Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Cejrowski o in vitro

13»

Komentarz

  • Werko, jeżeli chcesz wiedzieć, czemu admini banują czasem userów, to polecam lekturę tej książki :thumbup:
  • W KK nie ma demokracji,tutaj tez.
  • Werko, każde forum ma administratora, który decyduje o tym, kto może uczestniczyć w dyskusjach, a kto nie. Nie wiem, czy swojego dziekana, który zaliczał Ci, bądź nie zaliczał roku studiów też porównywałaś monarchy absolutnego, ale nie wydaje mi się, aby akurat admin miał jakąś nadzwyczajną władzę decydowania o ludzkich losach.
  • Nie ma tutaj żadnego "negatywnego punktowania". Natomiast w sytuacji, kiedy ktoś odnosi się do nas z ostentacyjną wrogością, ale nie umie zwyczajnie zrezygnować z wchodzenia na forum, to dla jego własnego dobra staram mu się to ułatwić. Myślę, że lepiej dla wszystkich, aby ludzie pielęgnowali w sobie piękne uczucia, a nie niechęć i pogardę.
  • Może więc pora sobie uświadomić, że na jakie forum nie trafisz, to zasady będą zawsze określane uznaniowo przez administratora. Na naszym forum w ciągu dwóch lat istnienia zostały zbanowane trzy osoby, co znając stosunki panujące w innych zakątkach internetu należy raczej uznać za dowód daleko idącej pobłażliwości admina. Oczywiście masz prawo tego nie akceptować i demonstracyjnie się wynieść, choć jest to raczej przejaw tego, jak mało Cię z nami łączyło.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.