Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

«134

Komentarz

  • A czy kiedyś było inaczej? 
    Co wolno wojewodzie…. 
  • hipolit powiedział(a):
    A czy kiedyś było inaczej? 
    Co wolno wojewodzie…. 
    On jest tak bezwstydny w tej swojj bezczelności i bucie, że podobno nawet w PIS maja dość. 
    Podziękowali 1ewaklara
  • beatak powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    A czy kiedyś było inaczej? 
    Co wolno wojewodzie…. 
    On jest tak bezwstydny w tej swojj bezczelności i bucie, że podobno nawet w PIS maja dość. 
    Tam każdy na każdego ma jakiegoś haka. Wiec będą się tak bujać cały czas.

  • Zachciało się nam grubej kreski w '89 to mamy.
  • edytowano styczeń 2022
    Turturek powiedział(a):
    Zachciało się nam grubej kreski w '89 to mamy.
    No i ile jeszcze będzie o tej kresce, Tusku i PO? Kurski olewa prawo z powodu kreski? Gdy od 6 lat rządzą jego koledzy?
  • Bo kontakt z Zamkiem zabezpiecza jak siódma dawka
  • Prayboy powiedział(a):
    Bo kontakt z Zamkiem zabezpiecza jak siódma dawka
    Oplułam telefon  :D
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano styczeń 2022
    beatak powiedział(a):
    No i ile jeszcze będzie o tej kresce, Tusku i PO?
    Kto mówi o Tusku i PO? Masz jakąś fobię? Nie rozliczyliśmy komuchów, to i pętają się w każdej ekipie (lub ich potomstwo) i do tego mają haki na całą resztę. W Norwegii po wojnie zrobili tak, że nikt związany z rządami Quislinga nie może pełnić żadnej funkcji publicznej (nawet być nauczycielem) ani prowadzić biznesu. Ani jego dzieci ani wnuki. Ot tak wyczyścili zdrajców i mają normalnie zarządzany kraj.
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Turturek powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    No i ile jeszcze będzie o tej kresce, Tusku i PO?
    Kto mówi o Tusku i PO? Masz jakąś fobię? Nie rozliczyliśmy komuchów, to i pętają się w każdej ekipie (lub ich potomstwo) i do tego mają haki na całą resztę. W Norwegii po wojnie zrobili tak, że nikt związany z rządami Quislinga nie może pełnić żadnej funkcji publicznej (nawet być nauczycielem) ani prowadzić biznesu. Ani jego dzieci ani wnuki. Ot tak wyczyścili zdrajców i mają normalnie zarządzany kraj.
    Cieszę się, że przyznajesz, iż Kurski jest zdrajcą. A o Tusku może i niepotrzebnie napisałam - ale to już tak z przyzwyczajenia - dla PISowców on jest winien wszystkiemu od zarania dziejów.
  • Zenkiem nie.Zamkiem

  • beatak powiedział(a):
    dla PISowców on jest winien wszystkiemu od zarania dziejów.
    A odkąd ja jestem PiSowcem?


    I nie, nie uważam Jacka Kurskiego za zdrajcę, ale za karierowicza (podobnie jak jego brata). Cóż, krew przodków kupieckich z narodu wybranego daje o sobie znać. Zhandlowaliby wszystko.

  • Turturek powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    dla PISowców on jest winien wszystkiemu od zarania dziejów.
    A odkąd ja jestem PiSowcem?


    I nie, nie uważam Jacka Kurskiego za zdrajcę, ale za karierowicza (podobnie jak jego brata). Cóż, krew przodków kupieckich z narodu wybranego daje o sobie znać. Zhandlowaliby wszystko.

    Nie wiem odkąd.
    A Kurski jest zdrajcą  - swojej rodziny.
  • beatak powiedział(a):
    A Kurski jest zdrajcą  - swojej rodziny.

    Taaa... zwłaszcza że mama należała do PiS :D
    Ktoś tu lekcji nie odrabia.
  • Turturek powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    A Kurski jest zdrajcą  - swojej rodziny.

    Taaa... zwłaszcza że mama należała do PiS :D
    Ktoś tu lekcji nie odrabia.
    Nie wiem nic o jego mamie. Trochę więcej o pierwszej żonie i pozostawionych dzieciach. Ty go bronisz?
  • Proszę:

    Nazwanie kogoś karierowiczem to obrona? Uważaj, bo Ci skali dla faktycznych zdrajców zabraknie.
  • paulaarose powiedział(a):
    A może by tak sprawdzić, jakie są fakty, a nie za onet fejka powielać?

