Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kupię auto 6-7 osobowe.

1232426282934

Komentarz

  • edytowano września 2013
    Notto jednak nie stać nas na 2 samochody, przynajmniej na razie

    Zafira XII 2000 (model 2001) Elegance (el. szyby, lusterka, klimatronik i takie tam) z przebiegiem ok 215 kkm, 2,0 diesel do wzięcia.

    7 miejsc oczywiście.
  • @tatapafcia, how much, że spytam? Może być na priw. 
  • edytowano sierpnia 2013
    @Inka

    Dobre pytanie

    Na tej podstawie:

    http://www.najauto.pl/model/?brand=Opel&model=Zafira&year_s=2001

    spróbujmy konkurencyjnie 12,5 kzł
  • Chętnie obejrzymy. Szczerze powiedziawszy wolelibyśmy coś większego, ale chyba na razie nie damy rady, niestety. A ile on pali? 
  • poniżej 6 l. Pisałem, że @mamapafcia tyle umie, ale okazuje się, że ja też :)

    W górach, ale naprawdę w górach, 6,5
  • Robi się ciekawie. Odpisałam na priw. :)
  • Odnawiam temat

    Zafira XII 2000 (model 2001) Elegance (el. szyby, lusterka, klimatronik i takie tam) z przebiegiem ok 215 kkm, 2,0 diesel do wzięcia.

    7 miejsc oczywiście.

  • ile życzysz?
  • @PawelK - masz priv!
    k.
  • Też fajna rzecz. Znacie historię od początku? Mały przebieg, ciekawym ceny

    btw zafira tyż srebrna (u zafir to chyba częstsze)
  • Od tygodnia jeździmy grand voyagerem. Fajny.
























    BUUUUUUUUUUUUUUUU, ja chcę do Dżipunia, ten głupek w byle dołku sobie zapycha rurę ziemią, i w ogóle buja a nie trzęsie, i nie umie jeździć po błocie.
    Jak wyślemy wszystkie dzieci do koledżu, to sobie znowu kupimy Jeepa.
  • Jeepa Grand Cherokee sprzedamy. Tylko w dobre ręce. Rzygał w nim sam Waglewski. To u poprzednich właścicieli. Za naszych czasów nikt nie rzygał.
    2000, skóra, automat, gaz 4.0, kochane bydlę. W kolorze szampana. Ale najładniej wygląda ubłocony.
  • edytowano września 2013

    Nam właśnie się wykańcza Multipla, buu. Strasznie lubię ten samochód. Szukamy czegoś, najlepiej, niedrogo, mało palący i z 7-miejscami, z częściami zamiennymi tanimi, ale żeby się nie psuł i ja bym chciała, aby był srebrny lub grafit. Czy ktoś ma coś takiego na sprzedaż
    B-)   ^:)^

  • Nam właśnie się wykańcza Multipla, buu. Strasznie lubię ten samochód. Szukamy czegoś, najlepiej, niedrogo, mało palący i z 7-miejscami, z częściami zamiennymi tanimi, ale żeby się nie psuł i ja bym chciała, aby był srebrny lub grafit. Czy ktoś ma coś takiego na sprzedaż
    B-)   ^:)^
    @chwilka, chwilka, przecież dopiero co pisałem, że właśnie dokładnie takie mam.
  • Myśleliśmy o ciut młodszym, bo nasza multipla rocznik 1999, ale pogadać można. Prosze o kontakt na priva
  • edytowano września 2013
    Od tygodnia jeździmy grand voyagerem. Fajny.
    ....
    BUUUUUUUUUUUUUUUU, ja chcę do Dżipunia, ten głupek w byle dołku sobie zapycha rurę ziemią, i w ogóle buja a nie trzęsie, i nie umie jeździć po błocie.
    Jak wyślemy wszystkie dzieci do koledżu, to sobie znowu kupimy Jeepa.
    Grand Voyager ... to jednak wciąż samochód ... przed jeep'em czeka Was jeszcze okres przejściowy w .... T5 long he he

  • Nam właśnie się wykańcza Multipla, buu. Strasznie lubię ten samochód. Szukamy czegoś, najlepiej, niedrogo, mało palący i z 7-miejscami, z częściami zamiennymi tanimi, ale żeby się nie psuł i ja bym chciała, aby był srebrny lub grafit. Czy ktoś ma coś takiego na sprzedaż
    B-)   ^:)^
    @chwilka ;
    możliwe że my bysmy mieli 
    znajomy chce sprzedać Mazdę 5 , grafitową ;) , w bardzo dobrym stanie , z full wypasem 
    jeśli jesteś zainteresowana, mogę wieczorem więcej napisać
  • Myśleliśmy o ciut młodszym, bo nasza multipla rocznik 1999, ale pogadać można. Prosze o kontakt na priva
    To zachęcam, bo nasz póki co nie wygląda jakby się miał wykończyć.

    Odpisałem na prv :)
  • Sylwunia,
    napisz na priv

  • Kto ma Dacia Lodgy? Jak się sprawuje? Czy da się wsadzić walizkę przy 7 siedzeniach?
  • Jeśli o walizkę chodzi...Mamy mercedesa viano (8 os.) w najdłuższej wersji. Bez problemu pakujemy się na wyjazd wakacyjny całą rodziną.
    Bagażnik wygląda tak:
    image
  • Dobra, i na nas nadejszła wiekopomna chwila.

     Podpowiedzcie proszę, czego szukać, żeby miało:

    - przesuwane drzwi po szynie bocznej
    - miejsc 7/7+
    - nie wyglądało jak mały autobusik ;)
    - w miarę nowy model (nie super-wygodne, które przestali produkować w '99)
    - i żeby nie było chryslerem ;)

    Pomocy, pomocy...


    ^:)^
  • Ja z 807 jestem dość zadowolony.
  • Każda sroka swój ogon chwali
    :P
    To ja polecam Renault Espace.
    Co prawda drzwi na szynie nie ma, ale jest baaaaardzo wygodny!
  • edytowano grudnia 2013
    ale sharan nie jest  7 +
  • my jesteśmy na etapie 8/8+ i przymierzamy się do małego autobusika - a co ?


    testowalismy auto Ford Tourneo Custom przy którym nasz grand voyager wydał się średnim compactem


    chcesz mieć dużą rodzinę i zapakować ją do małego auta ?
  • edytowano grudnia 2013
    Każda sroka swój ogon chwali
    :P

    tylko scudo:) imageimage
    7+
    i szyna
    i wózek dla bliźniaków do bagażnika bez składania wchodzi...
  • Jestem za sharanem (jesli mam prawo glosu w tym watku ;) ).
  • Tylko minibusy !!! Reszta to kompromis.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.