Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wypuszczalnia z forum

1246789

Komentarz

  • edytowano styczeń 2020
    dziwny jest ten wątek, właśnie go czytam. Jakaś scysja była. Nie wiem o co chodzi z tymi nowymi mszami, ja jestem katoliczką, uznaję naukę Papieża i biorę udział we mszy w katedrze.
  • Ja też nie wiem o co chodzi z @mader. Coś przeoczyłem widocznie.
  • Nie rozumiem - to teraz mader będzie w poczekalni? 
  • Została wywalona do poczekalni przez Admina, za wątek o Mszy świętej, coś się Administracji nie spodobało
  • Jeżeli ktoś nie ma nic do powiedzenia, ale odzywa w wątku, aby zwymyślać kogoś, kto chce porozmawiać, to zdecydowanie pomylił adresy.
    Podziękowali 1Ona64
  • Ale Mader kogoś zwymyślała?
    Podziękowali 2Rogalikowa Elf77

  • A jak ktoś ma coś do powiedzenia
     ale innego niż pewne szanowne osoby i chce rozmawiać to też pomylił adresy? 
    Podziękowali 2madzikg Stokrotka
  • beatak powiedział(a):
    Ale Mader kogoś zwymyślała?
    Niektórym się wydawało, że tak. I mieli rację: wydawało im się.
    Podziękowali 1Natalia
  • Jak nic nie widzisz i ci się nie podoba to załóż sobie własne forum

    Mspanc
  • Elunia powiedział(a):
    Kiedyś już był pucz kotleciarzy :) i nowe forum. Nie wypaliło :)
    Mader to porządna kobita z kościami, dajcie spokój. Da się dyskutować bez takich dziwnych ruchów.
    Da się, ale najwyraźniej nie wszyscy to wiedzą.
  • Monia było dużo chMstwa zwykłego. W przeciwieństwie do mader 
  • Monia, Apolonia napisała kiedyś pod adresem innej forumki, że głupia i gruba...Zapadło mi to w pamięć, bo chyba na żadnym forum nie widziałam takiego chamstwa, które pozostałoby bez reakcji administratorów. Ale może takie odzywki są ok, bo generują ruch na stronie i nie godzą w ego admina. Czytam to forum jakieś 4 lata i nie znam historii wszystkich kłótni, rozłamów itd, ale takich schematów z wywalaniem "krnąbrnego użytkownika" było juz kilka. 
  • I na tym wpisie Paprotka zakończyła swoje gościnne występy. Zbyt wiele czasu poświęciłem na utrzymanie forum w ruchu, abym teraz miał czytać tu impertynencje na swój temat.
    Podziękowali 2PawelOdOli Joannna
  • O, bez sensu mi się podziekowalo
  • Widzę,że założenie wypuszczalni było genialnym pomysłem 
    Podziękowali 2DaddyPig Joannna
  • czy mogę pisać wiadomości normalnie do osoby zbanowanej?
  • czy mogę pisać wiadomości normalnie do osoby zbanowanej?

    Paprotka też ma bana?
  • Matuchno kozłowska...

    Bana dostała Apolonia.
    Mader i Paprotka zostały cofnięte w rozwoju do poczekalni.

    @Maciek_bs - zgadza się?
     
    Podziękowali 1DaddyPig
  • Idzie luty szykuj buty.
  • Odrobinka powiedział(a):
    Idzie luty szykuj buty.
    U nas mówią podkuj buty, ale pogodynka nie pokazuje mi ani jednego dnia w lutym z minusową temp, średnio 3-7 stopnie więc nie wiem czy o butach warto myśleć ....
  • Średnio mi z tego żartować jeszcze   .. Apolonia to Apolonia latami nazbierało że, ale mader to każdy każdego codziennie mógłby za niezgodność punktu widzenia wywalić. 
  • edytowano styczeń 2020
    > prywatny folwark

    Raczej brzemię. Bo nikt nie zapyta: "czy wszystko na serwerze działa?" albo: "czy masz kasę z reklam na zapłacenie co miesiąc 200 zł za hosting?"

    Za to mogę sobie poczytać różne "miłe" uwagi na swój temat.
  • Nie wiem czy powinnam zabierać głos, bo mało się udzielam na forum i mało tutejszych spraw ogarniam. Akurat tej udało mi się nie przegapić.

