroworozsądkowe

    dopisek 
    wiadomość z dzisiaj:

    Polska bije rekordy eksportu i ma potężną nadwyżkę


    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Polska-bije-rekordy-eksportu-i-ma-potezna-nadwyzke-8020665.html

    o to w całej tej zabawie też chodzi
  • edytowano styczeń 2021
    w Szwajcarii też zabija i tam też na większą skalę olewają
    Tomasz pisze właśnie ze Szwajcarii
  • Pioszo za dużo oglądasz TVP, tam same wiadomości o tym, że Polska jest prawdziwym rajem na świecie...
  • niech pomyślę, ostatni raz oglądałem telewizję w 1983 roku?
  • Tylko na ulicach miast tego nie widać, kanalizacji w wielu wsiach nie ma, drogi dziurawe, służba zdrowia leży, wiadomości jak za komuny. Żeby nie było, że jestem antypis, to z góry napiszę, że TVN też nie oglądam, w ogóle nie oglądam wiadomości w TV od jakichś 2 lat, nie mogę znieść propagandy. 
  • u mnie coś tam widać, najważniejsza zmiana to ilość ofert pracy
  • Nie interesują mnie zdroworozsądkowe rozporządzenia.
    Interesują mnie rozporządzenia oparte na nauce.
    Nie ma żadnych dowodów, że ograniczenia coś dają. Jest wręcz odwrotnie.
  • Japonia, Chiny, Singapur, Australia
  • @Aneta cała Europa się wali gospodarczo, przeczytaj coś o rynkach pracy, Hiszpania, Francja, Włochy-  naprawdę u nas jest dużo lepiej. Ale jeszcze trochę potrwa to zamknięcie Europy, to wszędzie wszystko się zawali.  Ludzie z głodu zaczną umierać,  a nie z wirusa.
    Podziękowali 2nowa Elf77
  • Pioszo54 powiedział(a):
    Japonia, Chiny, Singapur, Australia
    A coś w Europie?
  • edytowano styczeń 2021
    ale co?
    a już mam, w Europie króluje demokracja
  • @zuzapola nie przeczę w obecnej dobie koronawirusa tylko u nas jest fatalnie, a wszędzie indziej super. Jednak poziom życia większości zachodnich państw jest dużo wyższy niż u nas. Dużo jeszcze mamy do nadrobienia w transporcie, służbie zdrowia itd. Paradoksalnie odczucia na zachodzie mogą być trudniejsze. Boleśniejszy jest upadek z wysoka ;) Łatwiej pogodzić się z ograniczeniami finansowymi żyjąc skromnie.
  • Małgorzata, zrobiłaś mi dzień :D
    Podziękowali 3Isako madzikg PonuraKura
  • edytowano styczeń 2021
    Teraz to nawet zwykłe słowa często brzmią dwuznacznie. Na przykład daję.  
  • odkąd pamiętam, było dwuznaczne
  • Zacząłeś to skończ :)
    Podziękowali 1palusia
  • PawelK powiedział(a):
    Zacząłeś to skończ :)
    No właśnie!
  • TecumSeh powiedział(a):
    A w sumie.. najwyżej:)

    - Jakie najlepsze danie może przygotować dziewczyna na pierwszą randkę?
    - Danie d..py

    Tak, wiem, były gorsze kawały za nastolatka. Ale wyrośliśmy, nie?
    ;-)


    Ja znam jeszcze o damach  B)


    -Dziewczęta, czy bawicie się jak damy?
    - Jak damy, to się bawimy. Jak nie damy, to się nie bawimy...
  • Tak, wiem, były gorsze kawały za nastolatka. Ale wyrośliśmy, nie?
    Ja nie. Niestety nie powoduje to, że jestem nastolatkiem :(

  • @TecumSeh zapraszam, powiat cieszyński, kontakt na priv. Drogi, jak na waszbrecie
  • Ja też.

    Wytłumaczenie mam jedno. Mój okres nastoletni przypadał w innych latach niż okres nastoletni @TecumSeh a :D
  • Gdzie Ty się chowałaś? ;)
    Aa w Łodzi.
    Takie wspomnienie.
    W Łodzi byłem dwa razy. Za dziecka. Za każdym razem cały czas spędziłem na schodach ruchomych, dzięki czemu rodzice mogli spokojnie robić zakupy :D 
  • To Ty Ślązaczka jesteś.
    Wiele tłumaczy :D 

    Podziękowali 1Aneta
  • Malgorzata powiedział(a):
    Ja pierwszy raz słyszę  te kawały  :) 
    Serio . 
    Ja też nigdy wcześniej ich nie słyszałam :) 
  • Ale bielizna wygląda na solidną.  B)
    Podziękowali 1gabriela
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.