    Oświadczenie CSK MSWiA w związku z publikacją zamieszczoną na stronie onet.pl pt. „Jacek Kurski miał koronawirusa. Mimo to poleciał na Eurowizję Junior"


    W dniu 14 grudnia 2021 r. w CSK MSWiA rzeczywiście zostało wykonane badanie metodą rtPCR z oceną cykli detekcji  próbki pobranej od Pana Jacka Kurskiego. Badanie to zostało wykonane po okresie aktywnej fazy choroby w celu potwierdzenia statusu ozdrowieńca tzn. czy wydalane jeszcze RNA wirusa (fragmenty łańcucha RNA) jest czy też nie jest patogenne (zaraźliwe). Interpretacja wyniku badania RT-PCR o treści „wykryto RNA wirusa SARS – CoV-2”  wskazuje na późny okres po infekcji COVID-19, tj. wykrycie genomu wirusa pomiędzy 30 a 35 cyklem badania. Powyższe miało korelację z obrazem klinicznym oraz wywiadem  jak i również ujemnymi wynikami testów antygenowych przeprowadzonych u Pana Jacka Kurskiego. Z uwagi na fakt, że całość obrazu klinicznego Pacjenta wskazywała na okres ozdrowieńczy COVID-19, w dniu 15 grudnia 2021 r. CSK MSWiA zwrócił się do PSSE w Warszawie z wnioskiem o zakończenie okresu izolacji Pacjenta z uwagi na uznanie go za ozdrowieńca, co nastąpiło w dniu 15 grudnia 2021 r.  
     
    Mając powyższe na uwadze, badanie przeprowadzone w dniu 14 grudnia 2021 r. w CSK MSWiA nie może być podstawą do twierdzenia, iż Pan Jacek Kurski w dniu 19 grudnia 2021 r. miał koronarwirusa.

    https://www.gov.pl/web/cskmswia/oswiadczenie

  • edytowano styczeń 2022
    @Klarcia nie da się skrócić kwarantanny (biorąc pod uwagę realia bo prawnie to można się odwoływać do sądu, covid dalej nie jest wpisany na listę chorób zakaźnych, ale to już po fakcie), na grupie prawniczej był temat poruszany, mało tego jedna kobitka dla pewności obdzwoniła wszystkie instytucje i nie ma takiej możliwości, nawet jeśli po pozytywnym teście antygenowym za dwa dni test pcr wyjdzie negatywny musisz swoje odsiedzieć. A skoro wszyscy muszą siedzieć nie ważne jaka faza choroby bo jak test dodatni to zarazasz to dlaczego są wybrani których przepisy nie obowiązują? 
  • Widze, ze sie nudza w tym ministerstwie, ze zajeli sie rozwiazywaniem lamiglowek. Nawet jezeli jest to prawda co pisza I brzmi logicznie, w tej sytuacji chodzi o to, ze zwykli ludzie musza sie dostosowywac do nielogicznych przepisow a wybrancy nie musza. Mozna miec setki negatywnych testow, ale jak sie jest niezaszczepionym I przyleci np z Anglii to kwarantanna I tak obowiazuje. 
  • Nie podoba mi się zachowanie Kurskiego i nie podoba mi się, że do uzyskania argumentów przeciw niemu sięgnięto po dokumentację medyczną. To jest przekroczenie granic, jakie obowiązują w cywilizowanym świecie. Mam nadzieję, że Kurskiemu uda się uzyskać za to wysokie odszkodowanie.
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Nie podoba mi się zachowanie Kurskiego i nie podoba mi się, że do uzyskania argumentów przeciw niemu sięgnięto po dokumentację medyczną. To jest przekroczenie granic, jakie obowiązują w cywilizowanym świecie. Mam nadzieję, że Kurskiemu uda się uzyskać za to wysokie odszkodowanie.
    W pelni zgoda. 
    Mam więc tez nadzieje, ze pani Lempart tez pójdzie na drogę sądową. Pan Kurski jako pierwszy poprzez swoją tv poinformowal opinie o stanie jej zdrowia nie mając oficjalnie dostępu do tych danych
    Podziękowali 1Leli
  • Wygląda na to, że Lempart nie podjęła żadnych kroków prawnych w tej kwestii. Próbował to zrobić za nią RPO, ale bezskutecznie.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Podjęła, tak przynajmniej mi się wydaje
    Mialo byc wyjaśnienie sprawy i nadal cisza
  • Pozwolę sobie zauważyć, że J. Kurski nie wyjechał, żeby się bawić, ale służbowo.
    Poza tym - mając status ozdrowieńca miał do tego prawo.
    Zbadano go i było pewne, że już nie zakaża. Gdyby było inaczej, to nie ryzykowano by konfrontacji z władzami francuskimi.
  • Klarcia powiedział(a):
    Pozwolę sobie zauważyć, że J. Kurski nie wyjechał, żeby się bawić, ale służbowo.
    Poza tym - mając status ozdrowieńca miał do tego prawo.
    Zbadano go i było pewne, że już nie zakaża. Gdyby było inaczej, to nie ryzykowano by konfrontacji z władzami francuskimi.