    Mam tylko takie pytanie: czy w relacji gość-gospodarz szacunek obowiązuje tylko gościa wobec gospodarza? Czy gospodarz, upokarzając gościa – nawet gdyby ten na to zasłużył – zachowuje się godnie?

    Tak, wiem, wolnoć Tomku w swoim domku, gospodarz może, to gospodarz robi.

    Podziękowali 3Rogalikowa MAFJa Gosia5
  • Co zatem proponujesz? Zamknąć forum, aby nikt nikogo nie upokorzył? Bo czytając te pretensje mam już tego po dziurki w nosie. Zachowujecie się jak rozpieszczone dzieciaki, które nic z siebie nie dają, ale potrafią tylko zgłaszać roszczenia.
    Podziękowali 2In Spe Joanna9
  • Maciek_bs powiedział(a):
    > prywatny folwark

    Raczej brzemię. Bo nikt nie zapyta: "czy wszystko na serwerze działa?" albo: "czy masz kasę z reklam na zapłacenie co miesiąc 200 zł za hosting?"

    Za to mogę sobie poczytać różne "miłe" uwagi na swój temat.
    Zawsze dawałeś znać że trzeba zapłacić i robiliśmy zrzutkę. Jak potrzeba teraz pieniędzy to daj znać, na pewno się dorzucę i inni też.
  • Myślałam nad tym i myślę, że jednak przyzwolenie na personalne ataki na admina szybko by się zemściło. Cokolwiek by się nie działo, kto by co nie wywinął   to na admina by spadały gromy. Po kilku takich akcjach każdy by miał dość i koniec forum.
  • @Maciek_bs ta liczba mnoga też do mnie? Wydaje mi się, że nigdy nie zaprezentowałam tu postawy roszczeniowej w stosunku do niczego ani nikogo :) 
    Szanuję Twoją działalność, z tego co wiem, robisz na żywo dużo dobrego.

    Gdybym jednak miałam odpowiedzieć na Twoje pytanie (co proponuję), to pierwsze, co mi przychodzi do głowy, to niestosowanie podwójnych standardów, które jednak od lat tu się przewijają. Częściowo i czasem to rozumiem, ale jednak... „nie miejcie względu na osoby”.

    Ale rozumiem, że ponieważ jestem tu zwykłym szeregowcem, moje zdanie może nie być wzięte pod uwagę.
    Nie mam zamiaru robić awantury.

    Ufam jednak, że jako było-nie było chrześcijanie dogadamy się wszyscy w miarę cywilizowany sposób ;) 

    Nie gorszą mnie awantury, sama awantura, ludzka rzecz. Ważne, co czlowiek zrobi, jak już po niej ochłonie.

    Przeprosi? Uda, że nic się nie stało?

    W sumie fajnie by było, gdybyście się nawzajem przeprosili i już. 

    Prosta baba jestem ;)
    Podziękowali 1chabrowa
  • edytowano styczeń 2020
    ja się tylko wtrącę, że czasami próbuję sobie wyobrazić jak bardzo upierdliwe może być prowadzenie i utrzymywanie w ruchu takiego forum jak nasze
    o ile znam Maćka to nie robi nieprzemyślanych ruchów
    a mader lubię, ale trochę mnie zabolało, że "i tak szykowała się do odlotu", no i że wybiera świeże powietrze co można różnie rozumieć :|
    Podziękowali 2enigma Joannna
  • Taka refleksja natury ogólnej mnie naszła:
    Jeśli coś dajemy innym, to robimy to z potrzeby serca, by coś dać i spełnić dobry uczynek (Mt 6, 3), czy dlatego, że chcemy uznania, docenienia, wzajemności (Mt 5, 47)?

    Wiem, że to drugie jest bardzo ludzkie. Sama wielokrotnie łapię się na tym, że dotkliwie odczuwam ludzką niewdzięczność. Dużo mnie kosztuje, by umieć stanąć ponad tym. Rozumiem wszystkich dla których jest to trudne. Nie oceniam, bo jakże mi oceniać kogoś, od kogo sama czuję się słabsza? Tylko tak podrzucam, ku refleksji. Może komuś do autorozwoju się przysłużę...

    Podziękowali 4Rogalikowa kiwi madzikg mamuma
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.