    Jakby zwykły Kowalski chciał zrobić to samo, to już policja by stała na jego podwórku. 
    Podziękowali 1Leli
  • paulaarose powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Pozwolę sobie zauważyć, że J. Kurski nie wyjechał, żeby się bawić, ale służbowo.
    Poza tym - mając status ozdrowieńca miał do tego prawo.
    Zbadano go i było pewne, że już nie zakaża. Gdyby było inaczej, to nie ryzykowano by konfrontacji z władzami francuskimi.


    Jakby zwykły Kowalski chciał zrobić to samo, to już policja by stała na jego podwórku. 
    I bodajże 30tys kary. 
    Ale Kurski przeviez nie zarażał, mógł leviec samolotem pełnym ludzi. 
    To prawy i uczciwy człowiek, nie złamałby prawa, nie postąpiłby nieuczciwie wobec drugiego człowieka. 
    Się lewacy czepiają. 
  • Nie wiem, jak było by w przypadku "Kowalskiego", ale gdyby chodziło o podróż służbową dyrektora dużej instytucji, osoby mającej zasiadać w Jury na ważnym konkursie, a tym bardziej znaczącego polityka - też miałby taki sam "przywilej".
  • Klarcia powiedział(a):
    Nie wiem, jak było by w przypadku "Kowalskiego", ale gdyby chodziło o podróż służbową dyrektora dużej instytucji, osoby mającej zasiadać w Jury na ważnym konkursie, a tym bardziej znaczącego polityka - też miałby taki sam "przywilej".
    Pomyśl może przez chwilę co za to choroba, że  tak łatwo  takie przywileje.
    Uważasz, że  to straszliwe choróbsko, a tu proszę, jak ktoś ważny, to choroba jest nagle jest niegroźna i można pracować normalnie. 
    Podziękowali 2beatak Leli
  • To są właśnie drobiazgi pokazujące w jak wielką trąbę jesteśmy robieni.
  • Beta powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Nie wiem, jak było by w przypadku "Kowalskiego", ale gdyby chodziło o podróż służbową dyrektora dużej instytucji, osoby mającej zasiadać w Jury na ważnym konkursie, a tym bardziej znaczącego polityka - też miałby taki sam "przywilej".
    Pomyśl może przez chwilę co za to choroba, że  tak łatwo  takie przywileje.
    Uważasz, że  to straszliwe choróbsko, a tu proszę, jak ktoś ważny, to choroba jest nagle jest niegroźna i można pracować normalnie. 
    Facet swoje odchorował, przez konieczny do tego czas przebywał w odosobnieniu. Poszedł zrobić test, gdy był już po przejściach. Test potwierdził, że jest ozdrowieńcem.
  • Klarcia powiedział(a):
    Beta powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Nie wiem, jak było by w przypadku "Kowalskiego", ale gdyby chodziło o podróż służbową dyrektora dużej instytucji, osoby mającej zasiadać w Jury na ważnym konkursie, a tym bardziej znaczącego polityka - też miałby taki sam "przywilej".
    Pomyśl może przez chwilę co za to choroba, że  tak łatwo  takie przywileje.
    Uważasz, że  to straszliwe choróbsko, a tu proszę, jak ktoś ważny, to choroba jest nagle jest niegroźna i można pracować normalnie. 
    Facet swoje odchorował, przez konieczny do tego czas przebywał w odosobnieniu. Poszedł zrobić test, gdy był już po przejściach. Test potwierdził, że jest ozdrowieńcem.
    40godzin chorował- zrobił test, dostał wyniki, zaczął kwarantannę (ta od północy dnia następnego), wyzdrowiał i ściągnęli z niego kwarantannę! I ro wszystko w 40h! 
    Super Hero normalnie. 
    Nie to co chorowite społeczeństwo, które musi odpokutować kwarantannę nawet po kontakcie chwilowym z kimś chorym. 


    Podziękowali 3beatak joanna_1991 Leli
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.